• Обновено
ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Складирање Кутија Облека Играчка Складирање Кутија Кутија за Складирање Без Капак Фиока за Складирање Кутија Перат Лен-Како Текстура Ткае?

ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Складирање Кутија Облека Играчка Складирање Кутија Кутија за Складирање Без Капак Фиока за Складирање Кутија

Buyers rating:
DEN 964.80

Залиха

За повеќе производи, ве молиме да ја посетите оваа продавница : ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА; Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Мултифункционален простор : Тоа може да ви помогне да ги чува сите работи во вашиот дом, како што се облека, чевли, јоргани, крпи, toiletries, итн.Тоа може да биде поставен каде сакате, спална соба, кујна, тоалет, тросед, итн.Материјал : дебела Оксфорд ткаенина+PP материјал, ткаенина е дебела и издржлив, лесен за чистење, може да бидат поставени и чуваат, заштеда на простор.Заштита на животната средина и без мирис : еколошки катјонската коноп-чувство ткаенина, без мирис и перат, без формалдехид е вашиот безбеден избор.Страна двојно се справи со дизајн : лесно да се движите на двете страни на справи, удобен и фирма, лесно да се движите и лесен, лесно да се движите до кое било место што сакате. - Ако сакате да добиете повеќе информации за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил.- Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, контактирајте со нас преку е-маил.Допир, присуството на животот!Им даде на луѓето едноставен и чист начин на живот.Ние се прилагоди катјонската коноп ткаенини за средината на high-end багаж.Овој вид на допир ќе ги натера да го сакам тоа.Име на производ : складирање box Production материјал : Оксфорд ткаенина + PP material Size : 33x37x33cm Product облик : rectangle Color класификација : темно сива, светло сина, beige Style : Нордиските style Features : Може да бидат поставени и чуваат, да се зачува простор, трајни и фирма, перат, не odor Suitable за : плакарот ткиво кутија, подарок кошница, книга и списанието организатор, file manager, бања пешкир и тоалет складирање, и многу други користи.забелешка : -Сите производи се рачно мери, постојат мали дефекти, ве молиме да се разбере-сликата може да не ги одразуваат фактичката боја како различни monitor display и светлосен ефект.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вакуум Перници за Складирање, чување торба со zip, 80% Повеќе простор Двојно-Zip Печат за Постелнина Патуваат Перници Ватенка Ќебиња(Слободни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вакуум Перници за Складирање, чување торба со zip, 80% Повеќе простор Двојно-Zip Печат за Постелнина Патуваат Перници Ватенка Ќебиња(Слободни

Тоа може да се задржи на воздухот надвор и не е лесно да се солза кога се исцеди [Херметички Кеси Не е Лес�

DEN 488.16
N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Диносаурус Патот Дрво Ватенка Облека Организатор Декорација Водоотпорен Патент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

N/ A Underbed Голем Капацитет За Складирање Торба - Диносаурус Патот Дрво Ватенка Облека Организатор Декорација Водоотпорен Патент

❀【Голем Капацитет】големината на чување торба е 27.6x19.7x11inch, што е доволно голем да ги чува сите работи шт

DEN 479.52
Jvareaty Винил Складирање Багажник, 24-Дупка Винил Тркалаат Рек рачно изработени Складирање Виси Складирање Торба Користи за Винил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jvareaty Винил Складирање Багажник, 24-Дупка Винил Тркалаат Рек рачно изработени Складирање Виси Складирање Торба Користи за Винил

[Лесно да се инсталира] Вие само треба да се откажам винил складирање торба за на ѕид, на врата или на пла�

DEN 333.36
HAOKTSB Caja de almacenamiento де ropa Пакет Ватенка Торба Водоотпорен Ватенка Складирање Торба, Облека Складирање Торба, Мулти-Цел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HAOKTSB Caja de almacenamiento де ropa Пакет Ватенка Торба Водоотпорен Ватенка Складирање Торба, Облека Складирање Торба, Мулти-Цел

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал �

DEN 1956.00
DIMJ 3 Пакети Свитлива 100L Голем Капацитет Облека Складирање Торба и 5 Pack Фиока Организаторите Ткаенина Складирање Коцки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIMJ 3 Пакети Свитлива 100L Голем Капацитет Облека Складирање Торба и 5 Pack Фиока Организаторите Ткаенина Складирање Коцки

Облека за Складирање Торба Капацитет:складирање торба доаѓа во сет од 3 голем капацитет 100 L, Секој скла�

DEN 719.76
Сплит долна облека Складирање Торба Сет на 6pcs Облека, Чевли Козметика Toiletries Кабел за Складирање Кеси Водоотпорен Облека Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сплит долна облека Складирање Торба Сет на 6pcs Облека, Чевли Козметика Toiletries Кабел за Складирање Кеси Водоотпорен Облека Складирање

Мултифункција преносни виткање складирање торба за гардероби, подруми, lofts, фиоки, кабинети, под кревето

DEN 1591.20
Ruluti Рачна Вакуум Торба Простор Saver Заштеда На Компримиран Складирање Торба Пумпа Компактен Рака Воздух Вакуум Пумпа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ruluti Рачна Вакуум Торба Простор Saver Заштеда На Компримиран Складирање Торба Пумпа Компактен Рака Воздух Вакуум Пумпа

Преносни големина, лесен за носење и употреба.тоа е за вашето патување.Тоа е најдобар помошник за компри

DEN 222.72
FastUU Отворено Материјали, Лесна за Спиење Кеси Нема Воздух Протекување Лесен Удобност Одговара Чувство Температура се Задржи Топло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FastUU Отворено Материјали, Лесна за Спиење Кеси Нема Воздух Протекување Лесен Удобност Одговара Чувство Температура се Задржи Топло

Може да се користи на многу места, како што се отворено истражување, патување, пешачење, кампување, mountainee

DEN 1070.40
TAILINK Премиум Коцка Простор Saver Вакуум Складирање Торби 4 Пакети, Создаде 80% Повеќе Простор со Седење Без Рака Пумпа, 39.4x27.6x17.3x17.3во
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TAILINK Премиум Коцка Простор Saver Вакуум Складирање Торби 4 Пакети, Создаде 80% Повеќе Простор со Седење Без Рака Пумпа, 39.4x27.6x17.3x17.3во

4 КОЦКА СКЛАДИРАЊЕ КЕСИ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 39.4x27.6x17.3x17.3 Inch Супер Џамбо Коцка Големина, 1 Cuboid Торба ≥ 4 Рамни Кеси,

DEN 671.76
BJL-Вакуум Складирање Торба Рака се тркалаат Вакуум Патна Торба за Слободни Транспорт Вакуум Компресија Торба Дома Облека Завршувањето
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BJL-Вакуум Складирање Торба Рака се тркалаат Вакуум Патна Торба за Слободни Транспорт Вакуум Компресија Торба Дома Облека Завршувањето

Даде облека петѕвезда дом, да ги задржи на облека далеку од влага и mildew на медицина, а се задржи природни�

DEN 1432.80
Вакуум Организатор Торба со Двојно-zip Печат И Вентил, Прашина-доказ Пластични Компресија Перница Облека Простор Saver Торбичка,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вакуум Организатор Торба со Двојно-zip Печат И Вентил, Прашина-доказ Пластични Компресија Перница Облека Простор Saver Торбичка,

Дизајниран со двојноzip печат и Вентил, оваа складирање торба е трудозаштеда на кои лесно може да издувни

DEN 1197.60