• Обновено
Притисни До Бари Push-Up Стојат 2 парчиња Монтажни Push Up Барови Практично Не се лизга Push-up Штандови За Фитнес Градите Мускулите Тренинг за Телото Градење (Боја : Црна)

Притисни До Бари Push-Up Стојат 2 парчиња Монтажни Push Up Барови Практично Не се лизга Push-up Штандови За Фитнес Градите Мускулите

Buyers rating:
DEN 3320.16

Залиха

Избегне директна дланка контакт со земјата : Push-up поддршка може да истегнување на мускулите поефикасно, бидејќи дланка површината за контакт е помала и има одредена висина од земјата, и тоа е почиста од прави push-up прозорци директно на теренот. * Моќен Горниот дел од Телото: Тие се идеални за горниот дел на телото мускулите обука, особено на мускулите на градите, triceps, стомачните мускули и грбните мускули.Овие лесно може да се користи дома и во спортски сали.Притисни до барови се совршени и за мажите и women.By обука со push up барови, вашиот опсег на движење ќе се зголеми и ќе бидете во можност да се концентрира на мускулите поефикасно. * Материјал : Полипропилен, термопластични гума, гума.Големина : 13*само 11,6*22cm/5.12"x4.6"x8.7". *Издржлив & Лизга-Отпорни :Сила за Обука Pushup се Залага е направен од висок квалитет на полипропилен, која е здрав и доволно силни за да ги поддржат тежина.Задебелена челични цевки хром-обложено ергономски дизајниран за подобро товарот и заштита од корозија, Не-пропадна гумени нозе,За супериорен во однос на безбедноста, гумени нозе ќе се задржи на pushup бар стабилен на сите видови на подот видови без лизгање или лизгање далеку. * Тесни пена рачка : зајакнување на триење со рака, ја апсорбира потта и се носат, да се избегне лизгање повреда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Притисни до Барови, Не се Лизга Салата Опрема за Сила за Обука, Домашна Фитнес Опрема со Задебелена Сунѓерот Рачки, Цврстата Структура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Притисни до Барови, Не се Лизга Салата Опрема за Сила за Обука, Домашна Фитнес Опрема со Задебелена Сунѓерот Рачки, Цврстата Структура

[Зајакне Вашите Мускули] Нашата Push up Барови помогне да вежбате мускулите на вашиот горниот дел од телото

DEN 287.52
WCHCJ Седат до Помош,Седат прозорци Асистент Уред,апарати за Фитнес Опрема за Стомачни Мускули Вежба Машина Преносни Само-Вшмукување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WCHCJ Седат до Помош,Седат прозорци Асистент Уред,апарати за Фитнес Опрема за Стомачни Мускули Вежба Машина Преносни Само-Вшмукување

Главниот дел и основата се направени од цврст железо материјал кој е здрав и цврст, да се спречи седатup б

DEN 4030.80
Притисни До Барови Дома Преносни Push Up Штандови Тешки Челик се Справува со Cushioned Пена Костец Одлична за Мажи & Жени Сила Вежбање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Притисни До Барови Дома Преносни Push Up Штандови Тешки Челик се Справува со Cushioned Пена Костец Одлична за Мажи & Жени Сила Вежбање

1 Високквалитет, стабилна, не се лизга, се справува со се покрива со висока густина пена за да се обезбеди

DEN 1924.80
Воин Pushup Барови - Горниот дел од Телото Основни и Градите Сила Фитнес Тренинг Стои - Аглеста со Удобноста Костец и Стабилна Основа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Воин Pushup Барови - Горниот дел од Телото Основни и Градите Сила Фитнес Тренинг Стои - Аглеста со Удобноста Костец и Стабилна Основа

Подобрување на тежина климатизација, додека градењето на lean muscle и зголемување дефиниција.Пакет Димензи

DEN 383.76
Nologo 1w1 2 парчиња Push Ups Стои Зафат Фитнес Опрема се Справува со Градите Телото Зграда во Рек Спортски Моќен Обука Pushup Бар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Nologo 1w1 2 парчиња Push Ups Стои Зафат Фитнес Опрема се Справува со Градите Телото Зграда во Рек Спортски Моќен Обука Pushup Бар

Објектот специфики.Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Форма : Ешалон Pushup Решетката.Број На Модел : Фитнес

DEN 830.40
DIAOD Метал им Помогнам на Заградата-Совршен Мускулите им Помогнам на Pushup Барови Стои Справува со Помош на Опрема за Мажите и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIAOD Метал им Помогнам на Заградата-Совршен Мускулите им Помогнам на Pushup Барови Стои Справува со Помош на Опрема за Мажите и

★ Не се лизга носатотпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со �

DEN 2552.64
Притисни До Бари Push-Up Стојат Push-Up Бар Стојат Тело Фитнес, Push-Up Бар, Push-Up Прозорци Стои Барови За Градење На Мускулите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Притисни До Бари Push-Up Стојат Push-Up Бар Стојат Тело Фитнес, Push-Up Бар, Push-Up Прозорци Стои Барови За Градење На Мускулите

Избегне директна дланка контакт со земјата : Pushup поддршка може да истегнување на мускулите поефикасно, �

DEN 1115.28
TWDYC Обука Тренингот се Залага за, Притисни До Рачки за Подот Push-up Заградата Одбор, Дом Салата за Вежбање Тренинг за Телото Изградба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TWDYC Обука Тренингот се Залага за, Притисни До Рачки за Подот Push-up Заградата Одбор, Дом Салата за Вежбање Тренинг за Телото Изградба

Користење на висока густина пена, мека на допир, стабилни и не се лизга, заштита на зглобовите и намалува

DEN 5170.56
BNCMXZJGFAG Затворен Push-up Стојат Спортска Опрема Фитнес Pushup Градите Бар Стојат Салата за Вежбање Тренингот Тренер Погодно за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BNCMXZJGFAG Затворен Push-up Стојат Спортска Опрема Фитнес Pushup Градите Бар Стојат Салата за Вежбање Тренингот Тренер Погодно за

Тоа е лесен за носење, лесно да се соберат и да го користите, не заземаат простор, лесно да вежба дома, мож

DEN 2284.80
Мечка Блокови Pushup Барови - Безбедно Push Up Барови - Сила за Обука Pushup Стои Совршена за Домашни Фитнес & Патување Фитнес -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мечка Блокови Pushup Барови - Безбедно Push Up Барови - Сила за Обука Pushup Стои Совршена за Домашни Фитнес & Патување Фитнес -

Можете да ги користите дома или може да се земе themanywhere сакате.Ова е многу ефикасен салата алатка за оств�

DEN 1199.76
DIAOD Дрвени Push-up Стојат, Дрвени Push-Up Бар Прес-Up Поддршка Стојат Мускулите Обука Фитнес Calisthenics Handstand Затворен Опрема
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIAOD Дрвени Push-up Стојат, Дрвени Push-Up Бар Прес-Up Поддршка Стојат Мускулите Обука Фитнес Calisthenics Handstand Затворен Опрема

Нема повеќе зглобот болка!Специјално дизајнирани ергономски дрвена рачка изработени од Природни тврдо

DEN 1679.76
XJJZS Фитнес Стомачни Мускули Тркала Фитнес Стомачни Мускули Тркала Фитнес Опрема Стомачни Мускули Тркала Фитнес Опрема Стомачни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Фитнес Стомачни Мускули Тркала Фитнес Стомачни Мускули Тркала Фитнес Опрема Стомачни Мускули Тркала Фитнес Опрема Стомачни

На pushup поддршка е стабилна, безбедна, не се лизга, издржлив, лесен и лесно да се носат.Pushup прозорци ви ово�

DEN 5665.68
Притисни До Барови,5BILLION Сила за Обука Pushup Стои,330Lbs Капацитет-Преносни Тренингот се Залага за Домашна Фитнес Тренинг со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Притисни До Барови,5BILLION Сила за Обука Pushup Стои,330Lbs Капацитет-Преносни Тренингот се Залага за Домашна Фитнес Тренинг со

✮ СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и се ЛИЗГАОТПОРНИ ✮ 5 Billion им Помогнам на Столбовите се изработени од високо квал

DEN 311.76
WLJBD Затворен Barbell Рек Прилагодливи се Повлече-up прозорци Хоризонтална шипка Клеча Рек Висока Товарот Barbell Рек Дом Салата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WLJBD Затворен Barbell Рек Прилагодливи се Повлече-up прозорци Хоризонтална шипка Клеча Рек Висока Товарот Barbell Рек Дом Салата

Мултифункционален : клеча багажник, клеча багажник, barbell рек, клупа печатот, итн.Тоа е важен фактор во пос

DEN 1509.60
WSSBK Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да се Врши за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WSSBK Монтажни Фитнес Push-up Бар Обука Push-up Push-up Стојат Притисни Бар Не се Лизга Пена Зафат Стојат Може да се Врши за Домашна

Широка употреба Идеален да се обучуваат вашиот грбот, рамениците и градите, без разлика дали сте дома, д�

DEN 528.00
BNCMXZJGFAG Затворен Push-up Стојат Челик Pushup Стои со Не се Лизга Костец за Подот Вежбање Фитнес Вежби Тренинг за Телото Погодно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BNCMXZJGFAG Затворен Push-up Стојат Челик Pushup Стои со Не се Лизга Костец за Подот Вежбање Фитнес Вежби Тренинг за Телото Погодно

Тоа е лесен за носење, лесно да се соберат и да го користите, не заземаат простор, лесно да вежба дома, мож

DEN 3058.56
WLJBD Клеча Рек Клупата Притиснете Мажите Фитнес Barbell Рек Мултифункционален Прилагодлива Полица Заградата Дома Затворен Салата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WLJBD Клеча Рек Клупата Притиснете Мажите Фитнес Barbell Рек Мултифункционален Прилагодлива Полица Заградата Дома Затворен Салата

Мултифункција : клеча багажник, клеча багажник, barbell рек, клупа притиснете багажник, итн.Ве молиме да ни д

DEN 2176.80