• Обновено
Домаќинство Стигнале Duster Прашина Четка со можност да биде продолжен Telescoping Почиста за Канцелариски Мебел за Чистење Алатки Сива боја за Домашната Канцеларија Авто

Домаќинство Стигнале Duster Прашина Четка со можност да биде продолжен Telescoping Почиста за Канцелариски Мебел за Чистење Алатки

Buyers rating:
DEN 249.36

Залиха

Стигнале прашина duster, може да биде свиткана слободно, лесен за чистење на прашина на фрижидер и клима уред.Користење на високо‑квалитетни жанила duster, текстурата е мека и меки, и ќе не нула почетниот површината.Четка главата може да се прилагоди да темелно да се исчисти сите празнини и агли за да се задржи соба чисти и убави.Опремени со не се лизга рачка, удобно да се одржи, труд заштеда, погоден за семејна употреба.Тоа е погоден за чистење на домот за домаќинство, мебел, софи, и автомобил, и е лесно да се чисти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Duster Материјал : Жанила+ЕВА+Пена Боја : Сива Тежина : Околу. 53g / 1.9 мл Производ Должина : Околу. 27.5 cm / 10.8 во Растеглив Должина : Околу. 76cm / 29.9 во Пакет Листа : 1 x Duster Забелешка : 1. Не користите пудра кога перење, на влакната може да биде тешко.2. Тоа може да се мијат со вода.Кога перење, отстрани со четка глава и стави ја во топла вода.3. По натопување во неутрален детергент за некое време, нежно тријте, исплакнете и сува со рака.4. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.5. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Електрични Микрофибер Duster, 360 Ротирачки Електростатско Адсорпција Мека Четка Косата Електрични Duster за Домашна Употреба(Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Микрофибер Duster, 360 Ротирачки Електростатско Адсорпција Мека Четка Косата Електрични Duster за Домашна Употреба(Сина)

Електростатско Адсорпција : Електрични микрофибер duster може да се ефективни adsorb електростатско, лесно с�

DEN 367.20
Пердув Duster Микрофибер Прашина за Чистење со Продолжување Пол и Bendable Главата, Перат, кој се одвојува, со можност да биде продолжен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пердув Duster Микрофибер Прашина за Чистење со Продолжување Пол и Bendable Главата, Перат, кој се одвојува, со можност да биде продолжен

На bendable микрофибер duster главата е поудобно отколку обичните прашина.Тоа може да се прилагоди на секој аг�

DEN 1066.32
Duster, Перат Еко-пријателски Не-електростатско рачно изработени Duster Трајни производи за бришење прашина бришење Прашина Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Duster, Перат Еко-пријателски Не-електростатско рачно изработени Duster Трајни производи за бришење прашина бришење Прашина Автомобил

Издржливи и обновливи : на duster е перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Повеќенаменски уп

DEN 1764.00
SENHAI 3 Еез Автомобил Duster Четка за Чистење, Мека Прашина Алатка Ролетни Мини Duster за Автомобил Домашна Кујна Тастатура Употреба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SENHAI 3 Еез Автомобил Duster Четка за Чистење, Мека Прашина Алатка Ролетни Мини Duster за Автомобил Домашна Кујна Тастатура Употреба

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та�

DEN 287.76
Чистење Duster 88cm Долго Пердув Duster - бришење прашина бришење Прашина со Рака, Удобно Не се Лизга се Справи со, Мулти-Функционални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Чистење Duster 88cm Долго Пердув Duster - бришење прашина бришење Прашина со Рака, Удобно Не се Лизга се Справи со, Мулти-Функционални

Уживајте во беспрекорен површини и леснотија на користење со овој корисна, трајни производи за чистење

DEN 2875.92
Перат Прашина - Пакување од 2 - Прашина Почиста Четка - Пластични Прашина Мини Четка за Чистење Статични Duster - 14.56 инчи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Перат Прашина - Пакување од 2 - Прашина Почиста Четка - Пластични Прашина Мини Четка за Чистење Статични Duster - 14.56 инчи

Оваа duster статични вклучува меки duster лесно да се отстрани прашина и нечистотија честички.Комерцијалните

DEN 311.76
Микрофибер Пердув Duster со Telescoping Продолжување Пол | 50-70 Високо Постигнување Противалергиски Прашина Cleaner | Флексибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Микрофибер Пердув Duster со Telescoping Продолжување Пол | 50-70 Високо Постигнување Противалергиски Прашина Cleaner | Флексибилен

ЧИСТА ПОВЕЌЕ ТЕМЕЛНО : За да области други прашина не може на лесен начин.За разлика од другите средства

DEN 359.76
Пердув Duster за Дома, Ној Прашина Малиот Пердув Duster Прашина Четка за Чистење со Дрвена Рачка и Еко-пријателски Обновливи Рачни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пердув Duster за Дома, Ној Прашина Малиот Пердув Duster Прашина Четка за Чистење со Дрвена Рачка и Еко-пријателски Обновливи Рачни

[Направен од Пластика и Ној пердув] : Нашата ној пердув duster е направен од пластика и ној пердув, која е без

DEN 441.36
Ној Пердув Duster, Мини рачно изработени Duster Перат Обновливи Пердув Duster со Дрвена Рачка Duster Чистење Материјали за Книги
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ној Пердув Duster, Мини рачно изработени Duster Перат Обновливи Пердув Duster со Дрвена Рачка Duster Чистење Материјали за Книги

【Висок Квалитет】На Duster е направен од високо‑квалитетни Пластични+ Ној Пердув материјали, која има гол

DEN 1569.60
ZUCKER Ној Пердуви 2/Pkg, Светло Розева боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZUCKER Ној Пердуви 2/Pkg, Светло Розева боја

Големина : 5 Инчен до 9 Инчен долго.Содржи 2 по пакет.ZUCKER Обоена Ној Drabs се околу 48" долг и доаѓаат во 2 парче

DEN 326.40
Yosoo Ној Пердув Duster, Прашина за Чистење, рачно изработени Перат Не-електростатско Duster со Дрвена Рачка за Домаќинство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yosoo Ној Пердув Duster, Прашина за Чистење, рачно изработени Перат Не-електростатско Duster со Дрвена Рачка за Домаќинство

【Висококвалитетни материјали】Оваа чистење duster користи висококвалитетни пердуви и висок квалитет на �

DEN 554.16
Bsorby Ноќни Прашина Четка Долга Рачка, Замена на Четка за Обновливи Microfibre Duster Убедливо Четка Перат Лесни Прашина за Чистење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bsorby Ноќни Прашина Четка Долга Рачка, Замена на Четка за Обновливи Microfibre Duster Убедливо Четка Перат Лесни Прашина за Чистење

ЧИСТЕЊЕ на ГОЛЕМИ ПОВРШИНИ БРЗО И ЛЕСНО : Користи милиони ситни влакна во совршена форма за брзо отстран

DEN 310.80
Cordless Електрични Воздух Duster, 15000mAh Батеријата Пак, 70m/s Силна Брзина на Ветрот, Моќен 45000 ВРТЕЖИ во минута, со LED Светло
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Електрични Воздух Duster, 15000mAh Батеријата Пак, 70m/s Силна Брзина на Ветрот, Моќен 45000 ВРТЕЖИ во минута, со LED Светло

[Моќен Cordless Воздух Duster]Нашата cordless воздух duster може да произведе еден моќен удар на воздухот во 70m / s и рот�

DEN 233.76
Месечината Пердув | 1/2 Lb - Жешка Розова Ној Опашка Трговија На Големо Фан Пердуви (Рефус) Централен Костимот Партија Матурска Снабдувач
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Месечината Пердув | 1/2 Lb - Жешка Розова Ној Опашка Трговија На Големо Фан Пердуви (Рефус) Централен Костимот Партија Матурска Снабдувач

Оваа големина пердуви ќе биде добро да се користи со 24" и до труба или Ајфеловата Кула вазна.Трговија на �

DEN 4690.56