• Обновено
VINGVO CSD Напредни Посебна Лента, Супер Силен Само Лепило Двојно Пена Еднострано Лента, 10m Двојно Двострано за Дома затворен простор

VINGVO CSD Напредни Посебна Лента, Супер Силен Само Лепило Двојно Пена Еднострано Лента, 10m Двојно Двострано за Дома затворен простор

Buyers rating:
DEN 182.16

Залиха

Овој двоен Лепило пена лента е што значи тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.На двострано пена лента има силна вискозност.На двострано лента со посебен лепак акрилик има силно лепило.На двострано лента може да се користи во домот, 4s продавница, фабрика за мобилни телефони, автомобилската индустрија, итн.Производот може да се држиме објекти цврсто.На двострано лента е направен од висок квалитет на ЈП.Дури и двострано лента е силно лепило, тоа може да го одземе предмети без остатоци, па не се грижи за проблемот.На снимката може да се користат.Тоа може да се користи на вашиот автомобил, дом, моторни дома, караван, брод, автомобил ретровизори, Број плочи итн.На двострано лента може да се спротивстави на виткање, висока температура, носат и анти‑стареењето, па тоа би можело да се користи за подолг рок. 1. На снимката може да се користат.Тоа може да се користи на вашиот автомобил, дом, моторни дома, караван, брод, автомобил ретровизори, Број плочи итн.2. Овој двоен Лепило пена лента е што значи тоа може да се користи во затворени простории & отворено.3. Боја : Black4. Должина : 10m5. Ширина : 10мм,12mm, 20mm, 30мм, 40mm,50mm Package вклучува : 1 x селотејп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Двојно Двострано Лента, Добра Изолација Водоотпорен Сигурен Пена Лента ЈП Материјал за Брод за Автомобил за Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Двојно Двострано Лента, Добра Изолација Водоотпорен Сигурен Пена Лента ЈП Материјал за Брод за Автомобил за Дома

Оваа самолепливи ленти е лесно да се откине без да се грижиш за неуредна лепила.Овој двоен Лепило пена л�

DEN 2042.40
3M 4032 Двојно Обложени Уретан Пена Лента - 4 во x 10 во Лента Ленти за Трајна Врска. Запечатување Ленти (Пакување од 25 компјутери)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3M 4032 Двојно Обложени Уретан Пена Лента - 4 во x 10 во Лента Ленти за Трајна Врска. Запечатување Ленти (Пакување од 25 компјутери)

Поврзување на Кертриџот : пена лента е обложена со силна акрилик лепило кое им помага да се пополнат пра�

DEN 1963.20