• Обновено
IZZE Пенливи Сок, Грејпфрут, 8.4 Fl Мл (24 Count)

IZZE Пенливи Сок, Грејпфрут, 8.4 Fl Мл (24 Count)

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

IZZE Пенливи Сокови содржат 70% овошен сок со прскање на пенливи вода.Без додаден шеќер или конзерванси.Совршено чувство-добар пијалок за да заличи вашиот ден.Вклучува (24) 8.4 оз Пенливи Грејпфрут лименки.Вкус Име : Грејпфрут | Големина : 8.4 Fl Мл (Пакување од 24).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата