• Обновено
Ној Пердув Duster, Мини рачно изработени Duster Перат Обновливи Пердув Duster со Дрвена Рачка Duster Чистење Материјали за Книги Тастатура Office Home

Ној Пердув Duster, Мини рачно изработени Duster Перат Обновливи Пердув Duster со Дрвена Рачка Duster Чистење Материјали за Книги

Buyers rating:
DEN 1569.60

Залиха

【Висок Квалитет】На Duster е направен од високо‑квалитетни Пластични+ Ној Пердув материјали, која има голема сигурност може да се користи за долго време. 【Висок Квалитет】На Duster е направен од високо‑квалитетни Пластични+ Ној Пердув материјали, која има голема сигурност може да се користи за долго време. 【Повеќенаменското Користење】Ној Пердув Duster може да се користи за чистење на вашата книги, тастатура, и украсни статии. 【Трајни и Обновливи】на прашина за чистење се перат, обновливи и трајни производи за долга употреба. 【Рачно изработени Занаетчиски】на рачно изработени duster изгледа многу модерен и убави ; тоа е лесен и едноставен за употреба. 【Виси Дупка Дизајн】дршката дизајниран со виси дупка, лесно за чување на duster и висат на ѕидот.Нашите duster е направен од пластика и ној пердув, и тој е безбеден и не-токсични.На duster може да се чисти вашиот книги, тастатура и некои мали предмети.Тоа е многу корисна и практична cleaning tool.Карактеристики : Висок квалитет пластичен материјал, безбедно и нетоксичен.Повеќенаменски употреба : може да се користи за чистење на вашата книги, тастатура, и украсни статии.Издржливи и обновливи : на duster е перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Рачно изработени занаетчиски : на рачно изработени duster изгледа многу модерен и убави ; тоа е лесен и едноставен за употреба.Виси дупка дизајн : дршката дизајниран со виси дупка, лесно за чување на duster и висат на ѕидот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Пластични+ Ној Feather Color : Brown Overall Должина : Околу. 34cm/ 13.38 in Feather Должина : околу. 12.5 cm/ 4.92 in Weight : прибл. 19g/ 0.67 оз Пакет Листа : 1* Duster Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WEHOLA Микрофибер Duster со Нерѓосувачки Челик Продолжување Пол, Bendable & Перат Телескопски Пајажина Duster за Чистење Тавански
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WEHOLA Микрофибер Duster со Нерѓосувачки Челик Продолжување Пол, Bendable & Перат Телескопски Пајажина Duster за Чистење Тавански

【Мултифункционален】Лесен и висококвалитетни нерѓосувачки челик телескопски пол,може да биде продолж

DEN 479.76
Домаќинство Стигнале Duster Прашина Четка со можност да биде продолжен Telescoping Почиста за Канцелариски Мебел за Чистење Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Домаќинство Стигнале Duster Прашина Четка со можност да биде продолжен Telescoping Почиста за Канцелариски Мебел за Чистење Алатки

Стигнале прашина duster, може да биде свиткана слободно, лесен за чистење на прашина на фрижидер и клима ур�

DEN 249.36
SATINO Микрофибер Пердув Duster за Чистење Тавански Вентилатор со Продолжување Пол 30 до 100 ,Долга Рачка&Bendable Главата,Двојна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SATINO Микрофибер Пердув Duster за Чистење Тавански Вентилатор со Продолжување Пол 30 до 100 ,Долга Рачка&Bendable Главата,Двојна

【ДВОЈНО ЗАМЕНИ ГЛАВАТА】 долго duster со продолжување пол доаѓа со 2 глави кои ги опфаќаат микрофибер глав�

DEN 332.64
Swetcome Пердув Duster Комплет за Чистење Алатка за High Таванот Фанови пајажина Светла Слепи Автомобил Ѕид Почисто Продолжи Род
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Swetcome Пердув Duster Комплет за Чистење Алатка за High Таванот Фанови пајажина Светла Слепи Автомобил Ѕид Почисто Продолжи Род

Duster чистење Комплет : ќе добиете 1 продолжи макс да 100inches долго нерѓосувачки челик телескопски пол и 2 раз

DEN 479.76
Duster, Еко-пријателски Трајни Дрвена Рачка Duster со рачно изработени Занаетчиски за бришење прашина бришење Прашина Автомобил за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Duster, Еко-пријателски Трајни Дрвена Рачка Duster со рачно изработени Занаетчиски за бришење прашина бришење Прашина Автомобил за

Висок квалитет на дрвен материјал, природни, екопријателски и безбедно.Повеќенаменски употреба : може д

DEN 525.36
Жените Божиќ Печатени Суичери Ноќта На Вештерките Екипажот Вратот Качулка Долг Ракав Секојдневен Лабава Симпатична Pullover Кошули,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жените Божиќ Печатени Суичери Ноќта На Вештерките Екипажот Вратот Качулка Долг Ракав Секојдневен Лабава Симпатична Pullover Кошули,

Еластична затворање.Произведено во САД или Увезуваат.39" Големина : M Големина.79" Големина : L Големина.Ако

DEN 119.76
JZENZERO Ноќни Прашина Четка Долго се Справи со Четка за Обновливи Microfibre Duster Убедливо Мие со Четка за Дома Чистење & Прашина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JZENZERO Ноќни Прашина Четка Долго се Справи со Четка за Обновливи Microfibre Duster Убедливо Мие со Четка за Дома Чистење & Прашина

ЧИСТЕЊЕ на ГОЛЕМИ ПОВРШИНИ БРЗО И ЛЕСНО : Користи милиони ситни влакна во совршена форма за брзо отстран

DEN 215.76
Бришење прашина бришење прашина Duster Прашина Duster Домаќинство Пердув Du Це Прашина Отстранување И Чистење Влакната За Домаќинство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бришење прашина бришење прашина Duster Прашина Duster Домаќинство Пердув Du Це Прашина Отстранување И Чистење Влакната За Домаќинство

Тоа може да се примени за да прашина таванот фанови,прозорец sills,агли,пајажина,внатрешни работи покриво�

DEN 335.76
Целосни Четка Duster Спреј
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Целосни Четка Duster Спреј

756 Карактеристики : Duster спреј Спреј за лекува прашина четка или со крпа Го привлекува прашина како магне�

DEN 527.76
7-25 ft Пајажина Duster со Продолжување на Пол // 30+ Нога Високо Стигнат до пајажина Почиста Пајажина Четка за Надворешна & Затворен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

7-25 ft Пајажина Duster со Продолжување на Пол // 30+ Нога Високо Стигнат до пајажина Почиста Пајажина Четка за Надворешна & Затворен

Прозорецот чистење пол, исто така, има брзпорака на палецот лост clasps за лесно проширување контрола и не �

DEN 1919.28
DEZIINE®Ноќни Прашина Четка Долго се Справи со Прашина Јазот Троседот Мебел Прашина Почиста Микрофибер Duster Домаќинство Чистење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DEZIINE®Ноќни Прашина Четка Долго се Справи со Прашина Јазот Троседот Мебел Прашина Почиста Микрофибер Duster Домаќинство Чистење

*Алуминиум материјал се справи, продолжување дизајн, одржување удобно, рамни четка, дистрибуција 2 микро

DEN 916.80
Микрофибер Пердув Duster со Telescoping Продолжување Пол | 50-70 Високо Постигнување Противалергиски Прашина Cleaner | Флексибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Микрофибер Пердув Duster со Telescoping Продолжување Пол | 50-70 Високо Постигнување Противалергиски Прашина Cleaner | Флексибилен

ЧИСТА ПОВЕЌЕ ТЕМЕЛНО : За да области други прашина не може на лесен начин.За разлика од другите средства

DEN 359.76
Микрофибер Пердув Duster, 5PCS Перат Пајажина Прашина за Чистење Комплет со 100 Продолжување Долго Пол, Bendable Телескопски Duster
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Микрофибер Пердув Duster, 5PCS Перат Пајажина Прашина за Чистење Комплет со 100 Продолжување Долго Пол, Bendable Телескопски Duster

НОВА НАДГРАДБА 5 КОМПЛЕТ ПРАШИНА Нашата прашина за чистење комплет вклучува продолжи долго пол, 4 меѓус�

DEN 479.76
TIMIVO Duster за Чистење , Микрофибер Пајажина Duster со Продолжување Пол 30 до 100 Инчи (Нерѓосувачки Челик), Bendable Мие, се Користи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TIMIVO Duster за Чистење , Микрофибер Пајажина Duster со Продолжување Пол 30 до 100 Инчи (Нерѓосувачки Челик), Bendable Мие, се Користи

Користат мокри или суви да ја добиете вашата куќа spickи век.Пакет & Широк Апликации Ова домаќинство чисте

DEN 479.76
Прашина Компресор, Висок Притисок на Воздухот Duster Пневматски Воздух Duster Стабилна 1/4 инчи JX‑008 Корисни за 0.2 во Цевка со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прашина Компресор, Висок Притисок на Воздухот Duster Пневматски Воздух Duster Стабилна 1/4 инчи JX‑008 Корисни за 0.2 во Цевка со

Гумена капа се додава за да се спречи гребење на работното парче, разумен дизајн и да се обезбеди подобр�

DEN 237.36