• Обновено
ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен

ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен

Buyers rating:
DEN 3528.72

Залиха

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, Точно-На-Животот Во Секој Детал;.Косата Предност : Природен И Здрав, Најмалите Пролевање, Добар Изглед, Мека, Тесни И Удобно, Мазна И Свиленкаста.Можност : Природни И Поставен Во Потрага Одговараат За Секојдневна, Партија, Стилски Фустан, Славна Личност, Ноќта На Вештерките Празник, Cosplay Или Било Која Друга Можност Сакате;.Роденденски Подарок, Итн, За Вашите Пријатели Или За Некој Ваш Близок До Вас Кои Сакаат Мода.Можете Да Го Носат На Многу Посебни Прилики.Обновливи И Лесно Да Се Згрижени.Материјал : 70%Човечка Коса+30%Синтетички Влакна, Може да се permed (во рок од 180)Должина : околу. 25 см/9.8 инчен (Мерени рачно со отстапување се движеше во 1-3cm)Пакетот Вклучува : 1 x Краток Wig1 x Перика Капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса 26 Т Дел Перика Бразилецот Богородица Коса Тело Бран Русокоса Човечка Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

613 Русокоса Чипка Пред Перика Човечка Коса 26 Т Дел Перика Бразилецот Богородица Коса Тело Бран Русокоса Човечка Коса

613 Русокоса Чипка Пред Перика Материјал : Чипка Пред Перики Човечка Коса,100% 10 A Одделение Необработени Бр

DEN 3599.76
YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица

715 Дена Испорака【Бран Чипка Пред Човечка Коса, Перики Предност】 Должина : 1222inch .Тежина : 280g.На големина о

DEN 959.52
Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Бразилецот Богородица Кадрава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Бразилецот Богородица Кадрава

Водениот Бран Чипка Пред Перики : Мода И Убава,Изгледа Како Свој Коса,100% Необработени Богородица Човечк�

DEN 3503.76
Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина

Headband Перика : Нов моден дизајн 100% човечка коса перика со еластичен headband, без лепак и лесно да се носат.Кос

DEN 3879.60
Morkoodll Коса 613 Русокоса Боб Перики 10inch Чипка Пред Боб Перики Човечка Коса 13x4x2 Т Дел Чипка Перика 180% Густина 613 Боб Перика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Morkoodll Коса 613 Русокоса Боб Перики 10inch Чипка Пред Боб Перики Човечка Коса 13x4x2 Т Дел Чипка Перика 180% Густина 613 Боб Перика

[Нашите 613 Боб Перика Коса Материјал] : Ние и ветуваме на нашите русокоса боб перика е сите 10 A коса матери�

DEN 2399.76
Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени

【Директно Боб Перика Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, без било какви Х

DEN 1823.76
Алина Перика Боја FS4/27 - Foxy Сребро Перики 14 Рамо Должина Тесни Кадрици Човечка Коса Афроамериканец Женска Лесна Просек Капа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Алина Перика Боја FS4/27 - Foxy Сребро Перики 14 Рамо Должина Тесни Кадрици Човечка Коса Афроамериканец Женска Лесна Просек Капа

МАТЕРИЈАЛ : Мешавина од 100% Човечка Коса и Топење на Топлина Висока Температура Влакна изгледаат и се чу�

DEN 1295.76
24 Инчи Долго Ombre Човечка Коса Чипка Пред Перики Кафена Златна Русокоса Моменти Чипка Дел Перики Пред Извлечен Косата за Жени Директно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

24 Инчи Долго Ombre Човечка Коса Чипка Пред Перики Кафена Златна Русокоса Моменти Чипка Дел Перики Пред Извлечен Косата за Жени Директно

Капа големина : медиум капа големина со 22.Чипка Големина : 13x1 Швајцарската Чипка фронтален, потрајни & ди�

DEN 5111.76
Ucrown Коса 13x6 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Тело Бран Човечка Коса, Перики За Црни Жени 150% Густина Пред Извлечен со Бебе Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ucrown Коса 13x6 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Тело Бран Човечка Коса, Перики За Црни Жени 150% Густина Пред Извлечен со Бебе Коса

4, Боја на Коса : Природна боја, може да бидат обоени, Но ние не препорачуваме на клиентите кајгана на коса

DEN 472.80
Alipearl Косата Кратко Боб Чипка Пред Човечка Коса Перика Бразилецот Директно Боб Перики Пред Извлечен Косата Природна Боја Перики
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Alipearl Косата Кратко Боб Чипка Пред Човечка Коса Перика Бразилецот Директно Боб Перики Пред Извлечен Косата Природна Боја Перики

Без Никакви Сплит.Има Повеќе Флексибилност да Стилот тоа на Различни Начини Кои, исто така, Додава Believabil

DEN 2495.76
30 Инчен Човечка Коса Чипка Пред Перики За Црни Жени 150% Густина 4x4 Бразилецот Тело Бран Чипка Пред Затворање Перики Човечка Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Инчен Човечка Коса Чипка Пред Перики За Црни Жени 150% Густина 4x4 Бразилецот Тело Бран Чипка Пред Затворање Перики Човечка Коса

Човечката Коса, Перики Материјал : Чипка пред перики, човечка коса, без метежот, без пролевање, може да се

DEN 4880.88
RDY Чиста Бела Коса, Перики за Жените 18Inches Мраз Бела Долга Права Синтетички Чипка Пред Перика Cosplay Шминка, Коса со Мека на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RDY Чиста Бела Коса, Перики за Жените 18Inches Мраз Бела Долга Права Синтетички Чипка Пред Перика Cosplay Шминка, Коса со Мека на

❤ Материјал:Синтетички Влакна Отпорни на Топлина до 160 Степени Centigrade (320 Степени Целзиусови) Направен о

DEN 1175.76
ToyTribe Перика 24 Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики 200% Густина Шарени Бран на Топлина Отпорни Влакна на Косата за Жена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ToyTribe Перика 24 Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики 200% Густина Шарени Бран на Топлина Отпорни Влакна на Косата за Жена

За Вашите Пријатели Или За Некој Ваш Близок До Вас Кои Сакаат Мода.Можете Да Го Носат На Многу Посебни Пр

DEN 3725.76
СВЕТЛА LELE Природата Целосна Медиум Брановидна Коса, Перики Со Природни Удира за Жена Синтетички Кадрава Коса Перика за Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СВЕТЛА LELE Природата Целосна Медиум Брановидна Коса, Перики Со Природни Удира за Жена Синтетички Кадрава Коса Перика за Секојдневна

постојат 11 чекори.Природни бенг.Оваа перика користи висок стандард на квалитет мека коса да се направи.�

DEN 695.76
Andongnywell Жените Кратка Коса Бобо Главата лице Поправка Средината на Долга Права Коса Страна Удира Хемиски Влакна Перика Hairpiece
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Andongnywell Жените Кратка Коса Бобо Главата лице Поправка Средината на Долга Права Коса Страна Удира Хемиски Влакна Перика Hairpiece

МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Отпорни на Топлина Со Најдобрите Синтетички Материјал, Мека и без Проблеми,д�

DEN 138.96
Краток Слоевит Pixie Намали Перики: Синтетички Ombre Црна Браун Природен Изглед на Топлина Отпорни Влакна Коса, Перики за Црни Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Краток Слоевит Pixie Намали Перики: Синтетички Ombre Црна Браун Природен Изглед на Топлина Отпорни Влакна Коса, Перики за Црни Жени

Губење на Материјал : Нашиот Краток Pixie Намали Перики се направени со 100% Врвен Квалитет на Топлина Отпор�

DEN 239.76
XZGDEN Нагласи Перика Човечка Коса Ombre Мед Русокоса Hd Чипка Пред Перики за Жените Бразилецот 13x1 30 Инчен Коска Директно Целосно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Нагласи Перика Човечка Коса Ombre Мед Русокоса Hd Чипка Пред Перики за Жените Бразилецот 13x1 30 Инчен Коска Директно Целосно

??Квалитет : Влажно и Брановидна Човечка Коса, Перики со Еластична и Дише нето,тоа ќе биде удобен за вашат

DEN 2397.60