• Обновено
MuHize M14x1.5 Хром Повлечи Ореви Хексадецимален Комплет 1.38 Високи, Булбус Acorn Орев Конус Седиште Затворени Крајот 3/4 Хексадецимален Повлечи Орев Комплет 20pcs Одговара за ?

MuHize M14x1.5 Хром Повлечи Ореви Хексадецимален Комплет 1.38 Високи, Булбус Acorn Орев Конус Седиште Затворени Крајот 3/4 Хексадецимален

Buyers rating:
DEN 282.96

Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Mu Hize надгради хром затворени крајот Булбус Acorn повлечи ореви 14x1.5 (Пакување од 20) .Предаден во кутија за пакување. (ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да ги заостри повлечи ореви рачно.НЕ користете електрични алатки.).СПЕЦИФИКАЦИЈА - Mu Hize Затворени Крајот Булбус Acorn Стил Повлечи Ореви : ① Тема Големина 14 X1.5, m14x1.5, 14mmx1.5 ② Хексадецимален 0.75" (19mm 3/4" Хексадецимален) ③ Целокупната должина 1.38" (35mm) ④ Конусна 60 степен седиште.ВИСОКА ЈАЧИНА.Компатибилен со 2007-2013 Тојота Тундра/1998-2013 Тојота Sequoia/1998-2013 Toyota Land Cruiser ;.Компатибилен со 1997-2013 Chevy Изразат 1500/1995-1999 Chevy Тахо/2013 Chevy Malibu/2009-2014 Chevy Camaro;.Компатибилен со 2009-2013 Dodge Challenger / 2011-2014 Dodge Durango / 2006-2013 Dodge Полнач / 2005-2008 Година Dodge Магнум;.Компатибилен со 1988-1998 GMC C1500/1992-1998 GMC C1500 Приградски /1992-1999 GMC Yukon /2010-2014 GMC Терен;.Компатибилен со 2007-2013 Акура MDX /2006-2012 Акура РЛ/ 2009-2013 Акура TL, итн.Компатибилен со 2011-2014 Jeep Grand Cherokee 2004-2013 /infiniti QX56, итн.Компатибилен со 1997-2014 Land Rover Range Rover/2005-2009 Land Rover LR3 2008-2013 Land Rover LR2, итн.Компатибилен со 1998-2007 Lexus LX470 / 2008-2013 Lexus LX570/ 2007-2013 Lexus LS460 / 2008-2013 Lexus LS600h , итн.Компатибилен со 2008-2013 Кадилак CTS /2013 Кадилак XTS/2013-2009 Hummer. 20 x Хром M14x1.5 Хром Тркала Повлечи Ореви.Седиштето Конусна 60°.Оваа листа карактеристики 20 парчиња на Сосема Нов M14x1.5 Хром Тркала Повлечи Ореви, кои се направени на ладно-фалсификувани и топлина третираат челик со уникатни рѓа корозија бесплатен и анти-одземени технологија.Совршен за 14x1.5, M14x1.5,14 mm x1.5 Повлечи Ореви (Внимание : 1.38" Целокупната). 100% сосема нов Компатибилен со 2007-2013 Тојота Тундра/1998-2013 Тојота Sequoia/1998-2013 Toyota Land Cruiser ;Компатибилен со 1997-2013 Chevy Изразат 1500/1995-1999 Chevy Тахо/2013 Chevy Malibu/2009-2014 Chevy Camaro;Компатибилен со 2009-2013 Dodge Challenger / 2011-2014 Dodge Durango / 2006-2013 Dodge Полнач / 2005-2008 Година Dodge Магнум;Компатибилен со 1988-1998 GMC C1500/1992-1998 GMC C1500 Приградски /1992-1999 GMC Yukon /2010-2014 GMC Терен;Компатибилен со 2007-2013 Акура MDX /2006-2012 Акура РЛ/ 2009-2013 Акура TL, etc Compatible со 2011-2014 Jeep Grand Cherokee 2004-2013 /infiniti QX56, etc Compatible со 1997-2014 Land Rover Range Rover/2005-2009 Land Rover LR3 2008-2013 Land Rover LR2, etc Compatible со 1998-2007 Lexus LX470 / 2008-2013 Lexus LX570/ 2007-2013 Lexus LS460 / 2008-2013 Lexus LS600h , etc Compatible со 2008-2013 Кадилак CTS /2013 Кадилак XTS/2013-2009 Hummer.Ние препорачуваме професионална инсталација кога ќе ги користите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Тркала Прибор Делови 14x1.5 Повлечи Ореви Хром Сет на 20 Затворени Крајот Булбус Acorn Повлечи Орев Стил 1.38 Долго Конус Седиште
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркала Прибор Делови 14x1.5 Повлечи Ореви Хром Сет на 20 Затворени Крајот Булбус Acorn Повлечи Орев Стил 1.38 Долго Конус Седиште

Сет од 20 Повлечи Ореви Затворени Крајот Булбус Acorn Повлечи Орев Стил 1.38" Долго M14x1.5 Хром Конус Седиште 19mm

DEN 420.72
MIKKUPPA Солидна 7 Spline Зачинети Повлечи Ореви Копче со 19mm Хексадецимален, Универзална Скок Повлечи Ореви Штекер Копче Замена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MIKKUPPA Солидна 7 Spline Зачинети Повлечи Ореви Копче со 19mm Хексадецимален, Универзална Скок Повлечи Ореви Штекер Копче Замена

FITMENT 1pc 7 Spline Зачинети Повлечи Орев Штекер Клучна Алатка Компатибилен со M14x1.5, M14x2.0, 9 / 1618, 1 / 220, M12x1.5, M12x1.25 т�

DEN 359.76
Тркалото се Повлечи Ореви M14X1.5 - Конусна Седиште 60 Степен, 13/16 или 21mm хексадецимален/Клуч, 44.5 mm Должина за да Одберете
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тркалото се Повлечи Ореви M14X1.5 - Конусна Седиште 60 Степен, 13/16 или 21mm хексадецимален/Клуч, 44.5 mm Должина за да Одберете

ГОЛЕМИНА : M14 X1.5" Нишка големина , 13 / 16" или 21mm Хексадецимален / Клуч,Вкупната Должина 1.75", Ширина / Дијамет

DEN 887.76
Коло Перформанси Кован Челик Продолжен Хексадецимален Повлечи Орев за Резервни Тркала: 12x1.25 Црно - 20 Парче Сет + Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коло Перформанси Кован Челик Продолжен Хексадецимален Повлечи Орев за Резервни Тркала: 12x1.25 Црно - 20 Парче Сет + Алатка

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Алатка Штекер.Повлечи Седење : Тјунер Стил 6

DEN 839.76
dynofit 1/2x20 Тркала Повлечи Ореви, 20 x Црн Хром 1/2-20 Резервни Повлечи нут со 1 Копче, 60 Степен Конусна/Конус Булбус Седиште,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

dynofit 1/2x20 Тркала Повлечи Ореви, 20 x Црн Хром 1/2-20 Резервни Повлечи нут со 1 Копче, 60 Степен Конусна/Конус Булбус Седиште,

Одговара : резервни тркала со 1 / 2 x 20 тема теренот и 60 степен конусна седиште (исто така познат како конус

DEN 525.60
TEMO 522 Тркала Заклучување Орев Завртка Отстранување Копчето Анти-Кражба Lugnut Штекер S3056 Компатибилен за Фолксваген Ауди Vag
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TEMO 522 Тркала Заклучување Орев Завртка Отстранување Копчето Анти-Кражба Lugnut Штекер S3056 Компатибилен за Фолксваген Ауди Vag

TEMO 522 Тркала Anti Theft Завртки Орев Компатибилен за "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ VAG "Фолксваген".Тие се користат за да от�

DEN 311.76
WINTOOLS Компатибилен за 21PC Мајстор за Заклучување на Воланот Орев Студ Клуч Сет Отстранување Заклучување Приклучок за BMW со Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WINTOOLS Компатибилен за 21PC Мајстор за Заклучување на Воланот Орев Студ Клуч Сет Отстранување Заклучување Приклучок за BMW со Приклучок

Вклучува : 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 1 x 17mm Алуминиумски Тркала Орев Штекер.Вклучува : 41,

DEN 1799.52
Горила Автомобилската 44138BK-20 Црна 12mm x 1.50 Тема Големина Алуминиум Затворени Крајот Трки Повлечи Орев, (Пакување од 20)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Горила Автомобилската 44138BK-20 Црна 12mm x 1.50 Тема Големина Алуминиум Затворени Крајот Трки Повлечи Орев, (Пакување од 20)

Ултралесни Затворени Крајот Повлечи Дизајн 3 / 4" Хексадецимален и Булбус Седиште.Кован од 7075 Алуминиум и

DEN 2691.36
Dorman 700-524 Брзина Нут
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dorman 700-524 Брзина Нут

Пакет Димензии : 3.63 L x 2.19 H x 2.38 W (инчи).Пакет Тежина : 0.32 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 700524...

DEN 247.20
ARES 70023-1/2-Инчен Вози 22MM Не-Marring Влијание Повлечи Орев Socket - Заштитен Ракав ги Штити Обичај Прирабници и Повлечи Ореви
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ARES 70023-1/2-Инчен Вози 22MM Не-Marring Влијание Повлечи Орев Socket - Заштитен Ракав ги Штити Обичај Прирабници и Повлечи Ореви

ДИЗАЈН РАЗМИСЛУВАЊА : Ова неmarring повлечи орев штекер карактеристики заштитна винил јакна која го спречу

DEN 269.76
1.38 инчен Повлечи Ореви 1/2-20 Сребро, 20PCS Тркала Повлечи Ореви Затворени Крајот Булбус Acorn Повлечи Ореви - Конус Седиште -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1.38 инчен Повлечи Ореви 1/2-20 Сребро, 20PCS Тркала Повлечи Ореви Затворени Крајот Булбус Acorn Повлечи Ореви - Конус Седиште -

7186 C20 Предградието.Посебен слој обезбедува исклучителна отпорност на корозија и изглед 9401 Рам 1500 Сите о�

DEN 405.60
Dorman 611-306 Тркала Орев М12-1.50 Dometop Ограничени Орев - 19mm Хексадецимален, 37.6 mm Должина Компатибилен со Изберете Ford/Линколн/Меркур
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Dorman 611-306 Тркала Орев М12-1.50 Dometop Ограничени Орев - 19mm Хексадецимален, 37.6 mm Должина Компатибилен со Изберете Ford/Линколн/Меркур

Јаглероден челик материјали се исполнат SAE автомобилската индустрија стандарди за сила и издржливост.�

DEN 1254.00
1 Сет на 20 Хром 12mm X 1.5 Тркала Повлечи Ореви се вклопи во 2009 година, Хонда Фит Може да се Вклопи во ОЕМ Венчиња, Купувачот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Сет на 20 Хром 12mm X 1.5 Тркала Повлечи Ореви се вклопи во 2009 година, Хонда Фит Може да се Вклопи во ОЕМ Венчиња, Купувачот

Вкупна Должина : 1.38".Тема Големина : 12mm X 1.5 Седиштето Тип : 60°Конус Седиште.Главата Големина : 13 / 16" Хексаде

DEN 448.80