• Обновено
wodealmug Жените Куче Цртан филм Боксер Престилка Прилагодливи Вратот Кујна Лигавче Готви Престилка со Џеб за Готвење Печење Градинарството

wodealmug Жените Куче Цртан филм Боксер Престилка Прилагодливи Вратот Кујна Лигавче Готви Престилка со Џеб за Готвење Печење Градинарството

Buyers rating:
DEN 431.76

Залиха

Материјал опис : Стандардна големина - 31" L X 26" Широк,full-frame еден двострано печатење,водоотпорен оксфорд полиестер.Производ перформанси : оваа престилка е отпорни на нечистотија и абразија, и можат да и заштита на вашата облека од нафта загадување.Прилагодливи вратоврска, должина може да се прилагоди слободно, лесно да се стави на и полетување.Применливи сцена : Тоа е многу погоден за готвење, цвет уредување, сликарство, работа, итн.Тоа е мора да се има на производот за готвачи, келнери, сликари, итн.Додатоци структура : деколте на престилка е дизајниран со прилагодливи ремени, таму е се врзуваат околу половината, и двете предни џебови се поврзани заедно.Инструкции за перење : Рачно миење или благ машина за миење, се исуши, железо на ниска температура, не кајгана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Caldo Лен Кун Престилка за Готвење - Адвокатско и Женска Лен Лигавче Престилка за Професионален Готвач, Серверот, или Barista - Прилагодлив
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Caldo Лен Кун Престилка за Готвење - Адвокатско и Женска Лен Лигавче Престилка за Професионален Готвач, Серверот, или Barista - Прилагодлив

ИНСПИРИРАН ОД ВИСТИНСКИ ГОТВАЧИ : Повратни информации од 20+ професионални готвачи инспириран нашиот ид�

DEN 719.76
ДО МОМЕНТОТ кога Последен Пат јас Готви Тешко Некој се Разболе Престилка, Смешни Престилка за Мажите, СКАРА Скара Престилка, Готвач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДО МОМЕНТОТ кога Последен Пат јас Готви Тешко Некој се Разболе Престилка, Смешни Престилка за Мажите, СКАРА Скара Престилка, Готвач

ПОБЕДА : Совршен Човек Скара Подарок за Секоја Прилика или СКАРА Подарок, Смешни Престилка.ВКЛУЧЕНИ : 1 П�

DEN 527.28
Бети Dain Гроздобер Берберот Престилка, Лесни, водоотпорен Чупка Најлон Ткаенина, 2 Градите Џебови, 2 Дното Џебови со Патентите,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бети Dain Гроздобер Берберот Престилка, Лесни, водоотпорен Чупка Најлон Ткаенина, 2 Градите Џебови, 2 Дното Џебови со Патентите,

Се СЕЌАВАМ на ТВОИТЕ КОРЕНИ : На Гроздобер Престилка е ода на историјата на barbering.Гроздобер илустрации н�

DEN 428.64
VERATWO Смешно Готвење Престилка,Практични BBQ Алатки Подароци за Жени Мажи Пријатели свој колега Шеф,Масло Доказ BBQ Престилка,Подароци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VERATWO Смешно Готвење Престилка,Практични BBQ Алатки Подароци за Жени Мажи Пријатели свој колега Шеф,Масло Доказ BBQ Престилка,Подароци

√Пакет се вклучуваат : 1 x престилки (сите додатоци што не се вклучени) ⚠не хемиско чистење, собори сушењ�

DEN 311.76
Про Специјалитети Група МАК Лас Вегас индијана џонс: крадците Унисекс Готвач Престилка & Ха, Назад, Една Големина (PSGLS0470253)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Про Специјалитети Група МАК Лас Вегас индијана џонс: крадците Унисекс Готвач Престилка & Ха, Назад, Една Големина (PSGLS0470253)

70% Полиестер, 30% Памук.Направен во САД и се Увезени.МАК Готвач Престилка & Шапка.ТЕЖИНА 10oz, МАК Фудбалот.Од

DEN 551.76
Beabes Црвена Љубов Срцето Лигавче Престилка Прилагодливи Вратот Рака Апстракт Современите Светлина Срцето Како Романтична Шема Полиестер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Beabes Црвена Љубов Срцето Лигавче Престилка Прилагодливи Вратот Рака Апстракт Современите Светлина Срцето Како Романтична Шема Полиестер

100% Полиестер.Тоа може да биде водоотпорен и дише.Совршен за мажите и жените на различни телесни типови.П

DEN 311.76
2 ПАРЧИЊА Смешно Црна Готвење Престилки за Мажи Жени, Кујна Престилки со 3 Џебови, Прилагодлив Вратот Рака Подароци за Мажи Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 ПАРЧИЊА Смешно Црна Готвење Престилки за Мажи Жени, Кујна Престилки со 3 Џебови, Прилагодлив Вратот Рака Подароци за Мажи Жени

тоа со долги врски, има копчиња за да се прилагоди на секоја големина е потребно.Се работи за машки и жен�

DEN 431.76
SPNEC Памук, Лен Готвење Кујна Престилки за Жена Облечи Цвет Продавница Smock Фризер Лигавче Градина Целокупната (Боја : А, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Памук, Лен Готвење Кујна Престилки за Жена Облечи Цвет Продавница Smock Фризер Лигавче Градина Целокупната (Боја : А, Големина

Број на модел : памук, лен престилка 80% Памук 20% Полиестер Помеша.многу удобност при работа и готвење.супе

DEN 6337.68
ZENAKIO Тешки Восок Платно Престилка Со Џебови - Машини за Престилка - Прилагодлив Работа Престилка За Мажи - Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZENAKIO Тешки Восок Платно Престилка Со Џебови - Машини за Престилка - Прилагодлив Работа Престилка За Мажи - Водоотпорен

Восок Платно.Тока затворање.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ОТПОРНОСТ 100% восок платно составот на дрво престилка ви о�

DEN 1200.00
SATINIOR 6 Парчиња Божиќ Готвач Престилка Прилагодливи Готвење Престилка Дедо Мраз Елф Снешко Снегулка Престилки за Божиќ Партија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SATINIOR 6 Парчиња Божиќ Готвач Престилка Прилагодливи Готвење Престилка Дедо Мраз Елф Снешко Снегулка Престилки за Божиќ Партија

Голема количина : еден пакет вклучува 6 различни стилови на Божиќ тематските престилки, во доволни колич

DEN 278.40
YAZXHJAZ Престилка со Џебови за Жени Мажи Делфин Апстракт Галакси Престилки за Готвач Кујната Готвење СКАРА Фризура Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YAZXHJAZ Престилка со Џебови за Жени Мажи Делфин Апстракт Галакси Престилки за Готвач Кујната Готвење СКАРА Фризура Црна

Материјал : Ова Унисекс Престилка Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Влакна, На Површината На Ткае�

DEN 2270.40
2 Парчиња Готвач Шапка и Престилка за Жените италијански Plaid Ленти памучен ткаенина на карета Солидна Престилка Печење Ткаенина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Парчиња Готвач Шапка и Престилка за Жените италијански Plaid Ленти памучен ткаенина на карета Солидна Престилка Печење Ткаенина

Прилагодлива големина : плус големина престилка обезбедува голема покриеност, со прилагодливи на рака,

DEN 335.76
CUAJH Симпатична Куче Pugs со Срцето Престилка за Мажи Жени Готвач, Водоотпорен Прилагодливи Вратот Рака Лигавче Престилка со 2 Џебови,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CUAJH Симпатична Куче Pugs со Срцето Престилка за Мажи Жени Готвач, Водоотпорен Прилагодливи Вратот Рака Лигавче Престилка со 2 Џебови,

Големина : Дарежлив одговара, се работи за мажи и жени со прилагодливи вратот рака.Секој престилка ширин

DEN 575.76
Bassion Деца Престилка, Смешни Готвење Деца Престилка, Прилагодливи и Симпатична Готвач Престилка за Деца Подароци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bassion Деца Престилка, Смешни Готвење Деца Престилка, Прилагодливи и Симпатична Готвач Престилка за Деца Подароци

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер 【Деца Готвач Шапка Прес�

DEN 143.76
СКАРА Скара Престилки за Мажи&Жени - Смешно Престилки за Мама Тато Пријател Професионално Готвење Престилка Една Големина Одговара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СКАРА Скара Престилки за Мажи&Жени - Смешно Престилки за Мама Тато Пријател Професионално Готвење Престилка Една Големина Одговара

65% Полиестер, 35% Памук ✅ОНА што ВИ ТРЕБА ЗА ГОТВЕЊЕ : Нашата престилка е совршен за готвење подарок за гот

DEN 479.76