• Обновено
4x4 Чипка Затворање Перики Кадрава Бран Коса Бразилецот Vigin Remy Човечка Коса Кадрава Чипка Затворање Перика со Бебе Коса Пред Извлечен Перики за Црни Жени 180% Густина ?

4x4 Чипка Затворање Перики Кадрава Бран Коса Бразилецот Vigin Remy Човечка Коса Кадрава Чипка Затворање Перика со Бебе Коса Пред

Buyers rating:
DEN 2399.76

Залиха

Нашата компанија е основана во 2001 година ,Ние си имаме свој коса фабрика кои имаат професионални производителот со висока технологија и богати искуства работници.Нејзините без пролевање,не метежот.Се впие и се измијат со свежа вода .Q3 : Колку време тоа трае?A3 : Тоа зависи од вашите maintainance(општо 6-12 месеци).Ве молиме контрола на боја, умирање време, умирање температура.Тоа е мека, метежот слободни, свиленкаста и мазна, може да се третира како да е свој коса.Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго.потемна боја се препорачува.Ја подигне температурата малку по малку да го текстот во прв план.Исто така, тоа е лесно да се текст,само ГОРИ : Човечка коса ќе се појави бел чад, додека горење и ќе се сврти кон пепел; Синтетички влакна ќе се појави црн чад и ќе биде леплива топката.Не Lices,Мека,Мазна И Сјајна,Здрава И Дебели,Долготрајни. -100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса Што се Намали Од МЛАДИТЕ s без пролевање,не метежот.Ве молиме да користите неколку косите за да го направите текстот во прв план. -Модата Вила е Професионална Човечка Коса на Компанијата, Ние Имаме Свои Коса Фабрика кои Имаат Професионални Производителот со Висока Технологија и Богати Искуства Работници.А1 : Ова коса е 100% бразилецот човечка коса, без никакви други коса.Може да се restyled професионално.Ние посветени на производство на човечка коса со висок квалитет и се посвети на нашата посветеност на совршеност на сите коса љубители целиот свет.А2 : Чешел Косата Нежно со Широк-заб чешел за Метежот Бесплатно Пред Перење,Додадете благ Шампон за топла вода а потоа се впие перика во тоа,се Мијат Косата нежно и измијте да разјасниме,Применува средството за смекнување на косата со топла вода и се впие перика најмалку 10 минути. 150 ℃ се препорачува.Како да се Мијат твоето Перика?А2 : Чешел Косата Нежно со Широк-заб чешел за Метежот Бесплатно Пред Перење,Додадете благ Шампон за топла вода а потоа се впие перика во тоа,се Мијат Косата нежно и измијте да разјасниме,Применува средството за смекнување на косата со топла вода и се впие перика најмалку 10 минути.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TYZYDBH Перики 24 Инчен Пресврт Плетенка Плетенка на Косата Продолжување Плетенка Синтетички Влакна Екстензии, Перики & Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYZYDBH Перики 24 Инчен Пресврт Плетенка Плетенка на Косата Продолжување Плетенка Синтетички Влакна Екстензии, Перики & Додатоци

[Боја на перика] Како што е прикажано во перика (поради различни монитори или светла, не може да биде мала

DEN 2342.40
SPNEC LQGSYT Перика Женски Долга Коса Моден Тренд Есен и Зима Морнарица Шапка Перика Нето Црвена Вода Бран Волна Кадрава Коса Женски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC LQGSYT Перика Женски Долга Коса Моден Тренд Есен и Зима Морнарица Шапка Перика Нето Црвена Вода Бран Волна Кадрава Коса Женски

Мат високитемпература свила материјал : нерефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со ви

DEN 1917.12
Директно Човечка Коса, Перики со Удира за Црни Жени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики со Удира Glueless Никој Чипка Пред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Директно Човечка Коса, Перики со Удира за Црни Жени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики со Удира Glueless Никој Чипка Пред

П1 : дали тоа Ќе пролевање и метежот?.Обично, нашата коса ќе не метежот, бидејќи тоа е cuticle непроменети чов�

DEN 1439.76
Карневалот ноќен живот CluI Партија Облечи Перика Небото Службеното Благослов Роман Со Истиот Став Ви Благодариме Штета Цвет Град
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Карневалот ноќен живот CluI Партија Облечи Перика Небото Службеното Благослов Роман Со Истиот Став Ви Благодариме Штета Цвет Град

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 2148.00
Кадрава Headband Перики Човечка Коса Браун се Доловува Вистински Remy Коса Половина Перики за Црни Жени Длабоко Бран Обоени 1B/30
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кадрава Headband Перики Човечка Коса Браун се Доловува Вистински Remy Коса Половина Перики за Црни Жени Длабоко Бран Обоени 1B/30

Усвојување на супериорен салон квалитет човечка коса, се намали од здрава донатори, не tangles, погоден за д

DEN 1901.04
Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Со Бебе
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Чипка Фронтален Перики Пред Извлечен Со Бебе

5 Инчен Средни Капа со Прилагодливи Ремени и 3 Чешли, Удобен за Носење.Не постојат Синтетички, без Животи�

DEN 8364.00
TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување Извртени Плетенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување Извртени Плетенка

[Боја на перика] peluca како што е прикажано во слика (поради различни монитори или светла, можеби постои ма�

DEN 1243.20
cosplay перика кратка коса задебелена лице затворени се соочуваат со кратка коса боја бобо покривки боја: 3021-17/црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

cosplay перика кратка коса задебелена лице затворени се соочуваат со кратка коса боја бобо покривки боја: 3021-17/црвена

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува ко�

DEN 816.00
26inch Ombre Нагласи Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса 4/27 Обоени Перики Транспарентен 13x6x1 Средниот Дел Т Чипка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

26inch Ombre Нагласи Тело Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Русокоса 4/27 Обоени Перики Транспарентен 13x6x1 Средниот Дел Т Чипка

Предмет : Ombre Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Избелени Јазли Природни Косата.Швајцарскиот �

DEN 5171.52
Qaccf Долга Брановидна Целосна Bang ноќта на вештерките Костим Жените Перика со Виолетова Глава бенг и Зелена Шамија (Ѓумбир)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qaccf Долга Брановидна Целосна Bang ноќта на вештерките Костим Жените Перика со Виолетова Глава бенг и Зелена Шамија (Ѓумбир)

★ Пакетот вклучува : Пакет се вклучени : 1 Долга брановидна перика + 1 Пурпурна headband + 1 Зелена шамија + 1 тор

DEN 575.76
ДОЛГО ЈАО Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно 4x4 Чипка Затворање Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Човечка Коса Пред
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДОЛГО ЈАО Чипка Пред Перики Човечка Коса Директно 4x4 Чипка Затворање Перики Човечка Коса, Перики за Црни Жени Човечка Коса Пред

Ве молиме да се избере добра боја на косата, како и контрола на умирање време, умирање температура.ТОПЛО

DEN 1533.60
Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина

Headband Перика : Нов моден дизајн 100% човечка коса перика со еластичен headband, без лепак и лесно да се носат.Кос

DEN 3879.60
Клипот Во Удира Човечка Коса, Коса Клип Во Лидија Deetz Коса Парче Густа Црна Перика Брановидна Ponytails Перика Перика Изработка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Клипот Во Удира Човечка Коса, Коса Клип Во Лидија Deetz Коса Парче Густа Црна Перика Брановидна Ponytails Перика Перика Изработка

Добиете грамдостоен изглед со овој glamouroпроширување во секунди!Никој не Discovers Securely одговара на вашата гл

DEN 54.72
Angelica Голема Капа Боја PLATINUM БИСЕР - Noriko Перики Жените Долга Права Слоевит Синтетички Отвори Weft Скалпот Свежина Волумен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Angelica Голема Капа Боја PLATINUM БИСЕР - Noriko Перики Жените Долга Права Слоевит Синтетички Отвори Weft Скалпот Свежина Волумен

Angelica Голема Капа Боја PLATINUM БИСЕР Noriko Перики Жените Долга Права Слоевит Синтетички Отвори Weft Скалпот Св�

DEN 5161.20
Шапка Перика за Жените 18Inch Реката Faux Locs Коса Жан Бејзбол Капа Перика Искинале Потресени Тексас Бејзбол Капа Перика Капа со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шапка Перика за Жените 18Inch Реката Faux Locs Коса Жан Бејзбол Капа Перика Искинале Потресени Тексас Бејзбол Капа Перика Капа со

Highquality синтетички влакна Реката Locs Коса.Испорака, Брза Испорака, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да

DEN 791.76
Andongnywell Жените Кратка Коса Бобо Главата лице Поправка Средината на Долга Права Коса Страна Удира Хемиски Влакна Перика Hairpiece
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Andongnywell Жените Кратка Коса Бобо Главата лице Поправка Средината на Долга Права Коса Страна Удира Хемиски Влакна Перика Hairpiece

МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Отпорни на Топлина Со Најдобрите Синтетички Материјал, Мека и без Проблеми,д�

DEN 138.96
Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Транспарентен HD Швајцарската 13x4 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса Перика За Црни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Транспарентен HD Швајцарската 13x4 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса Перика За Црни

Коса може да биде половина до половина надолу.Перики Чешли : Перика Доаѓа со 4 Чешли(во Лево,Десно,Напред

DEN 3047.76
SEINWIGS 26Т-Дел Чипка Пред Длабоко Кадрава Перики - 120% Густина Човечка Коса, Перики Со Коса Замена Перики За Црните Жени, Со Перика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SEINWIGS 26Т-Дел Чипка Пред Длабоко Кадрава Перики - 120% Густина Човечка Коса, Перики Со Коса Замена Перики За Црните Жени, Со Перика

【Премиум Синтетички Перика】На перика е направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички вл

DEN 1031.76
Перики за Жените, Мажите Краток Заострен Слоевит Влакна Синтетички ноќта на Вештерките Аниме Cosplay Перика Hairpiece - Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Перики за Жените, Мажите Краток Заострен Слоевит Влакна Синтетички ноќта на Вештерките Аниме Cosplay Перика Hairpiece - Црна

Висококвалитетни високитемпература на влакна може да биде permed или стилизирана, како сакате.Со прилагод

DEN 215.76
Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна

【Различни Носи Повод】 Тоа може да се користи на целата година, без разлика дали за костимот cosplay, ноќта �

DEN 575.76
Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата

Ве молиме да се Грижи за Тоа, Вистински Човечка Коса, исто Така, Има Живот.Права коса со вертикална заврш�

DEN 4319.76
Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Бразилецот Богородица Кадрава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Чипка Затворање Перики Човечка Коса Вода Бран HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Бразилецот Богородица Кадрава

Водениот Бран Чипка Пред Перики : Мода И Убава,Изгледа Како Свој Коса,100% Необработени Богородица Човечк�

DEN 3503.76
Десет стапчиња за јадење Нагласи 1b/27 Ombre Боја Дебели 180 Густина 13x6 HD Невидливи Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики Тело
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Десет стапчиња за јадење Нагласи 1b/27 Ombre Боја Дебели 180 Густина 13x6 HD Невидливи Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса, Перики Тело

ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа Чеше

DEN 6767.76
ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, ТочноНаЖивотот Во Секој Детал;.Косата Предност : Приро

DEN 3528.72