• Обновено
КЛУЧ - #2 Mizzy Heatless Тркала - Бела 50pk - 1in x 3.1 мм - К# 6150200 Piedras Mizzy руеда став porcelana - Направени од Не загадувачки Алуминиум Оксид и може да се Користи e 034-6150200 DENMED трговија на Г?

КЛУЧ - 2 Mizzy Heatless Тркала - Бела 50pk - 1in x 3.1 мм - К 6150200 Piedras Mizzy руеда став porcelana - Направени од Не загадувачки

Buyers rating:
DEN 996.00

Залиха

КЛУЧ - #2 Mizzy Heatless Тркала - Бела 50pk - 1in x 3.1 мм - К# 6150200 Piedras Mizzy руеда став porcelana - Направени од Не загадувачки алуминиум оксид и може да се користи на порцелански или метални - Брзо сечење - Носи дури и - Работи точно - не Ќе заглави - Добар за употреба на благородните метали - [ КОРЕКЦИЈА Абразиви - камен-темелник Стоматолошки Алатки ]v.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата