• Обновено
Чипка Пред Перики Човечка Коса Длабоко бран Т-Дел Перика Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики 4X1 Чипка Затворање Перика За Црни Жени 150% Густина Бебе Коса Прир

Чипка Пред Перики Човечка Коса Длабоко бран Т-Дел Перика Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики 4X1 Чипка Затворање Перика За

Buyers rating:
DEN 2399.76

Залиха

Предмет Тип : Т Дел Чипка Пред Човечка Коса, Перики,Нежно И Природно.Перика Стил : 4x1 Т-Дел Чипка Пред Длабоко Бран Перики.перики за црни жени човечка коса Густина : 150% , Без Пролевање И Метежот Слободни.Чипка Перика Тип : На Чипка Пред Перики Човечка Коса Користи Надгради Швајцарската Чипка, Невидлив, Мека И оставете го околу 10 минути или подолго време.Се впие и се измијат со свежа вода апсорбира вода со кула.Нека косата сува природно, тогаш се задржи стилот со својата рака и го стави на перики на поддршка.Може да биде обоена.Може да биде завиткан.Лесно да се restyle.Мека и здравје.Удобно И оставете го околу 10 минути или подолго time Soak и се измијат со свежа вода апсорбира вода со tower Let косата сува природно, тогаш се задржи стилот со својата рака и го стави на перики на поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боб Перика Човечка Коса Директно Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Краток Боб Перики за Црни Жени

【Директно Боб Перика Материјал】 : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, без било какви Х

DEN 1823.76
ToyTribe Перика 24 Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики 200% Густина Шарени Бран на Топлина Отпорни Влакна на Косата за Жена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ToyTribe Перика 24 Кадрава Синтетички Чипка Пред Перики 200% Густина Шарени Бран на Топлина Отпорни Влакна на Косата за Жена

За Вашите Пријатели Или За Некој Ваш Близок До Вас Кои Сакаат Мода.Можете Да Го Носат На Многу Посебни Пр

DEN 3725.76
Qaccf Долга Брановидна Целосна Bang ноќта на вештерките Костим Жените Перика со Виолетова Глава бенг и Зелена Шамија (Ѓумбир)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qaccf Долга Брановидна Целосна Bang ноќта на вештерките Костим Жените Перика со Виолетова Глава бенг и Зелена Шамија (Ѓумбир)

★ Пакетот вклучува : Пакет се вклучени : 1 Долга брановидна перика + 1 Пурпурна headband + 1 Зелена шамија + 1 тор

DEN 575.76
SPNEC LQGSYT Перика Женски Долга Коса Моден Тренд Есен и Зима Морнарица Шапка Перика Нето Црвена Вода Бран Волна Кадрава Коса Женски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC LQGSYT Перика Женски Долга Коса Моден Тренд Есен и Зима Морнарица Шапка Перика Нето Црвена Вода Бран Волна Кадрава Коса Женски

Мат високитемпература свила материјал : нерефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со ви

DEN 1917.12
YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YSBZChu Дами Вода Бран Чипка Пред Перики ,Човечки Голема Црна Кадрава Коса за Црни Жени Бразилецот Влажни и Брановидна Богородица

715 Дена Испорака【Бран Чипка Пред Човечка Коса, Перики Предност】 Должина : 1222inch .Тежина : 280g.На големина о

DEN 959.52
Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Транспарентен HD Швајцарската 13x4 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса Перика За Црни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Водениот Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Транспарентен HD Швајцарската 13x4 Кадрава Чипка Пред Човечка Коса Перика За Црни

Коса може да биде половина до половина надолу.Перики Чешли : Перика Доаѓа со 4 Чешли(во Лево,Десно,Напред

DEN 3047.76
cosplay перика кратка коса задебелена лице затворени се соочуваат со кратка коса боја бобо покривки боја: 3021-17/црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

cosplay перика кратка коса задебелена лице затворени се соочуваат со кратка коса боја бобо покривки боја: 3021-17/црвена

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за користење на малку благ шампон во ладна вода.не ја оштетува ко�

DEN 816.00
Headband Перики за Црни Жени Права Коса Перика, Glueless Отпорни на Топлина Влакна Синтетички Влакна Перики Природен Изглед на Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Headband Перики за Црни Жени Права Коса Перика, Glueless Отпорни на Топлина Влакна Синтетички Влакна Перики Природен Изглед на Божиќ

Комплетна Инсталација во Секунди : Природен изглед директно headband перика со 3 чешли е лесно да се носат.Та

DEN 518.16
ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ToyTribe Перика Шармантна Дама Краток Кадрава Перика Вертикален Дополнителните Природни Кафеава Човечка Коса На Топлина Кап 10 Инчен

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, ТочноНаЖивотот Во Секој Детал;.Косата Предност : Приро

DEN 3528.72
TYZYDBH Перики 24 Инчен Пресврт Плетенка Плетенка на Косата Продолжување Плетенка Синтетички Влакна Екстензии, Перики & Додатоци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYZYDBH Перики 24 Инчен Пресврт Плетенка Плетенка на Косата Продолжување Плетенка Синтетички Влакна Екстензии, Перики & Додатоци

[Боја на перика] Како што е прикажано во перика (поради различни монитори или светла, не може да биде мала

DEN 2342.40
Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cosplay Косата Перики, Кадрава Headband Перика за Црни Жени Никој Чипка Пред Перики Бразилецот Remy Човечка Коса Боб Перика Машина

Headband Перика : Нов моден дизајн 100% човечка коса перика со еластичен headband, без лепак и лесно да се носат.Кос

DEN 3879.60
JoneTing Розова и Бела Перика со Удира и Кабел за Костимот Отпорни на Топлина Перика Cosplay Лолита Долга Кадрава Перика ноќта на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JoneTing Розова и Бела Перика со Удира и Кабел за Костимот Отпорни на Топлина Перика Cosplay Лолита Долга Кадрава Перика ноќта на

★★Според аниме, ние дизајн Розова и Бела перика со удира за cosplay.Ние може да гарантира 95%~99% сличноста по�

DEN 597.12
Карневалот ноќен живот CluI Партија Облечи Перика Небото Службеното Благослов Роман Со Истиот Став Ви Благодариме Штета Цвет Град
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Карневалот ноќен живот CluI Партија Облечи Перика Небото Службеното Благослов Роман Со Истиот Став Ви Благодариме Штета Цвет Град

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

DEN 2148.00
TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување Извртени Плетенка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYZYDBH Перики 100 g 24 Инчен Природни Плетенка Една Темна Коса трговија на Големо Синтетички Влакна Продолжување Извртени Плетенка

[Боја на перика] peluca како што е прикажано во слика (поради различни монитори или светла, можеби постои ма�

DEN 1243.20
Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Doheroine Откачен Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Бразилецот Богородица Човечка Коса на Транспарентен 180% Густината на Косата

Ве молиме да се Грижи за Тоа, Вистински Човечка Коса, исто Така, Има Живот.Права коса со вертикална заврш�

DEN 4319.76
KLHHG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Браун Перика и Еден Шапка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KLHHG Мода Европски и Американски Дами Коса Шапка Една Црна Плетени Капа Перика Долга Кадрава Браун Перика и Еден Шапка

Мазна коса, реално и не рефлексивни.Шапка и на косата можат да бидат невидливи, реална и природна.Внатре�

DEN 6223.20
360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Куби,180% Густина 24 Инчен Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса,HD Транспарентен Кадрава
 • Обновено
Ценетост на стоката:

360 Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Куби,180% Густина 24 Инчен Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса,HD Транспарентен Кадрава

Нека вашата коса се исуши природно,Ова е најголем пријател на косата ,и ве молиме да не го користите удар

DEN 5360.40
VELIHOME Долга Права Коса Парче Висока Температура Жица никаква Трага Мат Монохроматски Мода Перика за Жени, Девојки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VELIHOME Долга Права Коса Парче Висока Температура Жица никаква Трага Мат Монохроматски Мода Перика за Жени, Девојки

Меки природни материјал : клипови на коса екстензија е направен од висококвалитет на висока температур�

DEN 157.20
Qingcheng Краток Црвена Коса Перика Синтетички Краток Перики за Црни Жени Кратка Фризура Перика Кратко Црвено за Жени (КК-1023-9622)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qingcheng Краток Црвена Коса Перика Синтетички Краток Перики за Црни Жени Кратка Фризура Перика Кратко Црвено за Жени (КК-1023-9622)

пред да се заврши една нова перика дизајн, ние треба да се тестираат 34 пати да се најде најдобрите дизајн

DEN 407.76
SEINWIGS 26Т-Дел Чипка Пред Длабоко Кадрава Перики - 120% Густина Човечка Коса, Перики Со Коса Замена Перики За Црните Жени, Со Перика
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SEINWIGS 26Т-Дел Чипка Пред Длабоко Кадрава Перики - 120% Густина Човечка Коса, Перики Со Коса Замена Перики За Црните Жени, Со Перика

【Премиум Синтетички Перика】На перика е направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички вл

DEN 1031.76
4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен

Специфични тематски содржини : доаѓа со 2 парчиња силиконски перика зафат бендови во различни бои, и 2 па�

DEN 134.16
Клипот Во Удира Човечка Коса, Коса Клип Во Лидија Deetz Коса Парче Густа Црна Перика Брановидна Ponytails Перика Перика Изработка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Клипот Во Удира Човечка Коса, Коса Клип Во Лидија Deetz Коса Парче Густа Црна Перика Брановидна Ponytails Перика Перика Изработка

Добиете грамдостоен изглед со овој glamouroпроширување во секунди!Никој не Discovers Securely одговара на вашата гл

DEN 54.72
Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Esmee 20 Инчи Вино Црвено Перика со Удира за Жените Синтетички Отпорни на Топлина Природни Влакна Долги Бран Перики за Секојдневна

【Различни Носи Повод】 Тоа може да се користи на целата година, без разлика дали за костимот cosplay, ноќта �

DEN 575.76