• Обновено
Newmind 3x 1000ml Обновливи Пумпа Фармацевт Лосион Шише Шампон Сад за Туш

Newmind 3x 1000ml Обновливи Пумпа Фармацевт Лосион Шише Шампон Сад за Туш

Buyers rating:
DEN 359.76

Залиха

* Прецизен издавање lockable пумпа спречува хаос и spills. * Лесно Да се Пополни, Трајни, Стабилна, Еколошки, за повеќе употреби и да се Рециклира. * Пластични пумпа шише е привлечна во вашиот дом или на бањата. * Одлично за средството за смекнување на косата, Телото се Мијат, Коса Гел, Течни Рака Сапун, DIY Лосиони и Масла за Масажа. * Направени со пластика, refillable, еднократно.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени со пластика, refillable, еднократно. - Точни издавање lockable пумпа спречува хаос и spills. - Пластични пумпа шише е привлечна во вашиот дом или на бањата. - Одлично за средството за смекнување на косата, Телото се Мијат, Коса Гел, Течни Рака Сапун, DIY Лосиони и Масла за Масажа. - Лесно Да се Пополни, Трајни, Стабилна, Еколошки, за повеќе употреби и да се Рециклира. Големина На : Прибл. - Висина : 24 cm / 9.44 инчен Дијаметар : 8.5 cm / 3.34 инчен - Капацитет : 1000 ML - Материјал : Plastic Package Вклучува : 3 Парчиња Шампон Bottles Note : ве Молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bottiful Дом-16 оз Празни Килибар PET Пластика Refillable Шишиња Сет од 4 w Лосион Пумпи за Шампон, клима уред, Тело Измијте се,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bottiful Дом-16 оз Празни Килибар PET Пластика Refillable Шишиња Сет од 4 w Лосион Пумпи за Шампон, клима уред, Тело Измијте се,

Дебела сапуни и балсами не одговара за овие пумпа шишиња.Дали вашиот оркестарот е модерен, класичен, соф

DEN 2354.40
450ml Капацитет, Мулти‑цел, 4Pcs Refillable Пумпа Шише, Сина Транспарентен Боја, за Лосион/Шминка Смена, Лосион за Рака Пумпа Шише,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

450ml Капацитет, Мулти‑цел, 4Pcs Refillable Пумпа Шише, Сина Транспарентен Боја, за Лосион/Шминка Смена, Лосион за Рака Пумпа Шише,

Висок квалитет на безбедно материјали, лосион пумпа шише е направен од високо‑квалитетни материјали, т

DEN 719.76
XINGZI 3PCS 8oz 250ML Празни Килибар МИЛЕНИЧЕ Пластични Шишиња со Црна Лосион Пумпи Фармацевт Refillable за Шминка Козметички Бања
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XINGZI 3PCS 8oz 250ML Празни Килибар МИЛЕНИЧЕ Пластични Шишиња со Црна Лосион Пумпи Фармацевт Refillable за Шминка Козметички Бања

Пакет : 3 PCS;Материјал : Пластика ;Капацитет 250ml ;Големина : 5.7*14cm(2.2*5.5 Inch);Боја : Жолто;.Пумпа Шише Фармацевт о

DEN 1473.60
Bar5F Празни Пумпа Шишиња со Етикети | за Шампон и Балсам | 2 Пакет, 32 Унца | Влага Безбедно Точење за Туш | Течење Доказ и BPA-Free
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bar5F Празни Пумпа Шишиња со Етикети | за Шампон и Балсам | 2 Пакет, 32 Унца | Влага Безбедно Точење за Туш | Течење Доказ и BPA-Free

Пумпа Шише Диспензерот за Шампон Бранеа Злато етикета технологија водоотпорен и машина за миење садови

DEN 233.28
DOITOOL Декоративни Сапун Фармацевт Керамички Шампон Пумпа Шише Рака Сапун Фармацевт Refillable Шампон и Балсам Фармацевт Празни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DOITOOL Декоративни Сапун Фармацевт Керамички Шампон Пумпа Шише Рака Сапун Фармацевт Refillable Шампон и Балсам Фармацевт Празни

Совршен за шампон, телото се мијат, лосион за тело, лицето измијте се, на лицето тонер, рака крем, сонцето

DEN 455.76
Пумпа Шише Фармацевт Празни Пумпа Пластични Шишиња Пумпа Шише Фармацевт Празни Пумпа Шишиња за Рака Sanitizer BPA Free Шампон Шишиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пумпа Шише Фармацевт Празни Пумпа Пластични Шишиња Пумпа Шише Фармацевт Празни Пумпа Шишиња за Рака Sanitizer BPA Free Шампон Шишиња

Спецификација : 6 pack 8oz / 250 ML leakproof јасно пумпа шише фармацевт.Безбедност материјал : полипропилен шишиња �

DEN 239.76
за Лосион/Шминка Смена, Сина Транспарентен Боја, 450ml Капацитет, 4Pcs Refillable Пумпа Шише, Мулти‑цел, Лосион за Рака Пумпа Шише,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

за Лосион/Шминка Смена, Сина Транспарентен Боја, 450ml Капацитет, 4Pcs Refillable Пумпа Шише, Мулти‑цел, Лосион за Рака Пумпа Шише,

Пред притискање, ќе мора да се стегне капа прво, го вклучите пумпа главата спротивно од стрелките на час�

DEN 674.16
16 мл / 500 ml Килибар Тенок ПЕТ Пластична Амбалажа (BPA Free) со Злато Лосион (Заклучување Надолу) Пумпа (6 Парчиња) јас Refillable
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16 мл / 500 ml Килибар Тенок ПЕТ Пластична Амбалажа (BPA Free) со Злато Лосион (Заклучување Надолу) Пумпа (6 Парчиња) јас Refillable

Мерења : Висина 9.12" x Дијаметар 2.45".Лосион Пумпи : Ослободува околу 1,5 ml производство на производ по пумпа

DEN 542.40