• Обновено
Партнери Бренд PT9551162PK Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, 1/16, 1 x 36 yd, Бела (Пакување од 2)

Партнери Бренд PT9551162PK Лента Логика Двојно Пена Еднострано Лента, 1/16, 1 x 36 yd, Бела (Пакување од 2)

Buyers rating:
DEN 2063.76

Залиха

Екстремно флексибилен полиетилен пена карактеристики гума лепило.Согласност за скоро било која површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F. 1" x 36 yds. (1/16" бела) (2 Парчиња) лента логика двојно пена еднострано лента.Специјално формулиран за повеќето внатрешна монтажа и Приклучување апликации.Екстремно флексибилен полиетилен пена карактеристики гума лепило.Согласност за скоро било која површина.Идеална температура опсег е 70° Ф - 100° F. Лента Логика #5700 Индустриски Двојно Пена Еднострано Лента е специјално формулиран за повеќето внатрешна монтажа и приклучување апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 Ролни Двојно Пена Еднострано Лента, Бела ЈП Пена Лента Сунѓерот Мека Монтажа селотејп Печат Лента за Насловна & Канцеларија Оркестарот,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Ролни Двојно Пена Еднострано Лента, Бела ЈП Пена Лента Сунѓерот Мека Монтажа селотејп Печат Лента за Насловна & Канцеларија Оркестарот,

Двострано пена лента има силна лепливоста propertiesТоа е добра водоотпорен перформанси, силна отпорност на

DEN 203.76
Aviditi Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Плоштади, x 1/2 1/2 Инч, 1/16 Дебела, Бела - за Монтажа, Занаети, Дом и Канцеларија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aviditi Лента Логика Отстранлив Двојно Пена Еднострано Плоштади, x 1/2 1/2 Инч, 1/16 Дебела, Бела - за Монтажа, Занаети, Дом и Канцеларија

Специјални лепило овозможува лесно отстранување.Преднамалување на пена плоштадите на 3" јадро 1 / 2 X 1 / 2" �

DEN 1972.80
Пена за Изолација Ленти-2 Ролни, 1 Инч Широк X 3/8 Инчи Дебела Пена Густина Пена со селотејп Само Стап Времето Соголување Дебели,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Пена за Изолација Ленти-2 Ролни, 1 Инч Широк X 3/8 Инчи Дебела Пена Густина Пена со селотејп Само Стап Времето Соголување Дебели,

[Прилагодливи & Флексибилни ]Овој пакет вклучува 2 ролни од 1 во х 3 / 8 во x 6.5 ft пена лента, вкупно 13 метри.На

DEN 260.40
Aexit 12mm Еден Лепливи Ленти Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Retardant Логото Пена Лента Лента Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Aexit 12mm Еден Лепливи Ленти Двострано Силна Само Лепило Mylar Лента 50 МЕТРИ Должина Retardant Логото Пена Лента Лента Црна

Земја на Производство : КИНА; Дебелина 0.06 мм, 0.08 mm и така натаму Ширина : 12mm Должина : 50m.Материјал : Полиест

DEN 1965.60
Evimdeyokyok Ева Пена Гума Лента 30мм X 10mt (71297)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Evimdeyokyok Ева Пена Гума Лента 30мм X 10mt (71297)

Ева Лента Neoprene.Печат Дебелина : 5 mm.Материјал : ЕВА Пена.Густина : 70 ±15 kg / m3.Ева Пена Гума Tape Eva Лента Neoprene Seal

DEN 364.80
Двојно Двострано Монтажа Лента 3M 4026 1in x 10ft Двојно Обложени Уретан Пена Лента Силна Лепливоста Тешки Полиуретан Лента Бела
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Двојно Двострано Монтажа Лента 3M 4026 1in x 10ft Двојно Обложени Уретан Пена Лента Силна Лепливоста Тешки Полиуретан Лента Бела

Ова вклучува и внатрешните и надворешните апликации каде лента ќе бидат заштитени од животната средина

DEN 311.76