• Обновено
Nibobeso Ѕвезда Туш Градина Светла Соларни за Полевање Може да Светла Отворено Декоративни Виси Хоризонтален Пат Светла со Загради LED Самовила Светла Водоотпорен String ?

Nibobeso Ѕвезда Туш Градина Светла Соларни за Полевање Може да Светла Отворено Декоративни Виси Хоризонтален Пат Светла со Загради

Buyers rating:
DEN 830.40

Залиха

Тоа е идеален за надворешна декорација.Тоа е совршен подарок за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Велигден, Мајки Ден, Татковци Ден, Роденденски Подарок, Градина, Љубителите на подарок.Има светла светилка мушка под соларен панел, и светлината поминува низ шупливи врежан наводнување може, покажува една убава модел на теренот.Нашите Nibobeso ретро полевање може да се со светла е добро за DIY, погодна за декорација и во секое место што е внатрешна или надворешна декорација осветлување.Без оглед на тоа каде е поставен, тоа ќе се емитуваат својата сопствена светлина, расветли и декорација на околниот простор. 【Таписерии и практични】На наводнување светилка може да се направени од водоотпорен и ' рѓа-доказ метални материјали, кои можат да го издржат релативно лошите временски услови и има подолг живот.За посветла, повеќе-трајни светлина во текот на ноќта, ве молиме место во области кои добиваат целосна сонцето во текот на денот за да се овозможи максимално време на полнење.Ве молиме вклучете го вклучите за прв употреба.Дизајн со Топла жолта LED осветлува патиштата и тремови додека ги покажувате убава форма.Безбедна за внатрешна или надворешна употреба.【Smart осветлување】Соларни декоративни светилки треба 6-8 часа за целосно полнење на сонцето во текот на денот, и автоматски да се вклучи во текот на ноќта, кое може да трае за 8-10 часови.Може да се стави на Соларни за Полевање Може да се во дворот како патот на светлината, во градината како пејзаж светло, или да се обеси на тераса како фенер.Безбедна за внатрешна или надворешна употреба.Работен режим : Светло контрола на индукција.Има светла светилка мушка под соларен панел, и светлината поминува низ шупливи врежан наводнување може, покажува една убава модел на теренот. (Полнење 6-8 часа во текот на денот).

Кон својствата

Material:
Metal

Најдобри предлози во категоријата

Miavergt 12 Парчиња Соларна Пат Светла Отворено,Бојата се Менува Водоотпорен Градина Светла,LED Пејзаж Патека Осветлување До 12 Часот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Miavergt 12 Парчиња Соларна Пат Светла Отворено,Бојата се Менува Водоотпорен Градина Светла,LED Пејзаж Патека Осветлување До 12 Часот

СОЛАРНИ ОТВОРЕНО СВЕТЛА : Соларни светилки отворено градина може да се апсорбира сончевата енергија во

DEN 743.76
KINKAI Градина Соларни Светилки, 2 Пакет Соларни Земјата Светла Отворено Водоотпорен, Соларни Пат Светла за Тревник Тротоарот Патио
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KINKAI Градина Соларни Светилки, 2 Пакет Соларни Земјата Светла Отворено Водоотпорен, Соларни Пат Светла за Тревник Тротоарот Патио

[Auto Работа] Сончевиот Земјата Светла има висока прецизност интегриран сензор за светло, Автоматски се в�

DEN 959.76
Божиќ Декорација Удел Светла Отворено, Водоотпорен Градина Светла со 2-Осветлување Сцени, Соларни Светилки за Пат, Тревник, Дворот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Декорација Удел Светла Отворено, Водоотпорен Градина Светла со 2-Осветлување Сцени, Соларни Светилки за Пат, Тревник, Дворот

Симпатична Божиќ Украси : Декорирате вашиот патишта и колонист кутии со овие симпатична соларен погон st

DEN 407.76
Отворено Соларни Градинарски Светла,TiokMc 120LED Соларен Погон Декоративни Удел Пејзаж Светлина DIY Цвеќиња Огномет Ѕвезди за Walkway
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Отворено Соларни Градинарски Светла,TiokMc 120LED Соларен Погон Декоративни Удел Пејзаж Светлина DIY Цвеќиња Огномет Ѕвезди за Walkway

Совршена како патот на светлината и во земјата светлина, се погодни да бидат засадени во близина на Дрвј

DEN 479.76
SOLATINO Сончевата Патека Светла Отворено Градина, 8 Pack Соларни Двор Светла Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување На Сончевиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SOLATINO Сончевата Патека Светла Отворено Градина, 8 Pack Соларни Двор Светла Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување На Сончевиот

Време на полнење е 68 часа, работното време е 810 часа.2 V), светлото да остане вклучено за 810 часа кога целос

DEN 959.76
TYNLED Соларни Светилки Отворено Декоративни, Водоотпорен LED Мулти-Боја, Менување на Отворено Соларни Градинарски Статуи Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYNLED Соларни Светилки Отворено Декоративни, Водоотпорен LED Мулти-Боја, Менување на Отворено Соларни Градинарски Статуи Оркестарот

◈【Интелигентни Соларна Енергија Цвеќиња Светла】Соларни светилки отворено декоративни без жици или н

DEN 407.76
Claoner 32 LED Соларна Пејзаж Рефлектори, Безжичниот Водоотпорен Соларни Уредување Дискутираше Отворено Соларен Погон Дискутираше
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Claoner 32 LED Соларна Пејзаж Рефлектори, Безжичниот Водоотпорен Соларни Уредување Дискутираше Отворено Соларен Погон Дискутираше

【Ладно Бела Соларни Рефлектори】Посветла 32 Led диоди со вкупна 2400 Лумен 6500 K енергија зависи од сончевата

DEN 959.76
Tcamp 2 Пакет 60LEDS Ананас Соларни Светилки Отворено Соларни Светилки Виси Соларни Фенер со Рачка, Соларен Погон Градина Отворено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tcamp 2 Пакет 60LEDS Ананас Соларни Светилки Отворено Соларни Светилки Виси Соларни Фенер со Рачка, Соларен Погон Градина Отворено

(Полнење и работното време ќе се промени во зависност од временските услови).Нашата нова соларен панел и

DEN 623.76
Црна 8-Парче LED Хоризонтален Пат и Потоп Светлината Поставена на Отворено Светлата Дома Декор Ѕид Оркестарот Farmhouse Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Црна 8-Парче LED Хоризонтален Пат и Потоп Светлината Поставена на Отворено Светлата Дома Декор Ѕид Оркестарот Farmhouse Оркестарот

Заличи градини и други активности на отворен простор со овој класичен осумпарче фенерстил енергетские�

DEN 1552.80
SPNEC Современ Дом Отворено Пост Светла Колона Светлата Градина Светла Европската Вила Двор Ѕид Светилка за Отворен Столб Светилка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Современ Дом Отворено Пост Светла Колона Светлата Градина Светла Европската Вила Двор Ѕид Светилка за Отворен Столб Светилка

Главната материјал на светилка тело е направен од дебела алуминиумска легура, која е водоотпорен, носат

DEN 13817.76
Фламинго Соларни Светилки Отворено, Yuiirllen Розова Фламинго Двор Украси Метал Градина Оркестарот Пат Соларни Удел Водоотпорен со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фламинго Соларни Светилки Отворено, Yuiirllen Розова Фламинго Двор Украси Метал Градина Оркестарот Пат Соларни Удел Водоотпорен со

Премиум Фламинго Светлина градината сончевата светлина е дизајн во фламинго форма со топла LED светла.П�

DEN 743.76
16pack Низок Напон Пејзаж Патека Осветлување Жица Конектори 12-14 Мерач Кабел Конектори за Пејзаж Светла Отворен Патот Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

16pack Низок Напон Пејзаж Патека Осветлување Жица Конектори 12-14 Мерач Кабел Конектори за Пејзаж Светла Отворен Патот Светла

Само завртка во главната моќ линија, се хранат со низок напон светлина жица во завртка за малку, и завртк

DEN 196.80
YJFWAL за Полевање може да се со Светла,Соларни за Полевање може да Светла , Градина Оркестарот Отворено Фенери Водоотпорен за Градина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YJFWAL за Полевање може да се со Светла,Соларни за Полевање може да Светла , Градина Оркестарот Отворено Фенери Водоотпорен за Градина

【Совршена Декорација】 : Божиќ за полевање може да светла ќе биде атрактивна декор во вашата градина,дв�

DEN 719.76
PANMO Соларни Градинарски Светла Отворено 2 Пакет, Декоративни Пат Ѕид Виси Соларен Погон Светла 3-во-1 Безжичниот Водоотпорен LED
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PANMO Соларни Градинарски Светла Отворено 2 Пакет, Декоративни Пат Ѕид Виси Соларен Погон Светла 3-во-1 Безжичниот Водоотпорен LED

Ве молиме целосно вметнете шила во земјата за да се спречи за навалување на столбот.Моделот Абажур × 2 па

DEN 671.76
24 Пакет Низок Напон Wire Конектор - iCreating Пејсажи Осветлување Конектори Водоотпорен Ниско Напонски Конектори 12-20 Мерач Низок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

24 Пакет Низок Напон Wire Конектор - iCreating Пејсажи Осветлување Конектори Водоотпорен Ниско Напонски Конектори 12-20 Мерач Низок

★УЛТРА СИЛНА : i Creating пејсажи осветлување конектори водоотпорен се направени на исклучително здрав нај�

DEN 335.52
MAGGIFT 12 Пакет Соларен Погон Пат Светла Отворено Градина Светла, Водоотпорен Соларни Пејзаж Светла за Трева, Патио, Двор, Walkway,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAGGIFT 12 Пакет Соларен Погон Пат Светла Отворено Градина Светла, Водоотпорен Соларни Пејзаж Светла за Трева, Патио, Двор, Walkway,

Работно Време : 810 часа.На соларен панел поддржува долгорочно работење.Совршен начин да се создаде траен

DEN 527.76
2-Pack Градина Соларни Светилки Декоративни, Испукана Стакло Сончев Свет Светла Отворено 30 Led диоди, Водоотпорен Топката Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2-Pack Градина Соларни Светилки Декоративни, Испукана Стакло Сончев Свет Светла Отворено 30 Led диоди, Водоотпорен Топката Светла

????【Декоративни Соларни Светилки Отворено】Дизајн со Топло Бела 30 Led диоди самовила светла и густа разб�

DEN 623.76
SPNEC Европски Стил на Отворено Водоотпорен Ѕид Светилка Едноставна Отворено Led Двор Светилка Балкон Коридор Aisle Светилка Модерна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Европски Стил на Отворено Водоотпорен Ѕид Светилка Едноставна Отворено Led Двор Светилка Балкон Коридор Aisle Светилка Модерна

Умрефрлија алуминиумски материјал, светилка сопственикот е направен од умрефрлија алуминиумски матер�

DEN 13809.60
GOODSMANN Низок Напон Пат Светла Пејсажи Осветлување Пејзаж Светла 1.1 Вати LED Floodlight 32 Лумен 2900K Отворено Осветлување со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GOODSMANN Низок Напон Пат Светла Пејсажи Осветлување Пејзаж Светла 1.1 Вати LED Floodlight 32 Лумен 2900K Отворено Осветлување со

8PACK СВЕТЛА : Секој пакет содржи 8Пакет за низок напон на отворено Тревник светла.Многу светла за подобро �

DEN 7199.52
LampLust Стакло Соларни Тули со LED Светла - Патека & Градина Акцент Осветлување, за 4 x 4 Плоштад, Наредени Текстура, Кул Бело,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LampLust Стакло Соларни Тули со LED Светла - Патека & Градина Акцент Осветлување, за 4 x 4 Плоштад, Наредени Текстура, Кул Бело,

РАЗНОВРСНА ✓ Вклучува една 4"x4" соларни тула во мрачно текстура чаша со четири светли бели Led диоди (4000 Kel

DEN 599.76
Соларни Отворено LED Светло, Батерија Управувана од не ' Рѓосувачки Челик Мозаик Столб Пат и Walkway Светла за Пејзаж, Патио и Патишта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни Отворено LED Светло, Батерија Управувана од не ' Рѓосувачки Челик Мозаик Столб Пат и Walkway Светла за Пејзаж, Патио и Патишта

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – ефикасна, соларен погон светлината автоматски се претвора во мрак и трае и до 6 часа

DEN 359.76
CCJK Соларни Цвет Светла, Отворено Декоративни Трендафил Цвеќе LED Светла ,3 Pack Водоотпорен Соларни Удел Светла со 6 Рози Цвеќиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CCJK Соларни Цвет Светла, Отворено Декоративни Трендафил Цвеќе LED Светла ,3 Pack Водоотпорен Соларни Удел Светла со 6 Рози Цвеќиња

【Автоматски се пали】Оваа декоративни соларни светилки отворено градина светла задолжен во текот на д�

DEN 455.76
Отворено Соларни Градинарски Удел Светла, 3 Pack Соларен Погон Chrysanthemum Цвет Светла, Водоотпорен LED Соларна Декоративни Светилки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Отворено Соларни Градинарски Удел Светла, 3 Pack Соларен Погон Chrysanthemum Цвет Светла, Водоотпорен LED Соларна Декоративни Светилки

Ги соларна батерија панел со влажна крпа периодично да се оптимизира на полнење од страна на сонце, нико

DEN 599.76