• Обновено
G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја Jeweler Стил Пинцети #8 + #7 парична КАЗНА Точка Најдобар Квалитет

G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја Jeweler Стил Пинцети 8 + 7 парична КАЗНА Точка Најдобар Квалитет

Buyers rating:
DEN 285.36

Залиха

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ВИНОЖИТО БОЈА НА ПЛАЗМА ОБЛОЖЕНИ !!.СОВРШЕНО КАЛИБРИРАН : ОВИЕ ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦЕТИ СЕ КАЛИБРИРА ДА СЕ ОСИГУРА ДЕКА ТИЕ СЕ ЛЕСНО ДА СЕ ПРИТИСНЕ И МАНЕВРИРАЊЕ.НА ЕРГОНОМСКИ КАНЏИТЕ НА ОВОЈ ПИНЦЕТИ ВО СОБАТА, ЈА ЕЛИМИНИРА ОПАСНОСТА ОД ПАЃАЊЕ ОД КОРИСНИКОТ РАЦЕТЕ.ОБЛИК И ДА СЕ СПРАВИ Е ДИЗАЈНИРАН ЗА МАКСИМАЛНА ПРЕГЛЕДНОСТ И КОНТРОЛА ПРИ ПРИМЕНАТА НА ТРЕПКИТЕ.НЕСПОРЕДЛИВО ИЗДРЖЛИВИ : НАПРАВЕН СО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И СЕ ОБЛОЖЕНИ ВО ТИТАНИУМ ПЛАЗМА ВИНОЖИТО БОЈА.СОВЕТИ СЕ ПОСОЧИ И ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ.ПИНЦЕТИ ЌЕ ГО ЗАДРЖАТ СВОЈОТ УСОВРШУВАА РАБОВИТЕ ДУРИ И СО ЧЕСТА УПОТРЕБА ДА ТРАЕ СО ГОДИНИ.РАБОТА : ОДЛИЧНА ЗА EYELASH ПРОШИРУВАЊЕ.ЛЕСНО ДА СЕ ОТСТРАНИ INGROWN КОСИТЕ, SPLINTERS, ОСТАТОЦИ, ТРЊЕ, СТАКЛО, МЕТАЛ, КРЛЕЖИ, И НИШТО ВГРАДЕН ПОД КОЖАТА, КАКО ШТО ПРСТИТЕ, РАЦЕТЕ, СТАПАЛАТА, НОЗЕТЕ, НОС, УВО КОСА И ИСТО ТАКА СЕ КОРИСТИ ПАРИЧНА КАЗНА ЗЕТОТ НА ВЕЃИТЕ.ПОГОДЕН ЗА ПОДИГАЊЕ, КЛИПИНГ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ RHINESTONES ИЛИ ДЕКОРАЦИЈА.ИСТО КАКО СЛИКА.Г.S СЕТ ОД 2 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ТИТАНИУМ ВИНОЖИТО БОЈА JEWELER СТИЛ ПИНЦЕТИ #8 + #7 ПАРИЧНА КАЗНА ТОЧКА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Yegi Tweezer Поставува Класичен & Гласност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yegi Tweezer Поставува Класичен & Гласност

Yegi Tweezer Sets Yegi 5 Парче Tweezer Сет за Класичен Eyelash Екстензии вклучува : Yegi е Г7, Y2, Г2, С6 и Г8 пинцети и Yegi Tweezer Case Ye

DEN 2320.56
ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Црна Обложени)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Црна Обложени)

Две коса прецизност пинцети, кои биле посебно направени за чешлање веѓите, совршено се калибрира притис

DEN 184.56
Синото Море 4008 CableCap Студ Изолатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Синото Море 4008 CableCap Студ Изолатор

Синото Море 4008 Cable Cap Студ Изолатор.Cable Cap Студ Insulator3Pack Cable Големина : 1810 Color Red Insulate студ тип на конектори на

DEN 2284.80
AAProTools Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Розова & Црна)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AAProTools Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Розова & Црна)

Две коса прецизност пинцети, кои биле посебно направени за чешлање веѓите, совршено се калибрира притис

DEN 189.36
Веѓа Пинцети со Режа Рачка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Веѓа Пинцети со Режа Рачка

Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Должина : Околу 8.5 cm / 3.3 инч.Тужба за отстранување на

DEN 238.32
Chumia 5 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Чудни Совет Нерѓосувачки Челик Tweezer Широк Прецизност Совет Клип Tweezer за Ingrown
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Chumia 5 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Чудни Совет Нерѓосувачки Челик Tweezer Широк Прецизност Совет Клип Tweezer за Ingrown

Chumia 5 парчиња широк не се лизга зафат чудни совет пинцети нерѓосувачки челик чудни пинцети прецизност с�

DEN 215.76
Хируршки Пинцети за Ingrown Коса - Прецизност Остри Игла Носот Укажа помош на пинцета за Splinters, Крлежи & Стакло Отстранување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Хируршки Пинцети за Ingrown Коса - Прецизност Остри Игла Носот Укажа помош на пинцета за Splinters, Крлежи & Стакло Отстранување

✅ Парична КАЗНА СОВЕТ, ПОЛЕСНО TWEEZE – Укажа помош на пинцета се побрзо и помалку болно.Уживајте во оптим�

DEN 311.76
Ingrown Коса Пинцети | Посочи Совет | 5 Pack | Црна | Прецизност Нерѓосувачки Челик | Екстра Остри и Совршено подреден во средина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ingrown Коса Пинцети | Посочи Совет | 5 Pack | Црна | Прецизност Нерѓосувачки Челик | Екстра Остри и Совршено подреден во средина

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ : Ултра прецизни нерѓосувачки челик помош на пинцета.Овие пинцети се произведе

DEN 575.76
ALLEX Занает Пинцети Прецизност Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети [Nonstick Премачкување], Направени во ЈАПОНИЈА Укажа помош на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALLEX Занает Пинцети Прецизност Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети [Nonstick Премачкување], Направени во ЈАПОНИЈА Укажа помош на

Јапонски Квалитет и Прецизност Пинцети : Тоа е висококвалитетни Јапонски прецизност помош на пинцета.И�

DEN 360.00
Коса Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Црна Чудни Совет Tweezer Најдобри Прецизност за веѓите и Ingrown Косата со DreamCut
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коса Пинцети Професионални Нерѓосувачки Челик Црна Чудни Совет Tweezer Најдобри Прецизност за веѓите и Ingrown Косата со DreamCut

КОМФОР И ПРЕЦИЗНОСТ РАКУВАЊЕ се Каже збогум на досаден скитници влакната со овие ПРЕЦИЗНОСТ помош на пи

DEN 119.76
Cynamed -Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3D 5D 6D Волумен Лажни Eyelash
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cynamed -Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3D 5D 6D Волумен Лажни Eyelash

Cynamed Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3 D 5 D 6 D Во

DEN 599.76
6PCS Професионални Девојка Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Чудни Веѓа Пинцети Веѓите Коса Смена Алатки Козметика, Убавина (случаен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6PCS Професионални Девојка Веѓа Tweezer Нерѓосувачки Челик Чудни Веѓа Пинцети Веѓите Коса Смена Алатки Козметика, Убавина (случаен

(6 Парчиња) Рамна Пинцети не ' Рѓосувачки Челик Рамен Пинцети Коса Plucker за Косата и Веѓите Лична Нега.Стан

DEN 203.76
6 Pack Прецизност Пинцети, Пинцети Постави и Криви Ножици за Мажи & Жени ,ќе се Применуваат до Веѓа, Splinter, Лицето & Blackhead
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6 Pack Прецизност Пинцети, Пинцети Постави и Криви Ножици за Мажи & Жени ,ќе се Применуваат до Веѓа, Splinter, Лицето & Blackhead

【Материјал】веѓа алатка се направени од издржлив нерѓосувачки челик и кожна торба е СТП кожа 【Произво�

DEN 191.76
G. S Професионални Tweezer Пакет - 4 Пинцети Set - Ingrown Коса Смена Третман. Премиум Веѓа Shaper. (Црна) Боја Пинцети Со Торбичка.Најдобар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S Професионални Tweezer Пакет - 4 Пинцети Set - Ingrown Коса Смена Третман. Премиум Веѓа Shaper. (Црна) Боја Пинцети Со Торбичка.Најдобар

ГОЛЕМ СЕТ ОД 4 ПИНЦЕТИ, КОЈ ДОАЃА ВО ТОРБИЧКА : Овој професионален tweezer epilation сет содржи 4 уникатен pluckers де�

DEN 308.16
Zayraz Пинцети Set - Професионални Веѓа Пинцети Сет од 4 за жените -Пинцети за Ingrown Коса, Лицето Коса и Splinter Blackhead Отстранување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zayraz Пинцети Set - Професионални Веѓа Пинцети Сет од 4 за жените -Пинцети за Ingrown Коса, Лицето Коса и Splinter Blackhead Отстранување

НАЈВРЕДНИТЕ ПИНЦЕТИ SET Zayraz Стил е Меѓународно регистрирана марка во САД и Канада.Ние дизајниран нашите

DEN 285.12
ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Зелено и Жолто)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДДП Коса Пинцети, од не ' Рѓосувачки Челик Прецизност Пинцети за Ingrown Коса, Веѓата и Косата Смена 2 Парчиња (Зелено и Жолто)

Две коса прецизност пинцети, кои биле посебно направени за чешлање веѓите, совршено се калибрира притис

DEN 184.56
3Pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Веѓа Отстранување на Влакна Tweezer Поставите Веѓата Смена Tweezer Клипови Убавина Алатки со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Веѓа Отстранување на Влакна Tweezer Поставите Веѓата Смена Tweezer Клипови Убавина Алатки со

Материјал : изработени од нерѓосувачки челик+ СТП кожна футрола.Торба големина : 11*6.5 см / 4.33*2.55", компактн�

DEN 167.76
G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја Jeweler Стил Пинцети 6 + 7 парична КАЗНА Точка Најдобар Квалитет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја Jeweler Стил Пинцети 6 + 7 парична КАЗНА Точка Најдобар Квалитет

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ВИНОЖИТО БОЈА НА ПЛАЗМА ОБЛОЖЕНИ !!.СОВРШЕНО КАЛИБРИРАН : ОВИЕ ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦ�

DEN 285.36
G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја 3D Eyelash Продолжување Пинцети ПОЛУ Аглеста + PRO Директно парична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја 3D Eyelash Продолжување Пинцети ПОЛУ Аглеста + PRO Директно парична

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ВИНОЖИТО БОЈА НА ПЛАЗМА ОБЛОЖЕНИ !!.СОВРШЕНО КАЛИБРИРАН : ОВИЕ ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦ�

DEN 285.36
Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната

【Технички Параметар】Вкупна должина : 200mm / 7.87 инч 【Специјален Дизајн】Пинцети дојде со бонус совет guard �

DEN 299.76
G. S ESD Пинцети Алатки за Полнење,Прецизни, Анти-Статички Сет на Пинцети, Не-Магнетни и Мулти-Стандардните Нерѓосувачки Челик Пинцети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S ESD Пинцети Алатки за Полнење,Прецизни, Анти-Статички Сет на Пинцети, Не-Магнетни и Мулти-Стандардните Нерѓосувачки Челик Пинцети

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S ESD Пинцети Алатки за �

DEN 671.76
G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја 3D Eyelash Продолжување Пинцети Директно + Силна Криви парична КАЗНА
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S Сет од 2 Нерѓосувачки Челик Мулти Титаниум Виножито Боја 3D Eyelash Продолжување Пинцети Директно + Силна Криви парична КАЗНА

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МУЛТИ ВИНОЖИТО БОЈА НА ПЛАЗМА ОБЛОЖЕНИ !!.СОВРШЕНО КАЛИБРИРАН : ОВИЕ ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦ�

DEN 285.36
7 Парчиња Веѓа Пинцети Сет од Нерѓосувачки Челик, Пинцети со Криви Ножици Прецизност Пинцети за Ingrown Коса Веѓа Удирање Blackhead
 • Обновено
Ценетост на стоката:

7 Парчиња Веѓа Пинцети Сет од Нерѓосувачки Челик, Пинцети со Криви Ножици Прецизност Пинцети за Ingrown Коса Веѓа Удирање Blackhead

Токму Обликувањето на Веѓите : ќе добиете сет на формата на вашите веѓи, која вклучува 7парче сет, вклучу�

DEN 119.76
Пинцети, Koalago Нерѓосувачки Челик Ingrown Коса Веѓа Eyelash Коса Пинцети, Отстранување На Влакна, Пинцети Прецизност Поставите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пинцети, Koalago Нерѓосувачки Челик Ingrown Коса Веѓа Eyelash Коса Пинцети, Отстранување На Влакна, Пинцети Прецизност Поставите

❤ PROFESSINAL ПРЕЦИЗНОСТ ПИНЦЕТИ – Koalago коса медицински пинцети се направени на хируршко одделение од нерѓо�

DEN 263.76