• Обновено
Денот на таткото На Мојот Татко Уметничките Крстот Ѓердан Персоналните Име Изработен Накит со за Сите Времиња јас Заборавив да Кажам Те Сакам Прилог Прилагодите З?

Денот на таткото На Мојот Татко Уметничките Крстот Ѓердан Персоналните Име Изработен Накит со за Сите Времиња јас Заборавив да Кажам

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

Висок Квалитет : со Висок квалитет, од нерѓосувачки материјал го прави ѓердан сјајна, прекрасна во детали и издржливи користење вредност.Естетика : графички дизајнирани подарок картичка се креативни, единствена, и се присутни лично значење како и да се обезбеди мајсторство.Примена : Тоа е погоден за посебна значајни подарок на Одмор, одмор, како и некои посебни прилики како што се роденден, свадба годишнина, итн.Грижа инструкции : ве Молиме да го отстраните кога ќе базен, плажа или спа; се избегне контакт со парфеми или хемикалии, се користи lint-слободен крпа за лесни за чистење, да се чува на ладно и суво место.Прилагодување : да ги Прилагодите на вашите сопствени порака картичката, да го персонализирате на вашите сопствени значајни дизајн. ✅Нашите уметничките крстот ѓердан е дизајниран со Светиот Крстот инспириран, има луксузни прилагодливи змија синџир и 14k бело злато заврши Крстот pendant, тоа е згодна, искра и сјај за накит во кутија со посебни значајна порака подарок карта за вашата моментална✅ хартија подарок картичка е дизајниран креативно и уникатно со значајна порака претставува твојата љубов, твојата желба, и вашиот однос на вашиот примачот✅На прекрасен накит е направена од страна на занаетчии во детали, може да изберете име на грб, што го прави овој pendant да се издвоите од другите крстот ѓердани✅Pendant Димензии : 14k бело злато преку нерѓосувачки челик (1.3"H x 0.8"W), Синџир Димензии : луксузни прилагодливи змија синџир (18" - 22") и придава со лесен за користење hummer затворач✅Одличен Подарок Идеи за вашиот љубовник, пријател, и семејството Роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден✅Направени во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Новинар Подарок за Жените Новинар Благодарност Подарок за Новинар Ви Благодариме Подарок за Женски Новинар Подарок
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Новинар Подарок за Жените Новинар Благодарност Подарок за Новинар Ви Благодариме Подарок за Женски Новинар Подарок

ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НАДАРЕНИ : За секоја накит присутни, ќе добие прекрасен цитат порака картичка, празно not

DEN 839.76
Обичај Тројно 3 Државата АДВОКАТСКАТА Ѓердан - IBD - оддалечувањето Подарок - Изберете Синџир Должина - Персонализирате Земји - Sterling
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Тројно 3 Државата АДВОКАТСКАТА Ѓердан - IBD - оддалечувањето Подарок - Изберете Синџир Должина - Персонализирате Земји - Sterling

Обичај Три Државата ѓердан за дипломирање подарок, девојка подарок, мајка ми дар, и долги односи подарок

DEN 1011.60
Оган Елементарен Енергија Кристал Ѓердан | Carnelian | Pyrite | Тигар Око | Заоблачено Кварц | Семе Мушка Мулти-Влакно | Вегетаријанска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оган Елементарен Енергија Кристал Ѓердан | Carnelian | Pyrite | Тигар Око | Заоблачено Кварц | Семе Мушка Мулти-Влакно | Вегетаријанска

Внатрешно влакно 16" од затворач да затворач.Направени со сите природни, одржлив коноп влакна.Автентични

DEN 1199.52
Есен свадба накит поставите Падне цвеќиња ѓердан dangle обетки Бургундија maroon темно црвена роза црна бобинки желади Бакар Булчински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Есен свадба накит поставите Падне цвеќиња ѓердан dangle обетки Бургундија maroon темно црвена роза црна бобинки желади Бакар Булчински

Цвет ѓердан и обетки со темно црвени рози, мали капини, и желади се совршени накит за падот свадба.Секој �

DEN 912.00