• Обновено
Nike Women ' s Трка Работи за Чевли

Nike Women ' s Трка Работи за Чевли

Buyers rating:
DEN 3358.80

Залиха

Гумен ѓон.Горниот користи класичен патики материјали, како најлон, текстил, кожа и велур.Употребата на нови форми ви овозможува да видите преку midsole.На TPU плоча се поврзува со midsole, играње надвор од изгледот на механички амортизирање.На велур се повлече табот и декоративни eyestays додадете дополнителни елементи на стилот.Гумени outsole обезбедува влечење и издржливост.Најк ryz 365, од обемниот tekno замена, се одликува со оригинална игра на линии на горниот дел за irreverent допир, додека геометриски форми во midsole обезбеди одлична амортизирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ALTRA Жените Дуо 1.5
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ALTRA Жените Дуо 1.5

Гумен ѓон.Тежина : 6.8 мл / 192 g.Insole : 5 mm Контура Footbed.Midsole : MaxLT.Outsole : Foot Pod.Перница : Max.Магацинот Висина : 30 mm.Те�

DEN 2398.80
Mizuno Мажите Работи за Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mizuno Мажите Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.X10 Трајни гумени outsole.Дизајн�

DEN 1404.48
DUORO Мажите Трчање на Жените Обичните Патики Дише Мрежа се Лизга на Сечилото Атлетик Лесни Тенис Спортски Чевли за Мажи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DUORO Мажите Трчање на Жените Обичните Патики Дише Мрежа се Лизга на Сечилото Атлетик Лесни Тенис Спортски Чевли за Мажи

90% Памук, 10% Rayon.Увезени.Памучна Ткаенина s главни категории вклучуваат спортски чевли,.пешачење чевли, вл

DEN 575.76
chaqlin Жени Тренери Спортски Трчање на Причинско-Патување Одење Рамни Чевли Чипка-до Црна Мачка Дизајн Модерно Дама Тинејџер Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

chaqlin Жени Тренери Спортски Трчање на Причинско-Патување Одење Рамни Чевли Чипка-до Црна Мачка Дизајн Модерно Дама Тинејџер Девојки

100% Синтетички.Гумен ѓон.Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Ф

DEN 508.80
Најк Мажите Ниско-Топ Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Најк Мажите Ниско-Топ Патики

Кожа / Синтетички.Кожа за ѓон.Добавувачот Име : NIKE.Стил No : 687977111 Материјал : Кожа / Синтетички.Descr : AIR MAX LTD 3

DEN 1667.76
Saucony Жените Kinvara 5 RunShield Работи за Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Saucony Жените Kinvara 5 RunShield Работи за Чевли

100% Најлон / Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Водоотпорен работи чевли изграден за нормално pronation.ПроЗаклучу

DEN 1318.80
НА Водење Mens Cloudflow Обука Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

НА Водење Mens Cloudflow Обука Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Искуство на лесни, ултраодговорно изв

DEN 3384.00
adidas Жените SL20 Работи за Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

adidas Жените SL20 Работи за Чевли

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.adidas Женска Работи �

DEN 1384.56