• Обновено
DÉCOPRO 1/2 инчи Основните Трим француски Gimp Плетенка, Стил# FGS Боја: Светло Розово K13, кои се Продаваат од страна на Дворот

DÉCOPRO 1/2 инчи Основните Трим француски Gimp Плетенка, Стил FGS Боја: Светло Розово K13, кои се Продаваат од страна на Дворот

Buyers rating:
DEN 59.52

Залиха

Разноврсна 1/2" Gimp Плетенка достапни во боите на Основните Трим колекција.Оваа Gimp Плетенка кроење е идеален за употреба користи како граница на текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades.Направени од Полиестер Предиво.Ширина : 1/2" (1.27 cm / 13mm).Дополнителни координирање Tassel и Трим предмети да изберат.Основни Трим Колекција ½ "француски Gimp Плетенка Стил : FGSA разноврсна и ½" Gimp Плетенка достапни во боите на Deco Pro Основните Трим collection Gimp Плетенки може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & linens Made на Квалитетот Полиестер предиво Ширина : ½" (13mm)ПРОДАВА ОД ДВОРОТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DÉCOPRO Големи Вино, Златна, Зелена 7/16 инчен Кралскиот II Усна Кабелот Стил 0716I2 Боја: Цреша Grove - 4770 (се Продава од Дворот)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DÉCOPRO Големи Вино, Златна, Зелена 7/16 инчен Кралскиот II Усна Кабелот Стил 0716I2 Боја: Цреша Grove - 4770 (се Продава од Дворот)

Дебел Декоративни Cording со мека сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во цвест во текот на из�

DEN 431.76
Гроздобер Антички DIY Нето Рејчел Чипка Лента Флорални Шема Средување Булчински Свадба, Матурска Облека Scalloped Работ 14mm Широк
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Антички DIY Нето Рејчел Чипка Лента Флорални Шема Средување Булчински Свадба, Матурска Облека Scalloped Работ 14mm Широк

Гроздобер антички стил DIY нето флорални шема Рејчел Чипка Лента за кошули, перници & свадба, свадба, мату�

DEN 119.76
Stephanoise Rayon Плетенка Трим - по 2 метри
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Stephanoise Rayon Плетенка Трим - по 2 метри

Бренд : Stephanoise.Количина : по 2 метри.Боја : Чистење.Ширина : 1.1 cm / 0.44".Состав : Rayon.Rayon Плетенка Трим по 2 metres Pr

DEN 78.48