• Обновено
ExcelMark Возен Кражба На Идентитет Печат (Големи)

ExcelMark Возен Кражба На Идентитет Печат (Големи)

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

КРАЖБА на ИДЕНТИТЕТ ЗАШТИТА РЕШЕНИЕ : Ефикасно да се користи за да се скрие социјална сигурност броеви, изводи, превозот адреса, даночен документи, несакана пошта, и повеќе.ШИРОК ОПФАТ И ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА На : 1.5 инчен широк ролери е совршен за покривање големи делови на приватни информации во брз и чисти патот.Заштеда на ВРЕМЕ : Од 1.5 инчи широка покриеност со прилагодлива должина го прави swiping лесно и брзо.Мастило суши брзо, па може да се покрие повеќе информации многу побрзо отколку на хартија шредер.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашиот печат е пре-потпиша така што сите што треба да направите е да го отворите поклопецот и да почне swiping.Печатот е безбеден и едноставен за употреба.НЕОГРАНИЧЕН број на РЕ-МАСТИЛО : Вкупна должина од печат покриеност може да достигне 100 метри.Мастило може да се полни во печат страна кога мастило снема.Помогне да се заштитат доверливи информации со оваа Excel Mark Широк возен кражба на идентитет guard печат.Посебна шема за удобен возен дизајн брзо се крие адреси, броеви на социјално осигурување, броеви на сметка или ID броеви на несакана пошта, сметки, како и други важни документи.Во прилог, пред-потпиша планината елиминира употребата на посебен, неуредна мастило подлога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Авто-Мастило Наставник Печат Сет (8PCS) за Оценување во Училница Наставниците Преглед на Домашна Повратни информации Родители Потпис
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Авто-Мастило Наставник Печат Сет (8PCS) за Оценување во Училница Наставниците Преглед на Домашна Повратни информации Родители Потпис

Го ПРАВИ УЧЕЊЕТО ЗАБАВНО : Тоа е многу погодно за на домашните задачи, училница награди, и работа 8pcs марк�

DEN 383.76
20 Лист Печат Страници, 7 Џебови Страници за Печат Колектори, 9-Дупка Стандард Страница Одговара Печат Албум Врзивно средство, Професионален
  • Обновено
Ценетост на стоката:

20 Лист Печат Страници, 7 Џебови Страници за Печат Колектори, 9-Дупка Стандард Страница Одговара Печат Албум Врзивно средство, Професионален

Материјал:Висок Квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ 100% се Бесплатно на киселина и хемиски softeners и нема да нашт

DEN 431.76
Прилагодено Адреса Печат - 20 Фонт Options - 3 Линија Авто-Мастило Адреса Печат - До 3 Линии на Кориснички Text | Повеќе Мастило
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодено Адреса Печат - 20 Фонт Options - 3 Линија Авто-Мастило Адреса Печат - До 3 Линии на Кориснички Text | Повеќе Мастило

КАКО ДА се ЦЕЛ : Да се прилагодите, ве молиме кликнете на "Прилагодите Сега' копчето од десно.Таму можете �

DEN 222.00