• Обновено
Eggtronic Безжични Полнење Камериер Послужавник за паметен Телефон, Сива & Црна

Eggtronic Безжични Полнење Камериер Послужавник за паметен Телефон, Сива & Црна

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

Безжичниот полнење камериер фах ви помага да ги чувате вашите лични предмети, имајќи ги уредно организирани, и безжично полнење сите Чи-от уреди, вклучувајќи i Phone 8, i Phone 8 Плус и i Phone X. Оваа модерни и иновативни лента е совршен за nightstands, dressers и entryway маси.Со елегантен дизајн и висока функционалност, Eggtronic ќе го задржи твојот живот напојува и организирани во стилот.На Камериер Фах вградува 10 W Брзо полнење карактеристики, USB-порта и минимална LED моќ индикатор за безжично полнење функција.Спецификации 10 W Брзо Полнење Безжична Брзо Полнење функција се достапни на топ-of-the-линија Galaxy паметни телефони Работи одлично со i Phone 8, i Phone 8 Плус и i Phone X Компатибилен со сите Чи-от уреди LED индикатор за светло простор за Складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Полначи Безбеден Безжичен Полнач Застане За да се Види Брзо Полнење Dock Станица За слушалка за мобилен Телефон Полначи (Боја : Бела)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полначи Безбеден Безжичен Полнач Застане За да се Види Брзо Полнење Dock Станица За слушалка за мобилен Телефон Полначи (Боја : Бела)

Боја : Бела.Влезен напон / тековни : 5 V2А.Спецификации : Поддршка ЧИ безжично полнење.Излезна моќност : 10 W.П

DEN 10198.08
Безжичен Полнач за Samsung Галакси Телефон Види Пупки,3 во 1 Безжична Станица за Полнење Брзо Чи Полначот се Залагаме за Галакси
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Полнач за Samsung Галакси Телефон Види Пупки,3 во 1 Безжична Станица за Полнење Брзо Чи Полначот се Залагаме за Галакси

【БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ ЗА SAMSUNG ПРОИЗВОДИ】3 во 1 безжичен полнач ќе ја полните вашата чи от телефони,уво пупки,�

DEN 669.60
MobileVision Тенок Бамбус Станица за Полнење & Компатибилен Адаптер за Apple Види Мулти Уред Организатор, паметни телефони, Таблети,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MobileVision Тенок Бамбус Станица за Полнење & Компатибилен Адаптер за Apple Види Мулти Уред Организатор, паметни телефони, Таблети,

КОМБО ВКЛУЧУВА : Mobile Vision Тенок Бамбус Станица за Полнење Стојат Организатор Со Компатибилен Apple Види Ада

DEN 1126.80
Повеќе Маси Срце Сини Безжичен Полнач,Qi-Компатибилен Слим&Мулти Моќ Бран Подлога 7.5 W/10W Универзален Безжичен Полнење Подлога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Повеќе Маси Срце Сини Безжичен Полнач,Qi-Компатибилен Слим&Мулти Моќ Бран Подлога 7.5 W/10W Универзален Безжичен Полнење Подлога

Материјал : PC пластични + Стп микрофибер кожата.Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мек

DEN 768.00
На Ehive од Modfamily-Организирање на Станица за Повеќе Уреди Кои Брави, Организира и Продавници за Електроника. Компатибилен со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

На Ehive од Modfamily-Организирање на Станица за Повеќе Уреди Кои Брави, Организира и Продавници за Електроника. Компатибилен со

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 815.76
MSTJRY Станица за Полнење,5 USB Полнач за Повеќе Уреди со гледам Полначот Носителот,7 Кабли Вклучени, Компатибилен со Apple, iPhone,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MSTJRY Станица за Полнење,5 USB Полнач за Повеќе Уреди со гледам Полначот Носителот,7 Кабли Вклучени, Компатибилен со Apple, iPhone,

Широк Компатибилност станица за Полнење за повеќе уреди доаѓа со 3 ios кабли, 2 типc кабли, 2 micro usb кабли.Ком

DEN 1103.76
elago Магнетни Водич Налепница Компатибилен со MagSafe Конектор, кој е Компатибилен со Безжично Полнење на iphone и Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

elago Магнетни Водич Налепница Компатибилен со MagSafe Конектор, кој е Компатибилен со Безжично Полнење на iphone и Компатибилен

ELAGO Е ОТВОРАЈЌИ ГО ПАТОТ ЗА нови додатоци компатибилен со Mag Safe!Една од првите дизајни за да се СОЗДАДЕ ОД

DEN 263.76
elago Магнетни Водич Налепница Компатибилен со MagSafe Конектор, кој е Компатибилен со Безжично Полнење на iphone и Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

elago Магнетни Водич Налепница Компатибилен со MagSafe Конектор, кој е Компатибилен со Безжично Полнење на iphone и Компатибилен

ELAGO Е ОТВОРАЈЌИ ГО ПАТОТ ЗА нови додатоци компатибилен со Mag Safe!Една од првите дизајни за да се СОЗДАДЕ ОД

DEN 263.76
Далматински Куче во Чаши Безжичен Полнач, Qi-Уверение 10W Max Безжични Полнење Подлога Компатибилен со Smart Телефон, AirPods
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Далматински Куче во Чаши Безжичен Полнач, Qi-Уверение 10W Max Безжични Полнење Подлога Компатибилен со Smart Телефон, AirPods

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : 10 W цртан филм безжичен полнач е компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 10, Забелеш

DEN 2035.20
WSSBK Мобилен Телефон Безжичен Полнач на Универзалната Чи Безжичен Полнач за Телефон LED USB Безжичен Полнење Брз Полнач (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WSSBK Мобилен Телефон Безжичен Полнач на Универзалната Чи Безжичен Полнач за Телефон LED USB Безжичен Полнење Брз Полнач (Боја :

Карактеристики : Со Индикатор За Полнење.Карактеристики : Со Кабел Usb.Мекото отворот е поудобно, што укаж

DEN 2128.80
EnGenius DURAFON-CH Биро Врвот Полнач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EnGenius DURAFON-CH Биро Врвот Полнач

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1206.00
Океанот Богатство Елементи Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Океанот Богатство Елементи Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога

Материјал : PC пластични + Стп микрофибер кожата.Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мек

DEN 760.80
Безжична Коло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжична Коло

Висока моќност, брзо дејство на полнење.Над 75% високоефикасна енергетска конверзија.Ultrathin,лесен,безбеде

DEN 179.52
Безжичен Полнач на Зајдисонце Езеро Трева Сонцето сончева Светлина Кожа Површината 10W Брза Безжична Полнење Подлога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Безжичен Полнач на Зајдисонце Езеро Трева Сонцето сончева Светлина Кожа Површината 10W Брза Безжична Полнење Подлога

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

DEN 1192.80
10w Алуминиум Легура Безжичен Полнач, Десктоп Мини Полначи за Чи Заверена Телефон,Компатибилен со iPhone 11/12/13/Pro/Мини, Брзо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10w Алуминиум Легура Безжичен Полнач, Десктоп Мини Полначи за Чи Заверена Телефон,Компатибилен со iPhone 11/12/13/Pro/Мини, Брзо

☆☆ Различни полнење режими се компатибилни со различни мобилни телефони се компатибилни со i Phone, Samsung Г

DEN 959.76
Сопствени Високо - Центар (Бел) - 100 КОМПЈУТЕРИ - $5.70/EA - Промотивен Производ со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сопствени Високо - Центар (Бел) - 100 КОМПЈУТЕРИ - $5.70/EA - Промотивен Производ со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

DEN 1478.40
USB C Полнач,100W 5-Port PD Брз Полнач Станица со Двојна Тип C Моќ Испорака Полнач за MacBook Pro/Воздух,iPad Про,Dell,Lenovo, iPhone11/Pro/Max/XR/XS/X,Галакси,Пиксели
 • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Полнач,100W 5-Port PD Брз Полнач Станица со Двојна Тип C Моќ Испорака Полнач за MacBook Pro/Воздух,iPad Про,Dell,Lenovo, iPhone11/Pro/Max/XR/XS/X,Галакси,Пиксели

【Брзо Ѕид Полнач за 5 уреди истовремено】 : Dual USBC полначот пристаништа и Три Брз полнач 3.0 Порти може да с�

DEN 1319.76
Среќен Црн Лабрадор Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Среќен Црн Лабрадор Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога

Материјал : PC пластични + Стп микрофибер кожата.Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мек

DEN 1946.40
Powstick Станица за Полнење за Повеќе Уреди 60W 12A ETL Заверена со Мешан Кабли 6 USB Порти Брзо Мулти Полначот Организаторот за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Powstick Станица за Полнење за Повеќе Уреди 60W 12A ETL Заверена со Мешан Кабли 6 USB Порти Брзо Мулти Полначот Организаторот за

УРЕДНИ & ОРГАНИЗИРАНИ Powstick станица за Полнење за повеќе уреди, 6 во 1 USB Полнач станица centralize вашето семеј

DEN 489.60
Едрење Мапата Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Едрење Мапата Чи-Уверение Безжичен Полнач на Протеини Кожа Површината Брзо Полнење 10W Max Брза Безжична Полнење Подлога

Материјал : PC пластични + Стп микрофибер кожата.Протеини кожа површина како се чувствуваат на кожата,мек

DEN 1704.00