• Обновено
Лесни Rucksack Издржливи,езеро на зајдисонце

Лесни Rucksack Издржливи,езеро на зајдисонце

Buyers rating:
DEN 719.76

Залиха

【Големина】 : 26.6x20x42 CM/10.5x8x16.5. 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лесен. 【Дизајн】 : Еден-двострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Прилагодливи рамо, рака.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање. 【Употреба】 : Може да се користи за складирање на таблети, очила, паричници, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека.Ова ќе биде совршено ранец за мажите и жените. 【Совршен подарок】 : Соодветна големина дизајн, роман изглед, ова ќе биде совршен подарок за роднини и пријатели, и исто така најдобар избор за роденден подароци.Бренд : Jessgirl Size : 26.6x20x42 CM/10.5x8x16.5 INMaterial : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, PVCWeight : 0.44 KGDesign : Еден-двострано печатење шема, печатење површината е направен од ПВЦ.Користете двојно патент дизајн, удобно се чувствуваат.Прилагодливи рамо, рака.Главната капацитет џеб, 2 странични џебови, лаптоп оддел, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет, и лесен за складирање.Може да се користи за складирање на таблети, очила, паричници, копчиња, слушалки, банкарски картички, мобилни телефони, документи и облека.Ова ќе биде совршено ранец за мажите и жените.Персонализација : Ние можеме да дизајнираме вашите омилени слика во производот кој што треба да се направи свој уникатен изглед.Вие само треба да ни овозможи со слики ви се допаѓа.За хроматските аберации : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ананас тропско овошје овошје егзотични тропски витамин Лесни патент crossbody мажите и жените мултифункционални спортски градите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ананас тропско овошје овошје егзотични тропски витамин Лесни патент crossbody мажите и жените мултифункционални спортски градите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 431.76
Naffker Шема Градите Торба Патување Пешачење Daypack Мода Прашка Ранец Отворено Спортска Торба Унисекс Торба Мали Crossbody Торба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Naffker Шема Градите Торба Патување Пешачење Daypack Мода Прашка Ранец Отворено Спортска Торба Унисекс Торба Мали Crossbody Торба

Разумен Структурен Дизајн : Таму Е Главната Џеб Внатрешноста На Градите Торба, Крпеница Џеб, Отворен Џеб

DEN 551.76
Фантазијата авион книга за читање сон имагинација Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски патна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фантазијата авион книга за читање сон имагинација Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски патна

Дизајн опис : пред заменик печатење една страна печатење.Материјал опис : се Направени од издржлив полие

DEN 623.76
Книгата жена парк читање читање хоби отворена книга страница Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Книгата жена парк читање читање хоби отворена книга страница Добар-потрага лесни ранец мажите и жените градите торба слободно спортски

Дизајн опис : пред заменик печатење една страна печатење.Материјал опис : се Направени од издржлив полие

DEN 623.76