• Обновено
Сина боја Цвеќиња Лист Ранец Секојдневно Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патуваат Водоотпорен Опционален Пакет

Сина боја Цвеќиња Лист Ранец Секојдневно Торба со Градите Рака Свирче за Спорт Подигаат Патуваат Водоотпорен Опционален Пакет

Buyers rating:
DEN 527.76

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1.МАТЕРИЈАЛ : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент кој е лесен и лесно да се чисти.Предучилишните ранец карактеристики лесно да се отвори и затвори патент.Полиестер материјал е топлина и отпорен на вода, што го прави погоден за употреба на отворено. 2.СТРУКТУРА : Една од главните џеб, може да се користи за извршување на книги, тетратки, папки, врзива и други училишни материјали.Два странични џебови, место вода во чаши, чадори, итн.Пред патент џеб, а ipad џеб и патент внатрешна кеса.На прилагодливи поместена рамо ремени понуди поддршка и утеха.Ранец ремени со свирче може да се користи за да се јавите за помош. 3.ГОЛЕМИНА : 10"(L) x 4"(W) x 12"(H)/25.4 cm(L) x 10.2 cm(W) x 30.5 cm(H).Умерена капацитет, тоа одржување на нивните предмети (списанија, книги, собираат богатства, итн.) организиран.Детето-големина на ранец е совршен за години случува да предучилишна или игра датуми. 4.СОВРШЕН ПОДАРОК : ЕДЕН Fab Кеса кои се Сигурни да се Претвори Глави.Забава за печатење со живописни бои, овој стилски & трендовски книга пак ќе стојат надвор и да победи комплименти кога назад на училиште.Мал ранец е совршен подарок за убави детски роденден, училиште почеток, Божиќ, ноќта на Вештерките, нова година и други манифестации. 5.ПОСЕБНИ ПЕЧАТЕЊЕ : Детска љубов шарени, забава отпечатоци, Нашите ранци доаѓаат во различни среќен, светла, мистична, шарени и забавно модели.Таму е обврзана да биде совршен торба за сите!или начинот на кој, вашиот малку ќе рика со возбуда во очите на него!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Фантазијата авион книга за читање сон имагинација Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски патна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фантазијата авион книга за читање сон имагинација Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски патна

Дизајн опис : пред заменик печатење една страна печатење.Материјал опис : се Направени од издржлив полие

DEN 623.76
Мојот Херој Академијата Градите Пакет Прашка Торба Голем Капацитет Повеќенаменски Daypack Мажи Жени Градите Рамо Ранец Секојдневен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мојот Херој Академијата Градите Пакет Прашка Торба Голем Капацитет Повеќенаменски Daypack Мажи Жени Градите Рамо Ранец Секојдневен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 479.76
Жена убавината светлина сликарство светлина се соочи со девојка убава Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Жена убавината светлина сликарство светлина се соочи со девојка убава Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 503.76