• Обновено
Eyelash Апликатори Алатка, Мирно и Удобно Трепките Криви Tweezer Проширува Справи со Хуманизирано Отворање Големина за Повеќето Луѓе за Средување на Веѓите(Црна (лепило т

Eyelash Апликатори Алатка, Мирно и Удобно Трепките Криви Tweezer Проширува Справи со Хуманизирано Отворање Големина за Повеќето Луѓе

Buyers rating:
DEN 170.16

Залиха

Тоа лесно може да се применува и да се отстрани лажни трепки и погоден за сите видови на лажни трепки.Тоа не е само погодна за трепки, но, исто така, совршен избор за средување на веѓите и ракување со мали задачи и embellishments.Својот посебен дизајн спасува рака замор.Висока прецизност укажа помош на пинцета се шири на трепките удобно.Одлична electroplating вештини направи tweezer главата непречено без празнини кои е безбедно да се користи.Со хуманизирано отворање големина и проширува рачка, тоа е мирно и удобно да се сфати и да го користите.Функција : 1. Со хуманизирано отворање големина и проширува рачка, тоа е мирно и удобно да се сфати и да го користите.2. Одлична electroplating вештини направи tweezer главата непречено без празнини кои е безбедно да се користи.3. Тоа лесно може да се применува и да се отстрани лажни трепки и погоден за сите видови на лажни трепки.4. Тоа не е само погодна за трепки, но, исто така, совршен избор за средување на веѓите и ракување со мали задачи и embellishments.5. Својот посебен дизајн спасува рака замор.Висока прецизност укажа помош на пинцета се шири на трепките удобно.Спецификации : Предмет Тип : Трепките Криви Tweezer Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл. 13.1 cm / 5.16 in Application : Користете кога средување на веѓите, примена на двојно eyelids, и носи лажни трепки.Пакет Листа : 1 x Трепките Tweezer.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Chumia 5 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Чудни Совет Нерѓосувачки Челик Tweezer Широк Прецизност Совет Клип Tweezer за Ingrown
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Chumia 5 Парчиња Не се Лизга Зафат Пинцети Чудни Совет Нерѓосувачки Челик Tweezer Широк Прецизност Совет Клип Tweezer за Ingrown

Chumia 5 парчиња широк не се лизга зафат чудни совет пинцети нерѓосувачки челик чудни пинцети прецизност с�

DEN 215.76
Ултра Ноктот Совет Tweezer Нерѓосувачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра Ноктот Совет Tweezer Нерѓосувачки

Естетичар помош на пинцета.За веѓа и телото tweezing.Нерѓосувачки Челик.Овој висок квалитет на Ноктот Совет

DEN 286.80
Прилично меморија Волумен Lash Пинцети,од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Пинцети, Професионална Прецизност Мега Криви
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилично меморија Волумен Lash Пинцети,од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Продолжување Пинцети, Професионална Прецизност Мега Криви

【Совршен за Eyelash Екстензии】L форма lash продолжување пинцети се одлични алатки кога ќе се направи рачно и

DEN 215.76
Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната

【Технички Параметар】Вкупна должина : 180mm / 7.09 инч 【Специјален Дизајн】Пинцети дојде со бонус совет guard �

DEN 347.76
ALLEX Занает Пинцети Прецизност Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети [Nonstick Премачкување], Направени во ЈАПОНИЈА Укажа помош на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALLEX Занает Пинцети Прецизност Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети [Nonstick Премачкување], Направени во ЈАПОНИЈА Укажа помош на

Јапонски Квалитет и Прецизност Пинцети : Тоа е висококвалитетни Јапонски прецизност помош на пинцета.И�

DEN 360.00
Нерѓосувачки Челик Веѓа Tweezer Поставите 4-Парче Сет за Професионални Чудни и Укажа Tweezer Поставува Прецизност Tweezer Сет за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Веѓа Tweezer Поставите 4-Парче Сет за Професионални Чудни и Укажа Tweezer Поставува Прецизност Tweezer Сет за

Пакетот Вклучува : 4 x Веѓа Пинцети 1 x Складирање Торбичка.Издржливост : Нашата веѓа пинцети се направени

DEN 60.72
DB Техника Голем 10 Вшмукување Чаша 8X Зголемена Огледало со Прецизност Пинцети w/Rubberized Костец, Тројно Вшмукување Чаши за Траен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DB Техника Голем 10 Вшмукување Чаша 8X Зголемена Огледало со Прецизност Пинцети w/Rubberized Костец, Тројно Вшмукување Чаши за Траен

Она што Ќе Добиете за 1 x DB Техника зголемена mirror3 x Вшмукување cups1 x Прецизност нерѓосувачки челик tweezers1 x П

DEN 383.76
Zayraz Пинцети Set - Професионални Веѓа Пинцети Сет од 4 за жените -Пинцети за Ingrown Коса, Лицето Коса и Splinter Blackhead Отстранување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zayraz Пинцети Set - Професионални Веѓа Пинцети Сет од 4 за жените -Пинцети за Ingrown Коса, Лицето Коса и Splinter Blackhead Отстранување

НАЈВРЕДНИТЕ ПИНЦЕТИ SET Zayraz Стил е Меѓународно регистрирана марка во САД и Канада.Ние дизајниран нашите

DEN 285.12
Tweezer Гуру Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Игла Носот Совет, Најдобар Пинцети за Веѓите и Ingrown Коса, Хируршки Укажа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tweezer Гуру Укажа помош на пинцета - Остри Прецизност Игла Носот Совет, Најдобар Пинцети за Веѓите и Ingrown Коса, Хируршки Укажа

ПРЕЦИЗНО : Нашата професионална прецизност пинцети за жените и мажите се совршено подреден во средина с

DEN 287.28
G. S ESD Пинцети Алатки за Полнење,Прецизни, Анти-Статички Сет на Пинцети, Не-Магнетни и Мулти-Стандардните Нерѓосувачки Челик Пинцети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S ESD Пинцети Алатки за Полнење,Прецизни, Анти-Статички Сет на Пинцети, Не-Магнетни и Мулти-Стандардните Нерѓосувачки Челик Пинцети

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.Боја : ( Црно ).Г.S ESD Пинцети Алатки за �

DEN 671.76
Веѓа Пинцети со Режа Рачка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Веѓа Пинцети со Режа Рачка

Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Должина : Околу 8.5 cm / 3.3 инч.Тужба за отстранување на

DEN 238.32
Професионални Веѓа Пинцети Коса Совет Нерѓосувачки Челик Eyelash Пинцети Остар Зашилен Прецизност Пинцети Веѓа Удирање Пинцети Брадата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Веѓа Пинцети Коса Совет Нерѓосувачки Челик Eyelash Пинцети Остар Зашилен Прецизност Пинцети Веѓа Удирање Пинцети Брадата

Tweezer Најдобриот дел е отстранување на влакна.Пинцети за веѓите имаат 25степен чудни совет совршен агол ц�

DEN 130.80
Cynamed -Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3D 5D 6D Волумен Лажни Eyelash
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cynamed -Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3D 5D 6D Волумен Лажни Eyelash

Cynamed Сет од 8 компјутери Висока Прецизност Мулти Виножито Боја на германски Нерѓосувачки Челик 3 D 5 D 6 D Во

DEN 599.76
Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Hegebeck Нерѓосувачки Челик Пинцети Директно Мулти Цел Tweezer Пинцети Рака Алатка за Растенија Splinter Лицето Ingrown Влакната

【Технички Параметар】Вкупна должина : 180mm / 7.09 инч 【Специјален Дизајн】Пинцети дојде со бонус совет guard �

DEN 299.76
G. S Волумен Пинцети Нерѓосувачки Челик Ултра Ригидност Криви Криви Про Убавина Eyelash Продолжување Алатка Најдобар Квалитет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S Волумен Пинцети Нерѓосувачки Челик Ултра Ригидност Криви Криви Про Убавина Eyelash Продолжување Алатка Најдобар Квалитет

G S Инструменти Се Само Продаваат Од Страна На Г С Онлајн Продавница.АнтиКиселина.НеКорозивен.Направен В

DEN 251.76
Yegi Tweezer Поставува Класичен & Гласност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yegi Tweezer Поставува Класичен & Гласност

Yegi Tweezer Sets Yegi 5 Парче Tweezer Сет за Класичен Eyelash Екстензии вклучува : Yegi е Г7, Y2, Г2, С6 и Г8 пинцети и Yegi Tweezer Case Ye

DEN 2320.56