• Обновено
Puma Men ' s Softride Судир Техника Крст-Тренер

Puma Men ' s Softride Судир Техника Крст-Тренер

Buyers rating:
DEN 1078.80

Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Run-Воз Перформанси Патики.На SOFTRIDE Рифт е ПУМА е прв вовед во SOFTRIDE франшиза.Со целосна должина SOFTRIDE во midsole, овој стил ви држи светлината на вашите нозе за сите денот cushioned се чувствуваат.Горниот карактеристики на лиен TPU кафез во петицата одржување сте заклучен и е поддржан.На Formstrip е моделирана TPU и се чувствува исклучително вредни. ?На SOFTRIDE Судир обезбеди екстремни амортизирање и сите-ден удобност без да се жртвува повик изгледа дека сте жедни.Изгледаат Добро Се Чувствуваат Добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

361 Жените Meraki 2 Работи за Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

361 Жените Meraki 2 Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.В�

DEN 1438.08
ALTRA Жените Парадигма 5 - Среден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ALTRA Жените Парадигма 5 - Среден

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Тежи

DEN 2627.76
Nike Women ' s Гимнастика Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nike Women ' s Гимнастика Чевли

Гумен ѓон.Стил# : CJ6314006 На Најк Слободни единствена создава флексибилност под прсти, па можете да им помо�

DEN 1680.48
adidas Работи Ultraboost С. RDY
  • Обновено
Ценетост на стоката:

adidas Работи Ultraboost С. RDY

Произведено во САД или Увезуваат.Се Чувствуваат Ветре.Овие Adidas Трчање Донесе Ладење Чувството Да Вашат�

DEN 2440.80
ASICS на Мажите Гел-Вложување 7
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ASICS на Мажите Гел-Вложување 7

Синтетичкиимрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ технологија амортизирање систем

DEN 851.28