• Обновено
Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата Пред Извлечен Слободни Дел Glueless Чипка Фрон?

Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата

Buyers rating:
DEN 4319.76

Залиха

Ве молиме да се Грижи за Тоа, Вистински Човечка Коса, исто Така, Има Живот.Права коса со вертикална завршува и чешлани надолу. 100% не се Лекува Богородица Човечка Коса Намали Директно од Нашите Млади Донатори со неоштетена Насочен Cuticle за Повеќе Жив и Мека Коса. Спреј нив со клима уред или инсталација спреј за да им помогне го задржи мека и да се управува.Перика Капа Големина 22.ако Нема Филм, ве Молиме Вратете го Перика.Жал ни е да Ви Донесе Непријатно Искуство, и Ние Ќе го носи Вашиот Загуби.Ве молиме Не го Надминува 150c, Инаку Коса Ќе Биде Оштетена и Коса Ќе се Врати на Својата Природна Брановидна Форма По Перење.Ние, Исто Така Ја Губат Косата На Самите Себе.Ние Се Заблагодарам На Секој Клиент, Ви Благодариме!. 13x4 ЏЕРИ НАВИВАМ ЧИПКА ПРЕД ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА : Може да се Направи Повтори Фризура, Боење, Белење.Ние Негува Секој Клиенти Мислење, Ние Секогаш се трудиме да Обезбедиме Висок квалитет на Производи и Висок квалитет на Услуги, Па ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Пратете Ни е-Маил, Ние Ќе ги Реши Вашите Проблеми со Времето.Ние си Имаме Свој Фризерски Фабрика и Професионални Производителот со Високо-технолошки и Искусни Работници. Миење на екстензии нежно, воопшто не чешел или четка екстензии кога се наводени, бидејќи тоа ќе rip од влакната и водат до пократок живот за нив.Вашето Задоволство е Наша Желба.Печат на Филмот Надвор од Кутијата. ако Примите Неисправни или Средно Продажба Производ! ! ! ! ! !A : Јас Не Го Продаде Неисправни Производи. Да се направи проширување кабелот ослободени од tangles, користете широк заб чешел за нежно симнете сува продолжување на кабелот.Премиерот Може да Брод Брзо рок од 1-3 Дена.не се изложуваат на сончева светлина.Вашата Искреност Има Положи долгорочна Основа за Нашиот Раст.Се фокусира на Баланс на Традиција и Мода, се Реализира Убави Сон на Потрошувачите да се Скрши Преку Себе и да Продолжат со Вистинска Љубов, Погоден за Забави, Родендени, Патување, Прослави, Свадби, Дипломски Церемонии и Секојдневниот Живот.Инсталирајте Чешел и Прилагодливи Завој за да ги Собере Било која Големина Главата.Сите Кожата е Ориентирана во Една Насока, Фирма и Уредни, Природен, Не се Испреплетени или Ронлив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DS002 конска опашка Боја 51 Светло Сива - Foxy Сребро Перики Drawstring Кадрава Hairpiece Купола Краток Синтетички Афроамериканец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DS002 конска опашка Боја 51 Светло Сива - Foxy Сребро Перики Drawstring Кадрава Hairpiece Купола Краток Синтетички Афроамериканец

DS002 конска опашка Боја 51 Светло Сива Foxy Сребро Перики Drawstring Кадрава Hairpiece Купола Краток Синтетички Афро�

DEN 506.88
360 Тело Бран Чипка Фронтален Перики Човечка Коса HD Транспарентен Тело Бран Перики 150% Густина Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

360 Тело Бран Чипка Фронтален Перики Човечка Коса HD Транспарентен Тело Бран Перики 150% Густина Пред Извлечен со Бебе Коса Бразилецот

Целосен и природен изглед,без пролевање,не Метежот.Капа големина : Медиум(22.Губење на Квалитетот : Без Пр

DEN 4962.96
Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени

【Директно Боб Перика Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, без било какви Х

DEN 1823.76
Директно Човечка Коса, Перики со Удира за Црни Жени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики со Удира Glueless Никој Чипка Пред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Директно Човечка Коса, Перики со Удира за Црни Жени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики со Удира Glueless Никој Чипка Пред

П1 : дали тоа Ќе пролевање и метежот?.Обично, нашата коса ќе не метежот, бидејќи тоа е cuticle непроменети чов�

DEN 1439.76
Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна

【Различни Носи Повод】 Тоа може да се користи на целата година, без разлика дали за костимот cosplay, ноќта �

DEN 575.76
30 Инчен Човечка Коса Чипка Пред Перики За Црни Жени 150% Густина 4x4 Бразилецот Тело Бран Чипка Пред Затворање Перики Човечка Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Инчен Човечка Коса Чипка Пред Перики За Црни Жени 150% Густина 4x4 Бразилецот Тело Бран Чипка Пред Затворање Перики Човечка Коса

Човечката Коса, Перики Материјал : Чипка пред перики, човечка коса, без метежот, без пролевање, може да се

DEN 4880.88
XZGDEN Коса Замена Перика, Хот 100 Човечка Коса чипка Пред Брановидна Стил Бразилецот Богородица Коса, Перики за Жените со Бебе Коса,Пастел,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XZGDEN Коса Замена Перика, Хот 100 Човечка Коса чипка Пред Брановидна Стил Бразилецот Богородица Коса, Перики за Жените со Бебе Коса,Пастел,

Но, Имајте На Вашата Коса И Надворешното Пакување, А Се Непроменети.Лесно да се носат, светло и удобно.Не�

DEN 1288.80
ДОЛГО ЈАО Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно 4x4 Чипка Затворање Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Човечка Коса Пред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДОЛГО ЈАО Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно 4x4 Чипка Затворање Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Човечка Коса Пред

Ве молиме да се избере добра боја на косата, како и контрола на умирање време, умирање температура.ТОПЛО

DEN 1533.60
Baruisi Долга Права Розова Перики за Жените Синтетички Природен Изглед на Средниот Дел Cosplay Замена Перика со Перика Капа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Baruisi Долга Права Розова Перики за Жените Синтетички Природен Изглед на Средниот Дел Cosplay Замена Перика со Перика Капа

Материјал : 100% Топлина Отпорни на Синтетички Влакна, Која е Мека Трајни и Шармантна.Боја : Мешани Розова �

DEN 311.76
CUJUX Кукла Перика Долга Кадрава Удира Тебе Боја на Косата Кукла Додатоци DIY Висока Температура Влакна Големи се Тркалаат Перика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CUJUX Кукла Перика Долга Кадрава Удира Тебе Боја на Косата Кукла Додатоци DIY Висока Температура Влакна Големи се Тркалаат Перика

Модерен перика прави да изгледаат привлечни.Перика предности : изгледа реално, природен и многу убава.В�

DEN 3916.56
Алина Перика Боја FS4/27 - Foxy Сребро Перики 14 Рамо Должина Тесни Кадрици Човечка Коса Афроамериканец Женска Лесна Просек Капа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Алина Перика Боја FS4/27 - Foxy Сребро Перики 14 Рамо Должина Тесни Кадрици Човечка Коса Афроамериканец Женска Лесна Просек Капа

МАТЕРИЈАЛ : Мешавина од 100% Човечка Коса и Топење на Топлина Висока Температура Влакна изгледаат и се чу�

DEN 1295.76
YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица

715 Дена Испорака【Бран Чипка Пред Човечка Коса, Перики Предност】 Должина : 1222inch .Тежина : 280g.На големина о

DEN 959.52
Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Со Бебе
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Со Бебе

5 Инчен Средни Капа со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли, Удобен за Носење.Не постојат Синтетички, без Животи�

DEN 8364.00
Долгата Брановидна Headband Перика за Црните Жени, 24 Долго Црно Тело Лабава Бран Кадрава Бринета Перика со Headband Прилог, Синтетички
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Долгата Брановидна Headband Перика за Црните Жени, 24 Долго Црно Тело Лабава Бран Кадрава Бринета Перика со Headband Прилог, Синтетички

★★HEADBAND ПЕРИКИ ЗА ЦРНИ ЖЕНИ : Долг Лабава Кадрава Бран Перики за Црни Жени е направен од синтетички влак�

DEN 311.76
26inch Ombre Нагласи Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса 4/27 Обоени Перики Транспарентен 13x6x1 Средниот Дел Т Чипка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

26inch Ombre Нагласи Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса 4/27 Обоени Перики Транспарентен 13x6x1 Средниот Дел Т Чипка

Предмет : Ombre Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Избелени Јазли Природни Косата.Швајцарскиот �

DEN 5171.52
СВЕТЛА LELE Природата Целосна Медиум Брановидна Коса, Перики Со Природни Удира за Жена Синтетички Кадрава Коса Перика за Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

СВЕТЛА LELE Природата Целосна Медиум Брановидна Коса, Перики Со Природни Удира за Жена Синтетички Кадрава Коса Перика за Секојдневна

постојат 11 чекори.Природни бенг.Оваа перика користи висок стандард на квалитет мека коса да се направи.�

DEN 695.76