• Обновено
Дома Вино Алатки Пиво Стакло Светлина И Слаби, Но Може да Има Повисока Сила Двојно Стакло Чаша Со Висока Borosilicate Стакло 350ml Голем капацитет Компатибилен Со

Дома Вино Алатки Пиво Стакло Светлина И Слаби, Но Може да Има Повисока Сила Двојно Стакло Чаша Со Висока Borosilicate Стакло 350ml

Buyers rating:
DEN 857.28

Залиха

1. Има висока отпорност на топлина, а температурата во опсег е 20150. 2. Направени од високо borosilicate стакло, таа се чувствува светлината и слаби, но може да има повисока сила. 3. 350ml largecapacity стаклена чаша, не може да ги задоволи вашата потреба за она што сакате да се напие. 4. Ова стакло првенство е безбедно, трајни, nontoxic, и може да се користат со доверба. 5. Компатибилен Со пиење на млеко, чај, кафе, пиво и други пијалоци.Функција : 1. Има висока отпорност на топлина, а температурата во опсег е 20150.2. Направени од високо borosilicate стакло, таа се чувствува светлината и слаби, но може да има повисока сила.3. 350ml largecapacity стаклена чаша, не може да ги задоволи вашата потреба за она што сакате да се напие.4. Ова стакло првенство е безбедно, трајни, nontoxic, и може да се користат со доверба.5. Компатибилен Со пиење на млеко, чај, кафе, пиво и други пијалоци.Спецификација : Предмет Тип : Пиво Glass Material : Висок Borosilicate Glass Weight : Прибл.221g/7.8 oz Capacity : 350ml Temperature Опсег : -20-150 Product Големина : Прибл. 13 x 7.5 x 7.5 cm/5.1 x 3 x 3in Package Листа : 1 x Пиво Glass Note : 1. Ве молиме овозможи 02 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Item Type:
Beer Glass
Material:
High Borosilicate Glass
Weight:
Approx.221g/7.8oz
Capacity:
350ml
Temperature Range:
-20-150
Product Size:
Approx. 13 x 7.5 x 7.5cm/5.1 x 3 x 3in
Package List:
1 x Beer Glass :
1. Please allow 02 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози во категоријата

Смешни Пиво Очила со Рачка за Мажи Жени Пиво Љубовници - 17 оз Тешки Традиционалните Пиво Штајн Кригла со Шише Настроената за Пријател
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Смешни Пиво Очила со Рачка за Мажи Жени Пиво Љубовници - 17 оз Тешки Традиционалните Пиво Штајн Кригла со Шише Настроената за Пријател

【Големи Пиво Стакло】 Традиционалните тешки кригла пиво со рачка.Најдобар подарок опција за сите пиво �

DEN 455.76
Обичај Среќен Роденден 16oz Пиво Може да Стакло | Персоналните Раѓање Година и Име Стакло | Воспоставена Роденденски Подарок за Мажите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Среќен Роденден 16oz Пиво Може да Стакло | Персоналните Раѓање Година и Име Стакло | Воспоставена Роденденски Подарок за Мажите

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН УТВРДЕНИ ГОДИНА : Нашиот Среќен Роденден Утврдени дизајн е врежано во центарот на стакл

DEN 382.80
Waterford Lismore Дијамант Pilsner, Сет од 2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Waterford Lismore Дијамант Pilsner, Сет од 2

Креативно дизајнирани со вашите потреби во предвид.На Lismore Дијамант собирање е неверојатно модерен реи�

DEN 854.40
Смешни Ревизор Подарок - Ревизор Pilsner Стакло - Ревизија На Подароци - Ревизор Присутни - Јадете, Не Спијам, Ревизија, Повторете
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Смешни Ревизор Подарок - Ревизор Pilsner Стакло - Ревизија На Подароци - Ревизор Присутни - Јадете, Не Спијам, Ревизија, Повторете

На совршен, здрав стакло за тост сезоната, победничката екипа, или на крајот на еден долг работен ден!Теш

DEN 454.80
Стариот Живот Прашање Пиво Стакло Куп - Смешно Подарок За Тато, Дедо, Стар Човек - Замолчени Подарок, 16 оз Ласерски Гравирани Пиење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Стариот Живот Прашање Пиво Стакло Куп - Смешно Подарок За Тато, Дедо, Стар Човек - Замолчени Подарок, 16 оз Ласерски Гравирани Пиење

СТАРИОТ ЖИВОТ ПРАШАЊЕ Без Разлика на која возраст тие се свртуваат, нека знаат тие се посебни и дека нив

DEN 383.76
Ако Папата не Може да се Поправи Тоа Сите Ние сме Зезнав Пиво Стакло, Тато Подароци за Тато Отец Папа Мажите Дедото од Ќерка, Син,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ако Папата не Може да се Поправи Тоа Сите Ние сме Зезнав Пиво Стакло, Тато Подароци за Тато Отец Папа Мажите Дедото од Ќерка, Син,

Слават роденден, татковци ден, Божиќ или други посебни денови со оваа смешна ПАПА пиво стакло подароци!Н

DEN 213.84
Prezzy Персоналните Grandpappy Човекот Митот Легендата Пиво Пивце Стакло 16oz Смешно Пензионирање Роденден Татковци Ден Пиво Првенство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Prezzy Персоналните Grandpappy Човекот Митот Легендата Пиво Пивце Стакло 16oz Смешно Пензионирање Роденден Татковци Ден Пиво Првенство

Пакуваат и испраќаат од САД.Разноврсна чаша за пиво, безалкохолни пијалоци, вода и коктел мешање.Дизајн�

DEN 455.76
Пивце Очила – НИ Маринскиот Корпус Подароци за Мажи или Жени – Висока Цена на Слободата На Маринскиот Корпус Пиво Стакло – Чаша Пиво
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пивце Очила – НИ Маринскиот Корпус Подароци за Мажи или Жени – Висока Цена на Слободата На Маринскиот Корпус Пиво Стакло – Чаша Пиво

ПОДАРОК ИДЕЈА : Нашата маринскиот корпус производи, за мажи или жени се направи совршен подарок за секој

DEN 5177.76
Конкурентна Јадење Pilsner Стакло - Конкурентни Eater Подарок - Конкурентни Јадење Смешно Присутни - Сад Националниот Тим Јадење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Конкурентна Јадење Pilsner Стакло - Конкурентни Eater Подарок - Конкурентни Јадење Смешно Присутни - Сад Националниот Тим Јадење

На совршен, здрав стакло за тост сезоната, победничката екипа, или на крајот на еден долг работен ден!Теш

DEN 454.80
Смешни Ревизор Подарок - Ревизор Pilsner Стакло - Сметководител Подароци - Сметководител Денес - Да Го Видам Мојот Работни Листови
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Смешни Ревизор Подарок - Ревизор Pilsner Стакло - Сметководител Подароци - Сметководител Денес - Да Го Видам Мојот Работни Листови

На совршен, здрав стакло за тост сезоната, победничката екипа, или на крајот на еден долг работен ден!Теш

DEN 454.80
Пиво на пример шолји со Рачки – Армијата Златен Штит 25 мл Tankard Кригла Пиво – Вооружените Сили Подароци за Мажи или Жени – Армијата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пиво на пример шолји со Рачки – Армијата Златен Штит 25 мл Tankard Кригла Пиво – Вооружените Сили Подароци за Мажи или Жени – Армијата

Знаеме дека ќе љубов нашата USAF стока колку што тоа го правиме.Обичај пивски чаши, кои се направени на теш

DEN 665.76
Пиво во Чаша Пиво Очила Чаша Пиво Чаши Сет од 2 Силен и Здрав Одлична за Партија е Обновливи Чаши Лесно да се Чисти Пиво Подароци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пиво во Чаша Пиво Очила Чаша Пиво Чаши Сет од 2 Силен и Здрав Одлична за Партија е Обновливи Чаши Лесно да се Чисти Пиво Подароци

Тој вид на "бар" чувство!Се забавува себе си, твоите партнери, па дури и оние ИПА љубители со високи pilsner, cr

DEN 1544.88
Игра на Престоли Lannister Пиво Стакло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Игра на Престоли Lannister Пиво Стакло

Се подигне Вашиот Стакло со Куќа Lannister не е тајна дека HBO е Игра на Престоли е една од најжешките ТВ сериј�

DEN 719.76
AGMdesign, Бидејќи Пациентите 16 мл Пиво Пивце Стакло, Уникатен Подарок Идеја за Стоматолог, Забен, Медицински, добра хигиена со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AGMdesign, Бидејќи Пациентите 16 мл Пиво Пивце Стакло, Уникатен Подарок Идеја за Стоматолог, Забен, Медицински, добра хигиена со

На пиво во кригла со "Бидејќи на пациентот" е прекрасен подарок за медицински сестри, лекари, помошници, �

DEN 359.76
Пиво Очила и Пиво Steins Пакет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пиво Очила и Пиво Steins Пакет

ДРЖИ ЛАДНО ПИВО : Дизајниран со двојно ѕидови изолација за да се задржи пиво постудено, подолго.Пиво има

DEN 1108.80
Peyan Бран Облик Може да Пиво Стакло 25 мл и 18 мл Пиво Може да Облик на Првенство за Сода,Iced Кафе,Iced Чај,Вода, Пиво Стакло Гимнастик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Peyan Бран Облик Може да Пиво Стакло 25 мл и 18 мл Пиво Може да Облик на Првенство за Сода,Iced Кафе,Iced Чај,Вода, Пиво Стакло Гимнастик

Висок Borosilicate Стакло : Ладна и топла отпорни, висока пропустливост, здрава и оловослободни.Квалитет : Вис�

DEN 359.76