• Обновено
Bastex Појаси за Eureka #E0205 Powerspeed Лесни & Про Вртливата Плус Вакуум Ремени Pack 2

Bastex Појаси за Eureka E0205 Powerspeed Лесни & Про Вртливата Плус Вакуум Ремени Pack 2

Buyers rating:
DEN 191.76

Залиха

Премиум Квалитет : Направен од високо-квалитет гума, безбедно и долготрајна сигурност.Совршено компатибилни со Eureka моќ брзина вакуум.Широк Компатибилност : Овој вакуум ремени компатибилен со Eureka Power Speed Лесен Вакуум модели NEU180, NEU180 B, NEU180 C, NEU182, NEU182 A, NEU186, NEU188,NEU188 A и NEU190 Серија.Го заменува дел e0205. Лесен за инсталација : Користете Филипс шрафцигер да се отстрани завртки, подигнете го исклучите капак.Ротацијата на четка се тркалаат и подигнете надвор, отстранување на стари појас.Стави нов појас околу вратилото на моторот, се повлече од појасот надолу и вметнете четка се тркалаат.Монтирање капак и навртки, заврши инсталацијата.Замена Појаси : треба да проверите вашата правосмукалка е ротирачки кат четка и се вози појас за редовно носат или да го оштетат и да ја замени појас ако тоа е скршена или да се носи.Го замени вашиот Eureka вакуум дел e0205 ремен на секои 3 до 6 месеци за да се обезбеди оптимални перформанси.Лесно да се инсталира и брза испорака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Инвалидска количка Појасот, Електрична инвалидска Количка Воздржаност Појас Прилагодливи Безбедност Заштитник за Нега на Стари лица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Инвалидска количка Појасот, Електрична инвалидска Количка Воздржаност Појас Прилагодливи Безбедност Заштитник за Нега на Стари лица

[Прилагодливи количка рака] Тоа е ергономски дизајниран, и стегање може да се прилагоди според потребит�

DEN 1063.20
FUJI – Спортски Појас, Сите Намена Боречки Вештини Појас, Џудо Појас, Шарени Појас Карате, Трајни ММА Појас , Бела , 6
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FUJI – Спортски Појас, Сите Намена Боречки Вештини Појас, Џудо Појас, Шарени Појас Карате, Трајни ММА Појас , Бела , 6

Сите Намена Боречки Вештини Појас : FUJI е висококвалитетни појас е направен во премиум материјали и е сов

DEN 228.24
Мажите Плетенка Кожен Појас, Плетенка Ткаени Ремен за Мажи Лежерни Фармерки, со Цврста Рака на Една Prong Тока со JASGOOD
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мажите Плетенка Кожен Појас, Плетенка Ткаени Ремен за Мажи Лежерни Фармерки, со Цврста Рака на Една Prong Тока со JASGOOD

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еден елегантен подарок за Денот на ТА�

DEN 215.76
10 компјутери Правосмукалка Рамен Диск Појас се вклопува во Стилот на 17 1116214000 3DJ0900000 - Тешки Вози Појас - Замена Vac Појас
  • Обновено
Ценетост на стоката:

10 компјутери Правосмукалка Рамен Диск Појас се вклопува во Стилот на 17 1116214000 3DJ0900000 - Тешки Вози Појас - Замена Vac Појас

ГР Делови : Замена на делови за повеќето типови на lawnmowers, trimmers, snowblowers, трактори, пили, притисок подлошки, e

DEN 1893.60
Брзо Слугинката Вакуум Појас (Сет од 2)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Брзо Слугинката Вакуум Појас (Сет од 2)

Замена вакуум појаси се користи за Целосни Четка Брзо Слугинката.Има 2 ленти по пакет, па секогаш можете

DEN 472.56
Правосмукалка Вози Појас се вклопува - 203-1730 2031730 61C5 1617 - Тешки Вози Појас - Замена Vac Појас - Ултра-Трајни Гума Појас
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Правосмукалка Вози Појас се вклопува - 203-1730 2031730 61C5 1617 - Тешки Вози Појас - Замена Vac Појас - Ултра-Трајни Гума Појас

ГР Делови : Замена на делови за повеќето типови на lawnmowers, trimmers, snowblowers, трактори, пили, притисок подлошки, e

DEN 590.40
MLAH Количка Врзување на Ременот,Безбедност Стари лица Пациентот Количка, Седиште Кревет Појас Преносни Против Пролизгување Воздржаност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MLAH Количка Врзување на Ременот,Безбедност Стари лица Пациентот Количка, Седиште Кревет Појас Преносни Против Пролизгување Воздржаност

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : медицински Сестри често користат колички да им помогне на старите лица, немоќни, и н

DEN 405.36