• Обновено
Burndy YA6C2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина, 5/8 Студ Дупка Проред, 0.45 Јазик Ширина, 2.65 Должина

Burndy YA6C2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина, 5/8

Buyers rating:
DEN 381.36

Залиха

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение. 600 Volts до 35 k V.Диригент : #6 AWG.Две дупка hylug код диригент долго барел бакар компресија терминал.УЛ Наведени 90 степени C, 600 Volts до 35 k V. 45 Степени и 90 степени агли се достапни.Диригент : #6 AWG.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Издржливи Wire Конектор за Полнење, со Одлична Изработка, Ладно-цедените Терминал во Собата, Едноставна за Електрични Материјали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Издржливи Wire Конектор за Полнење, со Одлична Изработка, Ладно-цедените Терминал во Собата, Едноставна за Електрични Материјали

Оваа crimp pin терминал е лесен, лесно да го инсталирате, едноставен за користење, и издржливи.Овие терминал�

DEN 396.00
Burndy YA6CL2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Burndy YA6CL2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Стандард Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина,

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение 600 Volts до 35 k V.Диригент : 6 AWG.Две дупка hylug код дириген

DEN 406.56
Burndy YA6C2TC38 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 3/8 Студ Дупка Големина, 1 Студ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Burndy YA6C2TC38 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 6 AWG Диригент, 3/8 Студ Дупка Големина, 1 Студ

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение 600 Volts до 35 k V.Диригент : #6 AWG.Две дупка hylug код дириге�

DEN 2270.40
Burndy YA2C2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 2 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина, 5/8
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Burndy YA2C2TC14 Две Дупка Hylug Код Диригент Долго Барел Бакар Компресија Терминал, 2 AWG Диригент, 1/4 Студ Дупка Големина, 5/8

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение 600 Volts до 35 k V.Диригент : #2 AWG.Две дупка hylug код дириге�

DEN 381.36