• Обновено
Ribbli 2 Ролни Сатен Розова & Топла Розова Занает Лента,Вкупно 20 Метри,(Розова 1/4-Инчен x 10-Двор,Топла Розова 1/4-Инчен x 10-Двор)

Ribbli 2 Ролни Сатен Розова & Топла Розова Занает Лента,Вкупно 20 Метри,(Розова 1/4-Инчен x 10-Двор,Топла Розова 1/4-Инчен x 10-Двор)

Buyers rating:
DEN 132.00

Залиха

Сатен. 【ГОЛЕМИНА】2 Ролни по пакет,Вкупно 20 Метри.Вклучува 1 Тркалаат Сатен Розова 1/4-Инчен x 10-Двор,1 Тркалаат Сатен Топла Розова 1/4-Инчен x 10-Двор. 【МАТЕРИЈАЛ】Двојно Соочи со Цврст Сатен лента,Направен од 100% Полиестер. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】гланц на двете страни на лента,Домот сјај,Лесно се поклонат.Мие, Не се намали,Боја-брзо. 【ШИРОК ЗАЅВОНИ НА УПОТРЕБА】Две избрани бои може да се користи заедно за да се направи вашиот пакување побогати и повеќе живи.Се разбира, тоа исто така може да се користи одделно.И двете се најпопуларните бои.Тесната лента работи и за завиткување мали кутии. 【RIBBLI】Посветени на обезбедување на високо-квалитетни производи и услуги.Одличен избор за сите уметност и занаети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4 Ролни 24 Метри Денот на Вљубените Gnomes Жичен Работ Панделки 2.5 Инчен Gnome Вљубените Розова Панделка Срцето Балони Црвен Камион
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Ролни 24 Метри Денот на Вљубените Gnomes Жичен Работ Панделки 2.5 Инчен Gnome Вљубените Розова Панделка Срцето Балони Црвен Камион

Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме имајте малку децата подалеку од панделки.Широка употреба

DEN 455.76
Полна Боја Двојно Лице Полиестер Зелена Grosgrain Лента Ролна, 2Широко 50 Метри/Roll Фабричка Лента, за Diy Коса Додатоци Scrapbooking
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полна Боја Двојно Лице Полиестер Зелена Grosgrain Лента Ролна, 2Широко 50 Метри/Roll Фабричка Лента, за Diy Коса Додатоци Scrapbooking

Материјал : двојно лице полиестер ткаенини Божиќ Ден подарок лента се тркалаат.Ве молиме да го процени ш

DEN 911.76
2 Ролни Божиќ Бивол Plaid Панделки Burlap Жичен Работ Plaid Панделки Проверете памучен ткаенина на карета Ткаенина Занает Лента за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Ролни Божиќ Бивол Plaid Панделки Burlap Жичен Работ Plaid Панделки Проверете памучен ткаенина на карета Ткаенина Занает Лента за

52 инчи широка, можете лесно може да го намали го во соодветна големина и форма да се направи вашиот сопст

DEN 263.76
DXM 6mm-38mm Пурпурна Сјајот Сомот Лента рачно изработени Свадба Партија Декорација Лента за Подарок Завиткување DIY Коса Шиење Ткаенина-834942
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DXM 6mm-38mm Пурпурна Сјајот Сомот Лента рачно изработени Свадба Партија Декорација Лента за Подарок Завиткување DIY Коса Шиење Ткаенина-834942

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткувањ�

DEN 388.80
5 Ролни Bling Кристал Кристал Панделки 7.5 Метри самолепливи Дијамант Кристал Налепници Лента за Уметности и Занаети Автомобил Телефон
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5 Ролни Bling Кристал Кристал Панделки 7.5 Метри самолепливи Дијамант Кристал Налепници Лента за Уметности и Занаети Автомобил Телефон

Она што ќе добиете : ќе добиете 5 ролни на самолепливи кристал кристал панделки на различни ширини, вклуч

DEN 206.16
Morex Лента ткаенина, 5/8 x 50 Yd, Корен Пиво
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Morex Лента ткаенина, 5/8 x 50 Yd, Корен Пиво

Grosgrain лента има тешки ребрести текстура која го прави тоа трајни и силни.Одлично за шиење, пакување, укра

DEN 638.40
Ноќта на вештерките Лента 1 cm 22 M Декорација Подарок Свила Широка Лента Ткаенина Лента Свадба, Крштевањето и Роденденски Подароци
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќта на вештерките Лента 1 cm 22 M Декорација Подарок Свила Широка Лента Ткаенина Лента Свадба, Крштевањето и Роденденски Подароци

Потсетување : Двата краја на лентата треба да бидат затворени за да се спречи носат и расклатување., дода

DEN 119.76
Präsent Devon Лента, 1 инч од 22 Метри, Бакар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Präsent Devon Лента, 1 инч од 22 Метри, Бакар

Светла сјајна метален тафт во смели бои, кои стојат надвор.Полиестер со жичана рабови 1 инч од 22 метри.До�

DEN 473.52
Гроздобер Свила 5 Кинески Црвено & Жолти Лисја чешка Цвет Рака Валани Чипка Скриј Лента Чипка Везови Applique Ткаенина Деликатна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Свила 5 Кинески Црвено & Жолти Лисја чешка Цвет Рака Валани Чипка Скриј Лента Чипка Везови Applique Ткаенина Деликатна

Чипка лента одлична за лирски танц носии, sashes, headbands, ballroom танцува и булчински носат.Чипка материјал е од�

DEN 891.60
ELECLAND Свети Патрик Ден Shamrock Лента за Венци, 6in Поли Мрежа Лента 90ft Метални Фолии Темно Зелена/Зелена/Жолта Мрежа Ролни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ELECLAND Свети Патрик Ден Shamrock Лента за Венци, 6in Поли Мрежа Лента 90ft Метални Фолии Темно Зелена/Зелена/Жолта Мрежа Ролни

Пакетот вклучува : 3 ролни од мрежа лента(темно зелена,зелена,жолта) и 2 видови на Свети Патрик Ден shamrock ше

DEN 431.76
DOITOOL Божиќ Tulle Лента се Тркалаат Пенливи Сјајот Чипка Tulle DIY Tulle Ролни Ткаенина Панделки Гајтанот Газа се Тркалаат за DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DOITOOL Божиќ Tulle Лента се Тркалаат Пенливи Сјајот Чипка Tulle DIY Tulle Ролни Ткаенина Панделки Гајтанот Газа се Тркалаат за DIY

Газа,Чипка 1 Pc Tulle се Тркалаат Трајни Декоративни Мода Tulle Чипка се Тркалаат Ткаенина Панделки Гајтанот Г

DEN 335.76
YEQIN Еластична Лента Еластична Бенд Multirole Пати во Текот Ластичињата Spandex Лента за Шиење Чипка Ткаенина Бенд Облека, Додаток
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YEQIN Еластична Лента Еластична Бенд Multirole Пати во Текот Ластичињата Spandex Лента за Шиење Чипка Ткаенина Бенд Облека, Додаток

Име : боја заврши sideband.Боја : Розова.Големина : 2.5 cm * 5 двор.Карактеристики : Специјален еластичен ткиво, ра

DEN 230.16
55 Метри Природен Ленти Лента на Црна и Бела Шарени Лента Шарени Ткаенини Grosgrain Лента за Завиткување DIY Лента Лента за Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

55 Метри Природен Ленти Лента на Црна и Бела Шарени Лента Шарени Ткаенини Grosgrain Лента за Завиткување DIY Лента Лента за Божиќ

1 Убаво материјал : нашите природни ленти лентата е лесен за употреба и нема лесно да се метежот, трајни и

DEN 263.76
Памук Twill Лента 10 Јарди Herringbone Шема Мека Ткаенина Webbing Рака Лента за Пристрасност Лента за Шиење Обврзувачки Подарок Завиткување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Памук Twill Лента 10 Јарди Herringbone Шема Мека Ткаенина Webbing Рака Лента за Пристрасност Лента за Шиење Обврзувачки Подарок Завиткување

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ ВРЕДНОСТ ПАРИ ќе добиете памук twill лента должина од 10 метри / roll.Материјал на памук webbing л�

DEN 239.76
Белата Пред-Врзани Organza Лакови со Пресврт Врски. Пакет од 12 Сатен-Остро Ткаенина Лакови Направени од 1-1/2 Лента. Лак Мерки 4
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Белата Пред-Врзани Organza Лакови со Пресврт Врски. Пакет од 12 Сатен-Остро Ткаенина Лакови Направени од 1-1/2 Лента. Лак Мерки 4

СЕТ ОД 12 ПРЕВРЗАНИ ЛАКОВИ со пластикаобложена жица за пресврт вратоврска.Убава начин да ја затворите ва

DEN 311.76
11 Двор Гајтанот 1.37 инчен Широк Црвен/Портокал Медитеранот Лента Жакард Лента Жакард Тапацир Ткаенина Широк Скратува Занает Материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

11 Двор Гајтанот 1.37 инчен Широк Црвен/Портокал Медитеранот Лента Жакард Лента Жакард Тапацир Ткаенина Широк Скратува Занает Материјали

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на полиестер со светла боја нишка за цврсто се ткаени,брзо бои и висока јачин�

DEN 477.60