• Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973147969 Превоз Завртки, 1/2-13 х 2, Парче-50

Тешко да се Најде Fastener 014973147969 Превоз Завртки, 1/2-13 х 2, Парче-50

Buyers rating:
DEN 826.56

Залиха

Дијаметар 1 : 1/2 инч.Дијаметар 2 : 1-3/32 инчи.Должина : 2 инчи.Материјал : Челик.Крај : Hot Dip Поцинкуван.Дијаметар : 1/2".Должина : 2 Инчи.Материјал : Челик.Крај : Hot Dip Поцинкуван.Глава Стил : Превоз. 1/2-13 х 2 Поцинкуван Превоз Bolt Head Стил : Carriage Thread Тип : 13 (Крупни)Тема Должина : Full Hardness : Одделение 2 или 307 Type : Превоз Bolt Square-Длабочина : 9/32".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MroMax 12PCS Превоз Завртки M6x20mm Половина Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на 304 Нерѓосувачки Челик Вратот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MroMax 12PCS Превоз Завртки M6x20mm Половина Круг Главата Плоштадот Вратот Гром сврзувачки елементи на 304 Нерѓосувачки Челик Вратот

Превоз завртки се исто така одличен избор за антикражба завртки, бидејќи тие само може да се отстрани од

DEN 292.56
ZHIPAIJI 3 Бои за MTB Велосипед Слушалки Топ Кап Покрие Велосипед Матични Капак со Навој Болт за 28.6 mm Велосипедизам Јава Делови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHIPAIJI 3 Бои за MTB Велосипед Слушалки Топ Кап Покрие Велосипед Матични Капак со Навој Болт за 28.6 mm Велосипедизам Јава Делови

Тело материјал : алуминиум легура.Боја : Боја Позлата, Злато, Сребро Титаниум.Се применуваат за : Пред вил

DEN 1744.80
ZHIPAIJI M618 M510 Прилагодување Гром Велосипед Кочница Држела Регулаторот Завртка Гром Челични Навртки Велосипед Кочница Кабел Прилагодување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHIPAIJI M618 M510 Прилагодување Гром Велосипед Кочница Држела Регулаторот Завртка Гром Челични Навртки Велосипед Кочница Кабел Прилагодување

Систем За Сопирање : Кочница Линија.Компоненти : Кабелски Сетови.Материјал : ЧЕЛИК.Број на модел : Standard Brak

DEN 1879.20
Мали Делови FSC5016CBG Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/2-13 Нишка Големина, 16 Долго
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мали Делови FSC5016CBG Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Челик, Хексадецимален, 1/2-13 Нишка Големина, 16 Долго

Материјал : челик.Тема големина : 1 / 2"13 Должина : 16 инчи.Круг Ниска Сила Квадратни Вратот Превоз Болт, Чели

DEN 255.60
(50 парчиња) М12-1.75 X 70mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, A4 Нерѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

(50 парчиња) М12-1.75 X 70mm, DIN 603 / ISO 8677, Метрички, Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, A4 Нерѓосувачки

Исто така познат како тренер завртки, обично се користи за да се зацврсти метал на дрво.На плоштадот вра�

DEN 7333.44
7/16-14 x 2 Превоз Завртки Оценка 5 КРУПНИ ЦИНК CR+3, Полн Конец, Големина: 7/16-14, Должина: 2, Раководител: Круг, Диск: Надворешни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

7/16-14 x 2 Превоз Завртки Оценка 5 КРУПНИ ЦИНК CR+3, Полн Конец, Големина: 7/16-14, Должина: 2, Раководител: Круг, Диск: Надворешни

Џет Фитинг & Снабдување Корпорација е обезбедување на сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат б

DEN 719.76