• Обновено
YINGJUN Спојка Универзална Спојка Прецизност Еден Дел Универзална Заеднички (Внатрешен Дијаметар : 30x58x122)

YINGJUN Спојка Универзална Спојка Прецизност Еден Дел Универзална Заеднички (Внатрешен Дијаметар : 30x58x122)

Buyers rating:
DEN 288.00

Залиха

Направен од висок квалитет на метални материјали.Лесно да се инсталира и издржливи во употреба.Структура : Универзална.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Мала тежина и преносни да се носат.Направен од висок квалитет на метални материјали.Лесно да се инсталира и издржливи во употреба.Структура : Universal Material : Нерѓосувачки Steel Light тежина и преносни да се носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 Парчиња 2mm да 10мм Универзална Заеднички Вратило Спојување со Завртки 19 Големини Моторни Вратило Универзална Спојка Заеднички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Парчиња 2mm да 10мм Универзална Заеднички Вратило Спојување со Завртки 19 Големини Моторни Вратило Универзална Спојка Заеднички

1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони

DEN 263.76
TMP1105 Спојки Спојка Алуминиум Легура Двојно Дијафрагмата Менгеме Серија за Servomotor Stepmotor Вратило Спојка Внатрешен Дијаметар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TMP1105 Спојки Спојка Алуминиум Легура Двојно Дијафрагмата Менгеме Серија за Servomotor Stepmotor Вратило Спојка Внатрешен Дијаметар

Bushings направени на Висока јачина алуминиум.Површината на производот е третирана со anodic оксидација.Дијаф

DEN 1941.60
1PCS Универзална Заеднички Вратило Спојка Волан 4mm Конектор за 4mm Вратило Спојка 22mm Должина 9mm Дијаметар со Завртки и Клуч за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1PCS Универзална Заеднички Вратило Спојка Волан 4mm Конектор за 4mm Вратило Спојка 22mm Должина 9mm Дијаметар со Завртки и Клуч за

Универзална заеднички вратило спојка е направен од железо,антикорозивни и висока прецизност парична �

DEN 172.56
Бакар Вратило Спојка Спојка, 5PCS Бакар Вратило Бакар Вратило Спојка за Пренос Заеднички Адаптер за Поврзување Модел Автомобили за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бакар Вратило Спојка Спојка, 5PCS Бакар Вратило Бакар Вратило Спојка за Пренос Заеднички Адаптер за Поврзување Модел Автомобили за

Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век.Овој заеднички или спојувањ�

DEN 225.36
Autoly 4mm да 4mm Внатрешна Понесе Дијаметар Rotatable Универзална Заеднички Спојка Вратило Метал Флексибилни Вратило Спојка за РК
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Autoly 4mm да 4mm Внатрешна Понесе Дијаметар Rotatable Универзална Заеднички Спојка Вратило Метал Флексибилни Вратило Спојка за РК

Модел : 4mm да 4mm / 5 / 32инчен да 5 / 32инчен; Тип : 3 Делови.Конекција Внатрешен Дијаметар : 4mm да 4mm; Надворешнио�

DEN 313.44
Издржливи Стабилна Вратило Заеднички, 1.4 во Универзална Спојка, за Моделот на Бродот на Модел на Автомобил(Внатрешен Дијаметар 6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Издржливи Стабилна Вратило Заеднички, 1.4 во Универзална Спојка, за Моделот на Бродот на Модел на Автомобил(Внатрешен Дијаметар 6

Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува движење.Направени од премиум метал материјал, тоа е

DEN 1605.60
Основни Видиме Случаи CNC Делови Универзална Спојка Заеднички Дијаметар Должина од 14mm 52mm 1pc (Внатрешен Дијаметар : 8mm да 8мм)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Основни Видиме Случаи CNC Делови Универзална Спојка Заеднички Дијаметар Должина од 14mm 52mm 1pc (Внатрешен Дијаметар : 8mm да 8мм)

Тип : Универзална заеднички.Надворешниот дијаметар : 14mm.Вкупна должина : 52mm.D1xd2 : 8x8 Материјал : Железо (ник

DEN 1296.00
Lovejoy Големина DD1B Двојно Универзална Заеднички, 3/16 Круг Понесе и 3/16 Круг се Роди, Не Keyway, 0.38 Надворешниот Дијаметар,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lovejoy Големина DD1B Двојно Универзална Заеднички, 3/16 Круг Понесе и 3/16 Круг се Роди, Не Keyway, 0.38 Надворешниот Дијаметар,

Двојно pin и блок универзална заеднички за апликации до 25 степени на неусогласеност и брзини до 1,750 ВРТЕЖ�

DEN 215.76
Универзална Спојка, Ниско ниво на Триење Алуминиум Легура Rotatable Вратило Заеднички 4mm Топката Имајќи Стандардна Големина за Робот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзална Спојка, Ниско ниво на Триење Алуминиум Легура Rotatable Вратило Заеднички 4mm Топката Имајќи Стандардна Големина за Робот

Стандард Производство : универзалната заеднички усвојува стандард производство, и често се користи за �

DEN 1538.40
Основни Видиме Случаи CNC Делови Универзална Спојка Заеднички Спојка Прецизност Еднокреветни и Двокреветни Заеднички Телескопски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Основни Видиме Случаи CNC Делови Универзална Спојка Заеднички Спојка Прецизност Еднокреветни и Двокреветни Заеднички Телескопски

Материјал : Челик.Погоден за сите видови на општи машини прилики.G тип е еден дел, ГД тип е двојно дел.Макс

DEN 3073.44
WRENFRG Спојки Спојка 1pc Вратило Спојка Метал за Cardan Заеднички Универзална Челик Вратило Спојка Заеднички Флексибилни Спојка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WRENFRG Спојки Спојка 1pc Вратило Спојка Метал за Cardan Заеднички Универзална Челик Вратило Спојка Заеднички Флексибилни Спојка

Структура : Универзална.Број На Модел : Универзална Заеднички.Материјал : ЧЕЛИК.Флексибилен или Цврсти :

DEN 3384.72
Дијаметар 16mm/20mm Метал Cardan Универзална Спојки Заеднички Комплет DIY Внатрешна Кол Rotatable Автомобил, Брод Мотор Вратило Конектор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дијаметар 16mm/20mm Метал Cardan Универзална Спојки Заеднички Комплет DIY Внатрешна Кол Rotatable Автомобил, Брод Мотор Вратило Конектор

Функционалност Оваа заедничка или спојување и се поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни с

DEN 270.96