• Обновено
Пеперутка Тема 1-ви Роденден Phtography Позадина Бебе Девојка Акварел Розова и Виолетова Флорални Роденден Позадина 7x5ft Среќен Првиот Роденден Украси Банер Фото Кабина

Пеперутка Тема 1-ви Роденден Phtography Позадина Бебе Девојка Акварел Розова и Виолетова Флорални Роденден Позадина 7x5ft Среќен

Buyers rating:
DEN 354.48

Залиха

Употреба на Методи со Користење позадина прстиња за да висат на штандот.Ние стоиме зад нашите производи и ќе го направи она што е неопходно за да се обезбеди вашето задоволство. Со цел да се олесни транспорт и пакување, ќе биде укината крпа позадина пратки, што резултира во creased (Неколку Случај), не грижете се, не влијаат да се користи, метод за обновување, како што следува : a.Мала тежина и лесен за ракување. ❤ Големина : 7(W) x 5(H)ft / 210 x 150cm Лесна, Расклопна и се Користи Ако ви треба поголем големина или прилагодено слика ве молиме контактирајте ме.Исто така, совршена за домашни миленичиња фотографија, производ фотографија, Youtbe, facebook,видео записи и DIY фото кабини.❤ Пакет : само 1 BUC позадина.Што резултира во браздата. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.лесно да се носат, трајни и навремено слободни.Златниот не е навистина златна светлина, тоа е ефект на златна флеш на позадина. На backdrops треба задржи на далечина да се земе слики.Одлична боја третман, реални детали и уметнички ефект.Железо тоа со ниска топлина.Позадина Стојат или Клипови не се вклучени.Или препорачувам користење на овој и самолепливи куки кои привремено се лепат на ѕидот.Пакет Содржина ✿ 1 парче 7 x 5 ft Фотографија Позадина (Виткање).Answer : ___________________________ Note : ✿ 1.Обновување на методи што се следниве,се тркалаат до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена.На брчките и браздата се речиси отстранет.Обеси се, и чекање за 3-4 дена. ❤ Употреба : Item ent укината.Ако е потребно, може да железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо. ❤ Прилики : Идеален за свадба, бебе туш,партија, новороденче,фестивали,дома декорација ,отворено лица,деца и видео backdrops или се прикажува. ✿ Позадина Стои и клипови не се вклучени.Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated, кога ќе ја видите одблизу, но јас бидете сигурни дека се погодни само слики кои се користат за капки за да се обезбеди повеќето реални изглед е можно. ❤ Квалитет : Винил.Ако е потребно, ве молиме железо задната површина со пареа железо, но не се исуши железо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Allenjoy 10x8ft Божиќ Штала Вратата Позадина Сјајот Светла Црвена и Бела Селски Дрвени Текстура Одбор Фотографија Позадина за Среќен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Allenjoy 10x8ft Божиќ Штала Вратата Позадина Сјајот Светла Црвена и Бела Селски Дрвени Текстура Одбор Фотографија Позадина за Среќен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1127.76
Allenjoy 7x5ft Денот на Благодарноста Позадина Есен Турција Јавор Лисја Тикви Сјајот Селски Дрво Фотографија Позадина за Деца Семејство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Allenjoy 7x5ft Денот на Благодарноста Позадина Есен Турција Јавор Лисја Тикви Сјајот Селски Дрво Фотографија Позадина за Деца Семејство

[Пакет] Само 1 парче 7ftx5ft (2.1 M ширина x 1.5 М висина) Allenjoy Денот на Благодарноста Позадина вклучени.Позадина �

DEN 383.76
Tinksky 18 Пакет Каубој Фото Кабина Реквизити Западен Фото Кабина Знак Каубој Партија Декорација Додаток со Бамбус Стапчиња за Каубојски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tinksky 18 Пакет Каубој Фото Кабина Реквизити Западен Фото Кабина Знак Каубој Партија Декорација Додаток со Бамбус Стапчиња за Каубојски

Овие смешни партија фото кабина додаток се направени од висококвалитетна хартија и бамбус.Фото кабина �

DEN 1075.20
Amosfun Париз Фото Реквизити Париз Партија Фото Кабина Реквизити за Полнење Париз Тематските Декорација француски Фото Кабина Реквизити,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Amosfun Париз Фото Реквизити Париз Партија Фото Кабина Реквизити за Полнење Париз Тематските Декорација француски Фото Кабина Реквизити,

Бренд : Amosfun.Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник

DEN 285.12
Funnytree Булчински Туш Позадина Цвет Свадба Невестата да Се Bachelorette Ангажман Партија Оркестарот Флорални Срца Позадина Банер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Funnytree Булчински Туш Позадина Цвет Свадба Невестата да Се Bachelorette Ангажман Партија Оркестарот Флорални Срца Позадина Банер

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината 3.Користете Менгеме,Нокти или Лента на ѕи�

DEN 407.76
Leyiyi 10x6.5ft Морнарица и Руменило Родова Открие Партија Позадина Тој или Таа Што Мислите Фотографија Позадина на Бременоста се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Leyiyi 10x6.5ft Морнарица и Руменило Родова Открие Партија Позадина Тој или Таа Што Мислите Фотографија Позадина на Бременоста се

Големина : 10 FT широк x 6.5 FT висока (3 M широк x 2 M висок ).Материјал : Винил ; мала тежина ; свитлива Лесно да се �

DEN 815.76
Allenjoy Бејзбол 1/2 Роденден Позадина Половина Пат до Првиот Bday Банер Момче Девојка Деца Спорт Партија Балони Ѕвезда Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Allenjoy Бејзбол 1/2 Роденден Позадина Половина Пат до Првиот Bday Банер Момче Девојка Деца Спорт Партија Балони Ѕвезда Декорација

【Големина】 : 6(W) x 4(Ж) ft / 72 во ширина x 48 во висина Бејзбол 1 / 2 Роденден Позадина ☆Поддршка прилагодување

DEN 359.76
24 Парчиња Бејзбол Фото Кабина Реквизити за Полнење Бејзбол Тема Партија Роденден потрошен материјал за Возрасни, Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

24 Парчиња Бејзбол Фото Кабина Реквизити за Полнење Бејзбол Тема Партија Роденден потрошен материјал за Возрасни, Деца

Сите обрасци и слогани печатени се само за украс, а не како трговска марка користење.Лесно собрание : Ови

DEN 239.76
CSFOTO 20x10ft Зима Позадина Зима Шума Пејзаж Тешки Снег Chirstmas Училиште Настан Оркестарот Банер Нова Година Партија Позадина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CSFOTO 20x10ft Зима Позадина Зима Шума Пејзаж Тешки Снег Chirstmas Училиште Настан Оркестарот Банер Нова Година Партија Позадина

Подготовка : 23 работни дена.Па може да има некои набори.3) Водат и менгеме тоа да се врати капка се залагам

DEN 2543.76
Space Jam Позадина за Фотографија Студио Реквизити Деца Роденден Банер Материјали Кошарка Спорт Стадион Фото Позадина Бебе Туш Декорација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Space Jam Позадина за Фотографија Студио Реквизити Деца Роденден Банер Материјали Кошарка Спорт Стадион Фото Позадина Бебе Туш Декорација

1 Детали : Големина : 5x3 фт, 150 см(ширина) x 90 см(висина) Материјал : Винил Боја : како на фотографии е прикажан

DEN 232.80
OERJU 20x10ft Жолта Црна Шарени Среќен Роденден Позадина Инженеринг Возило Фотографија Позадина Багер Кран Депонија Камион Момче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OERJU 20x10ft Жолта Црна Шарени Среќен Роденден Позадина Инженеринг Возило Фотографија Позадина Багер Кран Депонија Камион Момче

Ве молиме остатокот увери дека нашите пакување е компресија , водоотпорен и shockproof.Ако има мензи само изб

DEN 2399.76