• Обновено
Aexit Дрвени Козметички Портата Хардвер Случај Накит Кутија Кабинет Вратата Зглоб Бронза Портата Шарки на Ѕвонење 50pcs

Aexit Дрвени Козметички Портата Хардвер Случај Накит Кутија Кабинет Вратата Зглоб Бронза Портата Шарки на Ѕвонење 50pcs

Buyers rating:
DEN 1860.00

Залиха

Тежина : 200g; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x Вратата Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Име на производ : Вратата Зглоб; Вкупната Димензија : 25 x 23 x 3мм / 1" x 0.9" x 0.12"(L*W*T).Монтажа Дупка Големина : 2mm / 0.08"; Монтажа Дупка Растојание : 20 x 16mm / 0.8" x 0.63"(L*W).Виткање Големина : 25 x 13 x 3мм / 1" x 0.51" x 0.12"(L*W*T).Ретро стил на зглоб, одлична за декорација.Лесно да се инсталира на вашата врата или дрвени случај, совршен за накит кутија, гејтс и кабинети, итн.Завртки кои не се опфатени тука!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LANDUA 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Врата Шарки,Молчи Хидраулични Шарки,Кабинет Вратата Шарки,Опремени со Завртки,оков за Мебел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LANDUA 10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Врата Шарки,Молчи Хидраулични Шарки,Кабинет Вратата Шарки,Опремени со Завртки,оков за Мебел

Издржливи и Здрав Материјал : направен од добар квалитет, од нерѓосувачки челик.Апликации : монтажа за д�

DEN 3457.44
SZXJJ 4 Парчиња Тешки Морски Брод Око Цевка Крајот Капа Нерѓосувачки Челик Врвот Фитинг Хардвер 25mm Крошна Надворешната Цевка Око
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SZXJJ 4 Парчиња Тешки Морски Брод Око Цевка Крајот Капа Нерѓосувачки Челик Врвот Фитинг Хардвер 25mm Крошна Надворешната Цевка Око

Материјал : Челик.Око Крајот Капа.Брод Цевка Крајот.Надворешното Око Крајот.Морски одделение 316 од не ' р�

DEN 2078.40
MroMax 1Pcs Кабинет Портата Плакарот на Врата Зглоб 40mm Долго 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Зглоб Тон Сребро.
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MroMax 1Pcs Кабинет Портата Плакарот на Врата Зглоб 40mm Долго 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тешки Вратата Зглоб Тон Сребро.

Материјал : изработени од високо квалитетни Цинк Легура и на 304 Нерѓосувачки Челик, обезбедување на квал

DEN 179.76
2 Пакет Ѕид Рамен Грб Портата Шарки, Отворено Синџир Линк Ограда Портата Шарки, Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Плоча Шарки, со 5/8
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Пакет Ѕид Рамен Грб Портата Шарки, Отворено Синџир Линк Ограда Портата Шарки, Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Плоча Шарки, со 5/8

【Премиум квалитет】На ѕид портата шарки се направени од Екстра Дебели Нерѓосувачки Челик, Чувствувате

DEN 479.76
Aexit Home Office Портата Хардвер Метал Знаме Тип 10 Дупки Прозорец Вратата На Кабинетот Шарки Хардвер Портата Шарки 10 Парови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit Home Office Портата Хардвер Метал Знаме Тип 10 Дупки Прозорец Вратата На Кабинетот Шарки Хардвер Портата Шарки 10 Парови

Пакет Содржина : 10 Пара x Вратата Зглоб; Тежина : 2.820 g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Метал.Име на п�

DEN 722.40
Само Затворање на Винил Портата Бели Шарки(за Винил, PVC и др Мечување)Винил Ограда Портата Шарки w/Монтажа Хардвер-90 степени Винил
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Само Затворање на Винил Портата Бели Шарки(за Винил, PVC и др Мечување)Винил Ограда Портата Шарки w/Монтажа Хардвер-90 степени Винил

Вклучува Две (2) Винил Портата Шарки, Со Бело, Само За Дупчење 3 / 8" Хексадецимален Главата Инсталација Зав

DEN 814.80
1 Пар Тешки Само Затворање на Портата Шарки за Дрвени/Винил/ПВЦ Огради, На 90 Степен Прилагодливи Ѕид Хардвер Шарки, со Завртки и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Пар Тешки Само Затворање на Портата Шарки за Дрвени/Винил/ПВЦ Огради, На 90 Степен Прилагодливи Ѕид Хардвер Шарки, со Завртки и

★Висок квалитет : Само затворање на портата шарки се направени од високосила поцинкуван челик, црна моќ

DEN 719.76