• Обновено
Кембел 0712577 Хоби и Занает Пресврт Синџир, Црна Позлатен, Бр 250 Трговија, 0.099 Во. Дијаметар, 25 кг Капацитет, 33 Стапки Мини Ролна

Кембел 0712577 Хоби и Занает Пресврт Синџир, Црна Позлатен, Бр 250 Трговија, 0.099 Во. Дијаметар, 25 кг Капацитет, 33 Стапки Мини

Buyers rating:
DEN 926.88

Залиха

Водечки производител на високо квалитетни алатки.Направен да издржи дури и на најсложените работни места.Меѓународно Реноме за нашите разновидна палета на производи.Сите наши производи се дизајнирани со барањата на професионалните во умот.Доверливи, со цел, и се користи од страна на експерти.Кембел почна во 1919 година со основање на Победа синџир на компанијата, кој на крајот стана Кембел синџир на компанијата.Бизнисот беше исклучително успешна, ширејќи да им понуди на своите клиенти постојано се зголемува линија на производи во текот на годините.Овие производи се вклучени Материјал ракување со уреди, обичај forgings, висок квалитет на синџир и жица, фитинзи и конектори, Морски фитинзи, блокови, се прилепува, pulleys, и токи.Денес, Кембел е еден од најпопуларните брендови на синџир и синџир-поврзани производи во Северна Америка, а е широко признат за неговите супериорни производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кабелот, Повлечете Синџир, за 0,7 метри Кабел Влечете Синџир, Ниско ниво на Бучава Серија High‑Speed 0.7 Метар за 25-100℃ CNC Машина(6)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабелот, Повлечете Синџир, за 0,7 метри Кабел Влечете Синџир, Ниско ниво на Бучава Серија High‑Speed 0.7 Метар за 25-100℃ CNC Машина(6)

Молчи серија, екстремно ниски работни бучава, изработка на работната средина и потивок.Одбраната и точн

DEN 1360.80
MECCANIXITY R28 10x11mm Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Најлон Отворен Тип 1 Метар со Крајот Конектори за Електрични Машини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MECCANIXITY R28 10x11mm Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Најлон Отворен Тип 1 Метар со Крајот Конектори за Електрични Машини

На кабелот, повлечете синџир има прекрасен изглед и сјајна површина.Користи широко во CNC машина алатки, 3

DEN 535.20
Кабелот, Повлечете Синџир, Мал, Ниско ниво на Бучава Најлон Мост Влечете Синџир High‑Speed Точни 1meter/0.7 Метри за CNC Машина Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабелот, Повлечете Синџир, Мал, Ниско ниво на Бучава Најлон Мост Влечете Синџир High‑Speed Точни 1meter/0.7 Метри за CNC Машина Алатка

1meter / 0.7 метри може да се расклопуваат и комбинираат во било колку да се задоволат работа потреби.Кабелот

DEN 1430.40
Кабелот, Повлечете Синџир, 1meter/0.7 Метри Точни Најлон со Голема Брзина Ниско ниво на Бучава -25~100℃ Мост Влечете Синџир за CNC
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабелот, Повлечете Синџир, 1meter/0.7 Метри Точни Најлон со Голема Брзина Ниско ниво на Бучава -25~100℃ Мост Влечете Синџир за CNC

1meter / 0.7 метри може да се расклопуваат и комбинираат во било колку да се задоволат работа потреби.Кабелот

DEN 1188.00
ALAMSCN R28 10x15mm Кабел Превозникот Влечете Синџир Затворен Тип Црна Пластика Флексибилни Најлон Синџири 1M со Крајот Конектори
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAMSCN R28 10x15mm Кабел Превозникот Влечете Синџир Затворен Тип Црна Пластика Флексибилни Најлон Синџири 1M со Крајот Конектори

Тип : Мост Тип (Неopenable); Внатрешна Големина : 10x15mm (Внатрешно H x Внатрешна W); радиус на Свиткување : R28; Должи

DEN 263.76
За 0,7 метри Кабел Влечете Синџир, Ниско ниво на Бучава Серија Трајни Кабелот, Повлечете Синџир, Најлон за CNC Машина Кабел за Заштита
 • Обновено
Ценетост на стоката:

За 0,7 метри Кабел Влечете Синџир, Ниско ниво на Бучава Серија Трајни Кабелот, Повлечете Синџир, Најлон за CNC Машина Кабел за Заштита

На влечете синџир површината е сјајна и цврста, намалување на отпорот и триење со цевка, ниско ниво на бу

DEN 333.60
Кабелот, Повлечете Синџир, 1meter/0.7 Метри Висока‑Брзина Најлон Резервоарот Towline Ниско ниво на Бучава -25~100℃ Фирма Сјајни за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кабелот, Повлечете Синџир, 1meter/0.7 Метри Висока‑Брзина Најлон Резервоарот Towline Ниско ниво на Бучава -25~100℃ Фирма Сјајни за

Површината е сјајна и цврста, намалување на отпорот и триење со цевка, ниско ниво на бучава, како и висок�

DEN 1101.36
Пренос Синџир 1Meter 20x103mm 40 Повлечете Синџир Жица Превозникот Кабел за Пренос Towline за CNC Рутер Машина Алатки Мост Тип Носат-Отпорни,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пренос Синџир 1Meter 20x103mm 40 Повлечете Синџир Жица Превозникот Кабел за Пренос Towline за CNC Рутер Машина Алатки Мост Тип Носат-Отпорни,

3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и пр

DEN 429.60
MECCANIXITY R38 10x20mm Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Најлон Отворен Тип 1 Метар со Крајот Конектори за Електрични Машини
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MECCANIXITY R38 10x20mm Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Најлон Отворен Тип 1 Метар со Крајот Конектори за Електрични Машини

На кабелот, повлечете синџир има прекрасен изглед и сјајна површина.Користи широко во CNC машина алатки, 3

DEN 1711.20
R28 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот 1000mm/40 Долго Висока Цврстина Затворени Најлон Синџир за 3D Принтер/CNC Рутер Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

R28 Кабелот, Повлечете Синџир Жица Превозникот 1000mm/40 Долго Висока Цврстина Затворени Најлон Синџир за 3D Принтер/CNC Рутер Машина

Широко се применуваат во 3d печатач, CNC машина алатки, електронска опрема.Отворен режим : мост тип не може

DEN 1382.40
Мост Влечете Синџир, Точни Мали -25~100℃ Најлон Кабелот, Повлечете Синџир High‑Speed за CNC Машина Алатка Рака за Гравирање Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мост Влечете Синџир, Точни Мали -25~100℃ Најлон Кабелот, Повлечете Синџир High‑Speed за CNC Машина Алатка Рака за Гравирање Машина

1meter / 0.7 метри може да се расклопуваат и комбинираат во било колку да се задоволат работа потреби.Одбрана

DEN 1010.40
Fockety Жица Превозникот, Висока Температура Отпор Силна Структура Кабелот, Повлечете Синџир, за CNC Машина Алатки 3 D Печатач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fockety Жица Превозникот, Висока Температура Отпор Силна Структура Кабелот, Повлечете Синџир, за CNC Машина Алатки 3 D Печатач

Широко се применуваат во 3d печатач, CNC машина алатки, електронска опрема.Затоа што на мала проред, па тоа

DEN 285.36