• Обновено
HXiaoF Лево и право претвори 165 степен заклучување на вратата latch врати извори torsion retracting внатрешни работи се справи со додаток (Должина : 2,5 mm лево десно)

HXiaoF Лево и право претвори 165 степен заклучување на вратата latch врати извори torsion retracting внатрешни работи се справи со

Buyers rating:
DEN 1759.20

Залиха

Секоја пролет е дизајниран да ги надмине вашите оригиналниот производител спецификации, нуди одлични челик, thickest челик guage, и повеќето калеми за да се обезбеди најбезбедно, најсилните, и bounciest извори.Материјал : Пролет Челик.Површина : none.Жица со дијаметар : 2,5 mm/2mm.Пакување : 2pc/торба.Torsion пролет заклучување на вратата springⅰ.Материјал : Пролет Steelⅱ.Површина : noneⅲ.Жица со дијаметар : 2,5 mm/2mmⅳ.Пакување : 2pc/bagⅴ.Внимание : Сите производи не содржат увоз доход, доколку ги има, ве молиме да се организираме на плаќање на царина, во време за да се избегне влијанието врз transportationⅵ.Delievery Време : ⑴Cainiao Супер Економија:EU20-25days US20-40days other30-45days⑵Ali Express Стандард Превозот:ЕУ:15-20days НАС 15-30days. други 20-40days⑶DHL、Fed Ex、ПРОЗОРЦИ:5-9days⑷All изречна гаранција во рок од 90 дена delievery Ако Не ќе Рефундирање на Парите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата