• Обновено
EKOBLA Еднорог Цитат Лесни Виткање Ранец Преносни Полиестер Ранци за Кампување Отворено Патување

EKOBLA Еднорог Цитат Лесни Виткање Ранец Преносни Полиестер Ранци за Кампување Отворено Патување

Buyers rating:
DEN 695.76

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1、Материјал : се направени од Полиестер Влакна.Овој ултра-лесни ранец е направен од носат-отпорни на вода и-отвратителен полиестер, кој е светлина и тежина-слободни.Своите минималистички дизајн е погоден за сите видови на активности на отворено спортски и патување. 2、Големина : Ширевте големина-17x10.2 инчи (43x26 cm), Укината големина-6.3x6.3 инчи (16x16 см). 3、Перформанси : главната џеб е доволно голем да се приспособат на вашите дневни потреби.Мазна двојно-патент отворање го прави лесно да се отвораат и затвораат и да ги преземат работите.Силна полиестер рамо, рака : одговара на телото, не заостанато, мини прилагодливи тока : прилагодување на рамо, рака должина на волја. 4、Прилики : Погоден за спорт и фитнес, шопинг, отворено mountaineering, образование, работа итн. 5、Услуги на Клиентите : Ако имате било каков проблем со нашиот Виткање Преносни Ранец, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/ размена се прават лесно.Еднорог Цитат Лесни Виткање Ранец Преносни Полиестер Ранци за Кампување Отворено Патување Тоа исто така може да биде лесно да се здипли во мал сендвич големина, што е погодно за патување.Тоа е лесен во тежина и да се мали во големина, и може да биде ставен во вреќи, џебови и полнети во аглите на багаж случај.Тоа може да се стави каде што сакате, па тоа е лесно да се носат.Миење на рацете или благи машина за перење се препорачува.Не кајгана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Morikukko Маскирани Ранец, Греј (Grey Црвено)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Morikukko Маскирани Ранец, Греј (Grey Црвено)

100% Полиестер.Голем Ранец, Торба, Големи Хауба, Кеса димензии : ширина 33 см, должина 40 см, Хауба ширина : 30 cm.

DEN 3478.32
Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Рака Подготвени Феникс Птица И Огнени Сонцето
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Повик СТП Кожа Ранец за Мажите, Жените Торба Студентите Daypack за Патување Бизнис Колеџ Рака Подготвени Феникс Птица И Огнени Сонцето

1 Големина : 10.5 L x 5 W x 12.5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособа�

DEN 1127.76