• Обновено
6505-04-06 Хидраулични Фитинг 1/4 Женски JIC Вртливата X 3/8 Машки Цевка Јаглероден Челик

6505-04-06 Хидраулични Фитинг 1/4 Женски JIC Вртливата X 3/8 Машки Цевка Јаглероден Челик

Buyers rating:
DEN 1140.00

Залиха

6505-04-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 1/4" ЖЕНСКИ JIC ВРТЛИВАТА X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА (Цевка К. Г. / Црево I. D. Големината).ТЕМА ГОЛЕМИНИ ЗА 6505-04-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/16"-20 ЖЕНСКИ JIC ВРТЛИВАТА X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА.ГИ ИСПОЛНУВА ИЛИ ГО НАДМИНУВА SAE СТАНДАРДИ.ОВОЈ ДЕЛ БРОЈ ЧЕСТО ПАТИ Е ОБРАТНА ВО INDUSTY.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ НИШКАТА ГОЛЕМИНИ ПРЕД КУПУВАЊЕ.ЗА ДА СЕ ИЗМЕРИ ТЕМА ГОЛЕМИНА, ДЕБЕЛОМЕР РАБОТАТ НАЈДОБРО.ВИСТИНСКАТА НИШКА ГОЛЕМИНИ ЗА 6505-04-06 ХИДРАУЛИЧНИ ФИТИНГ 7/16"-20 ЖЕНСКИ JIC ВРТЛИВАТА X 3/8" МАШКИ ЦЕВКА - ВИДЕТЕ ТЕМА НА ТАБЕЛАТА ВО ФОТО ДЕЛ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AC ПЕРФОРМАНСИ -12 НА 120 Степен Алуминиум Вртливата Женски AN12 1-1/16 x 12 Нишка за barb 3/4 3/4 инчи 19.05 mm Притисни за Заклучување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC ПЕРФОРМАНСИ -12 НА 120 Степен Алуминиум Вртливата Женски AN12 1-1/16 x 12 Нишка за barb 3/4 3/4 инчи 19.05 mm Притисни за Заклучување

120 степен 12 НА (11 / 16 x 12) женски навој да 3 / 4 (19.05 mm) притисни на цевка црево фитинг, со Американски Тип Менге�

DEN 695.76
Stimpson D3916SZ1000 Електрични КО Plug Челик Цинк Позлатен Издржливи, Сигурен, Тешки-Должност Одговара на 1-1/4 Дупка Трговија Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Stimpson D3916SZ1000 Електрични КО Plug Челик Цинк Позлатен Издржливи, Сигурен, Тешки-Должност Одговара на 1-1/4 Дупка Трговија Големина

ДИМЕНЗИИ : Оваа дупка приклучокот е дизајниран да се вклопуваат во 11 / 4 инчен дупка во материјал кој е ме�

DEN 11592.00
OAONAN GFCI Замена Plug Собранието со Земјата Грешка Коло Interrupter Безбедност RCD Заштита за Базенот се Пумпа,Енергија на Притисок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OAONAN GFCI Замена Plug Собранието со Земјата Грешка Коло Interrupter Безбедност RCD Заштита за Базенот се Пумпа,Енергија на Притисок

【Лесно да се Инсталира】Земјата грешка коло interrupter со пренапонска заштита 【Безбедност Leakproof】Замена на

DEN 429.12