• Обновено
HANUR Кристал Пингвин Paperweight Стакло Свет Хемисфера Притиснете Случај Креативна Декорација

HANUR Кристал Пингвин Paperweight Стакло Свет Хемисфера Притиснете Случај Креативна Декорација

Buyers rating:
DEN 662.40

Залиха

Големина(appr,) : 2.7*2.7*1.4 ВО.NW : 182g Материјал : Висок квалитет K9 кристал.Корисен предмет за да го задржи книги и датотеки во место ,уредно вашиот приватен место ,исто така совршен подароци за Едноставни Фестивали.Овој производ може да се користи за Уметност & Колекционерски,Paperweight,Занаети,Подарок,Дома Декорација Можете исто така да ги користите за декорација или предавање.Подароци кутија за пакување,чисто рачно изработени,имаат единствена шема (пингвин),со мазен изглед.Нашите кристал ќе биде целосно прегледано пред пратката, да осигура дека топката е во рацете на секој потрошувач не е погрешна.Пакетот вклучува : Подарок Кутија 1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку CHINAPOST DHL ЕМС ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународни delivedry е многу зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance.Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Нашите кристал е направен од најасните k9 материјал, нема меурчиња, нарушувања, боја или содржини со гаранција за квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кристал Купола Зголемувачот 2 Парчиња Стакло Зголемена Paperweight Читање лупа Paperweight Купола Џеб Зголемувачот 2.4 Инчен Торбичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристал Купола Зголемувачот 2 Парчиња Стакло Зголемена Paperweight Читање лупа Paperweight Купола Џеб Зголемувачот 2.4 Инчен Торбичка

Она што е вклучено : пакетот вклучува 2 парчиња украсни хартија тегови, што е доволно во количини за ваша�

DEN 311.76
Кристал Swan, Роденденски Подарок Свадба Подарок Празник Божиќ, денот на Благодарноста Подарок, Подарок за Девојка, Подарок за Жената,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристал Swan, Роденденски Подарок Свадба Подарок Празник Божиќ, денот на Благодарноста Подарок, Подарок за Девојка, Подарок за Жената,

Висина : 4.3" / 11cm; N W 0.74 lb / 335g.Убаво стокмено на премиум K9 кристал, таписерии и згодна.Со шарени и светли диз�

DEN 551.76
SWTHONY 80mm(3.15 инчи) Кристално Дијамант Paperweight Suncatcher Виножито Создателот,Ноктите Дијамант Позадини за Слики, Дом/Канцеларија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SWTHONY 80mm(3.15 инчи) Кристално Дијамант Paperweight Suncatcher Виножито Создателот,Ноктите Дијамант Позадини за Слики, Дом/Канцеларија

Високо квалитетен материјал : K9 кристал, која нуди висок индекс на рефракција и голема јасност.Без нечис

DEN 302.16
3D Ласерски Св. Архангел Михаил Убиството Демонот Figurine Кристал Коцка со L-E-D Стојат База - 3Д Ласерски Кристална Топка Paperweight
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Ласерски Св. Архангел Михаил Убиството Демонот Figurine Кристал Коцка со L-E-D Стојат База - 3Д Ласерски Кристална Топка Paperweight

Кристал Коцка Големина : 3.1"x1.9"x1.9",Чиста и јасна кристално стакло коцка изгравирани со 3Д ласерски модело�

DEN 623.76
КЕЈТ ЕЛИТНИОТ - Најдобар Татко Некогаш Врежани Paperweight и Keepsake - Таткото на Невестата, Таткото на Младоженецот, Денот на Таткото
  • Обновено
Ценетост на стоката:

КЕЈТ ЕЛИТНИОТ - Најдобар Татко Некогаш Врежани Paperweight и Keepsake - Таткото на Невестата, Таткото на Младоженецот, Денот на Таткото

Мерки : 3 3 / 4" x 3 3 / 4".Врвен квалитет glistening јасно lucite со деликатна beveled рабови.Врежани (не печатени).Стои сло�

DEN 358.80
Кристално Срце Облик Paperweight
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристално Срце Облик Paperweight

Идеален подарок за роденден, матура, Ден на Мајката, Денот на Таткото.Совршена големина за биро врвот paper

DEN 1896.00
3D Куче Paperweight(Ласерски Гравирани) во Кристално Стакло Коцка Роденден/Божиќ Подароци(Не се Вклучени ВОДЕНА База)(3.1x2x2 Инчи)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Куче Paperweight(Ласерски Гравирани) во Кристално Стакло Коцка Роденден/Божиќ Подароци(Не се Вклучени ВОДЕНА База)(3.1x2x2 Инчи)

Големина:5cm*5cm*8cm / 2in*2in*3.14 инч.Направени од K9 Кристално Чиста и луксуз.Целосно транспарентни без нечисто�

DEN 335.76