• Обновено
Топ Бренд Тешки-Должност Долго-Вртливата-Живот Топ-Дупка Рициново, 8 во Воланот Кол, 1320 lb на Оптоварување - BS5 200 PT15

Топ Бренд Тешки-Должност Долго-Вртливата-Живот Топ-Дупка Рициново, 8 во Воланот Кол, 1320 lb на Оптоварување - BS5 200 PT15

Buyers rating:
DEN 16904.16

Залиха

Топ Бренд Тешки-Должност Долго-Вртливата-Живот Топ-Дупка Рициново, 8 во Воланот Кол., 1320 lb на Оптоварување - BS5 200 PT15. Тешки-должност долго-вртливата-живот топ-дупка casters секој има запечатени вртливата механизам кој го спречува прашината и нечистотијата од внесување на рициново и што го прави тешко за рициново да зглобот.Тие, исто така, имаат дебели челични s, кои може да носат потешки товари, толерираат почеста употреба, и да издржат повеќе шок и влијанијата од другите видови на топ-дупка casters.Овие casters се користи на коли, камиони, полици, и слична опрема во производни капацитети, транспорт сајтови, магацини, и слично индустриски средини.,Гром-дупка casters може да биде прикачена на полици, коли, мебел и друга опрема за да дозволите за нив да се тркалаат, со што се намалува напор бара да се движи или да ја наместите на опрема.Исто така познат како шупливи-kingpin casters, тие имаат отворена дупка која овозможува флексибилност при монтирање на casters на опрема.На casters може да бидат инсталирани во цевки со користење на компатибилен проширување произлегува дека се поголеми како тие се заострија да се задржи на рициново цврсто на место на цевки, или тие може да се инсталира во дрво користејќи заостануваат гром со должина и нишка која најдобро одговара на одредена апликација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Casoter 8 Злато Врвот Плоча Фиксна Рициново Без Кочница Полиуретан СТП Тркала со Пневматик Вени, Тешки Индустриски Цврсти Рициново,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Casoter 8 Злато Врвот Плоча Фиксна Рициново Без Кочница Полиуретан СТП Тркала со Пневматик Вени, Тешки Индустриски Цврсти Рициново,

【Пакет】 Вклучува 1 Златна 8Инчен Врвот Плоча Цврсти Тешко СТП Рициново 【Рициново Детали】 РИЦИНОВО СТИ

DEN 767.76
VXB Бренд 8 Инчен Рициново Тркала 3307 фунти Зглобот и Горниот дел од Леано Железо Кочница Полиуретан Врвот Плоча Капацитет=3307
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VXB Бренд 8 Инчен Рициново Тркала 3307 фунти Зглобот и Горниот дел од Леано Железо Кочница Полиуретан Врвот Плоча Капацитет=3307

Тркала Дијаметар= 8" Инчен" инчен=200mm.Капацитет=3307 lb.Монтажа Тип= Врвот Плоча.Монтажа= Зглобот и Горниот Ко

DEN 5927.76
RWM Casters и Серијата 95 Плоча Рициново, Вртливата, Kingpinless, Тешки Најлон Тркала, Топката Лого, 9000 lbs Капацитет, 8 Тркало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RWM Casters и Серијата 95 Плоча Рициново, Вртливата, Kingpinless, Тешки Најлон Тркала, Топката Лого, 9000 lbs Капацитет, 8 Тркало

101 / 2" вкупна висина, 23 / 16" вртливата доведе и 9000lbs капацитет.Nylatron HD тркала со топка имајќи 41 / 2" x 6" Дупчиња �

DEN 16968.00
KFidFran Рициново Тркала 2 Полиуретан со горна Плоча 132LBS Капацитет за Мебел Коли Workbench, Сина, Пакување од 2(Lenkrollen 2 Polyurethan
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KFidFran Рициново Тркала 2 Полиуретан со горна Плоча 132LBS Капацитет за Мебел Коли Workbench, Сина, Пакување од 2(Lenkrollen 2 Polyurethan

[Материјал] На рициново воланот е направено од полиуретан, тоа ролни мирно и тивко [Монтажа Големина] Мо

DEN 384.00