• Обновено
Amflo C28-100 Спојка, 1/4 ЛИНК, 1/4 FNPT, Челик

Amflo C28-100 Спојка, 1/4 ЛИНК, 1/4 FNPT, Челик

Buyers rating:
DEN 342.96

Залиха

1/4" Серија Линколн Долго Noes Тип "А".Обложено челик couplers се стврдне челични топки и нерѓосувачки челик извори.Спојка приклучоци се топлина третираат за да се намали носат на критична парење површини.На Линколн Серија на приклучоци се лесно идентификувани од страна на долго plug end.На couplers се идентификува со еден тесен и еден широк жлебот на ракавот Couplers осветленост со Линколн, како и единици произведени од страна на други производители. 1/4" Серија Линколн Долго Noes Тип "А".Обложено челик couplers се стврдне челични топки и нерѓосувачки челик извори.Спојка приклучоци се топлина третираат за да се намали носат на критична парење површини.На Линколн Серија на приклучоци се лесно идентификувани од страна на долго plug end.На couplers се идентификува со еден тесен и еден широк жлебот на ракавот.Couplers осветленост со Линколн, како и единици произведени од страна на други производители.Максимален работен притисок 300 PSI.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Rac Перформанси 6AN да 5/16 SAE Брз Исклучите, 6AN Машки Одблесокот да 5/16 Брзо се Поврзете, Машки Притисни На EFI Фитинг Адаптер,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Rac Перформанси 6AN да 5/16 SAE Брз Исклучите, 6AN Машки Одблесокот да 5/16 Брзо се Поврзете, Машки Притисни На EFI Фитинг Адаптер,

6 AN да 5 / 16" Брз Исклучите Машки Притисни На EFI Притисни за Заклучување на Гориво Црево Фитинг адаптер за 90

DEN 311.76
ZZZYW Квадратни Цевки Plug Пластика 13 * 38/20 * 40/20 * 50/25 * 38mm Домаќинство Хардвер Мебел Дупка Поклопец Дупка Приклучок 10-100pcs
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZZZYW Квадратни Цевки Plug Пластика 13 * 38/20 * 40/20 * 50/25 * 38mm Домаќинство Хардвер Мебел Дупка Поклопец Дупка Приклучок 10-100pcs

Направени од мека пластика; ги намали пречките и да се избегне гребење на подот.Широко се користат во кв�

DEN 2359.20
Дрво (орев) Приклучоци 1/2 инч, Завртка Дупка Приклучоци, Рамна Глава Дрво Приклучоци, Копчето Приклучоци, Завртка Приклучокот, Дрвени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрво (орев) Приклучоци 1/2 инч, Завртка Дупка Приклучоци, Рамна Глава Дрво Приклучоци, Копчето Приклучоци, Завртка Приклучокот, Дрвени

ПРЕМИУМ ОРЕВ РАМНА ГЛАВА завртка дупка дрвени приклучоци се одлични за секоја DIY или Професионална дрво

DEN 849.60
Тркалезна Глава Дрво Приклучоци, 3/8 инчи Завртка Дупка Приклучоци, Копчето Приклучоци, Завртка Приклучокот, Дрвени Дупка Приклучоци,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркалезна Глава Дрво Приклучоци, 3/8 инчи Завртка Дупка Приклучоци, Копчето Приклучоци, Завртка Приклучокот, Дрвени Дупка Приклучоци,

ПРЕМИУМ БРЕЗА КРУГ ГЛАВАТА на завртката дупка дрвени приклучоци се одлични за секоја DIY или Професионал

DEN 1764.00
Stimpson D3916SZ1000 Електрични КО Plug Челик Цинк Позлатен Издржливи, Сигурен, Тешки-Должност Одговара на 1-1/4 Дупка Трговија Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Stimpson D3916SZ1000 Електрични КО Plug Челик Цинк Позлатен Издржливи, Сигурен, Тешки-Должност Одговара на 1-1/4 Дупка Трговија Големина

ДИМЕНЗИИ : Оваа дупка приклучокот е дизајниран да се вклопуваат во 11 / 4 инчен дупка во материјал кој е ме�

DEN 11592.00
OAONAN GFCI Замена Plug Собранието со Земјата Грешка Коло Interrupter Безбедност RCD Заштита за Базенот се Пумпа,Енергија на Притисок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OAONAN GFCI Замена Plug Собранието со Земјата Грешка Коло Interrupter Безбедност RCD Заштита за Базенот се Пумпа,Енергија на Притисок

【Лесно да се Инсталира】Земјата грешка коло interrupter со пренапонска заштита 【Безбедност Leakproof】Замена на

DEN 429.12
AC ПЕРФОРМАНСИ -12 НА 120 Степен Алуминиум Вртливата Женски AN12 1-1/16 x 12 Нишка за barb 3/4 3/4 инчи 19.05 mm Притисни за Заклучување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AC ПЕРФОРМАНСИ -12 НА 120 Степен Алуминиум Вртливата Женски AN12 1-1/16 x 12 Нишка за barb 3/4 3/4 инчи 19.05 mm Притисни за Заклучување

120 степен 12 НА (11 / 16 x 12) женски навој да 3 / 4 (19.05 mm) притисни на цевка црево фитинг, со Американски Тип Менге�

DEN 695.76
Aqara Smart Plug плус Aqara Центар М2, Zigbee, со Енергија за Мониторинг, Заштита од Преоптоварување, Распоред и Контрола на Гласот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aqara Smart Plug плус Aqara Центар М2, Zigbee, со Енергија за Мониторинг, Заштита од Преоптоварување, Распоред и Контрола на Гласот

✽БЕЛЕШКИ : Aqara Центар М2 бара обезбедени 2.4 GHz WiFi мрежа.Еден Aqara Центар М2 може да се поврзе до 128 Aqara уреди (Zi

DEN 1439.76
OGC (2 Парчиња) - 3 1/8 Црна Квадратни Цевки за Пластични Приклучоци со 3-1/8 Инчен Капа Покрие Цевка Стол Планирам Вметнете Завршување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OGC (2 Парчиња) - 3 1/8 Црна Квадратни Цевки за Пластични Приклучоци со 3-1/8 Инчен Капа Покрие Цевка Стол Планирам Вметнете Завршување

Пакет 2 Висок Степен на Пластични (ЕЖ).Одговара на цевки со надворешен дијаметар од 3 1 / 8".Погоден за Горил

DEN 214.80