• Обновено
LWIILW 25L Водоотпорен Backpackage Водоотпорен Кофа Торба со Рефлексивни Лента (Боја : Сина)

LWIILW 25L Водоотпорен Backpackage Водоотпорен Кофа Торба со Рефлексивни Лента (Боја : Сина)

Buyers rating:
DEN 1999.20

Залиха

Водоотпорен заштита : целосно ограден дизајн се штити предмети во вашата торба од тоа да биде влажно и го задржува сува во секое време.На водоотпорен функција е голема.Можете да го користите како итен лебди уред кога е потребно, и исто така можете да зачувувате вода за пиење.Погоден за различни сценарија : погоден за бизнис патувања, отворено авантури, патувања, кампување, плажи, риболов, kayaking, велосипедизам, патување, и тоа е добар избор за да се донесе тоа.Хуманизирано дизајн : За брзо отворање и затворање на дизајн е ергономски и помага во поддршка на вашиот товар.Тоа е погодно да се продавница кога не е во употреба и не заземаат простор за складирање.Голем капацитет : голем капацитет ранец може да се сместат многу предмети, без разлика дали тоа е храна, алатки, облека, или електронски производи.Грижете се-бесплатен по-продажбата на : јас сум многу среќен да се избере нашите производи.Ако постои било каков проблем со производот, контактирајте со нас, во рок од 24 часа, ние ќе ви даде решение.Отворено водоотпорен ранец има удобен џебови, водоотпорен, свитлива и удобно, може да се одржи мобилни телефони, прилагодлив рамо straps1. Материјал : 500 D ПВЦ мрежа cloth2. Завршувањето на процесот : coating3. Капацитет : 20-25 L4. Плочка големина : 27 x 15.5 x 39 cm5. Примена : коњи, рафтинг, брегалница узводно, outdoor6. Како да го користите : Стави точка, се свитка торба околу тешко пластична фолија три пати, и тока на тока!7. Карактеристики : монтажни рамо, рака, силни и издржливи безбедност тока; преносни мали џеб; рефлексивни лента дизајн за побезбедна употреба на night8. Прашања кои имаат потреба од внимание : - Пред да го користите овој производ, ве молиме да направите водоотпорен тест и проверете дали постои било оштетениот дел, особено во и околу печат.- По секоја употреба, ве молиме проверете аглите и фоки, и да се избегне силно влијание и гребнатини, не ја користите за долго време под висока температура.- По користење на водата, ако ви треба да земете предмети, ве молиме да ги избрише вода слој на површината и запечатување слој за да се спречи остаток на влага од внесување на водоотпорен перница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kelty Патување Perfectfit Sunshade, Sunshade Сива
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kelty Патување Perfectfit Sunshade, Sunshade Сива

Додавање на патување perfectfit дете превозникот.Заштита од сонце.Лесен.Земја На Потекло : Филипини.Оваа sunshad

DEN 1624.80