• Обновено
PanPastel 35020 Палета Фах w/Капак - Има 20 Бои

PanPastel 35020 Палета Фах w/Капак - Има 20 Бои

Buyers rating:
DEN 402.96

Залиха

УДОБЕН - Палета коцки се идеален начин да се одржи Pan Pastel Бои во употреба и одлична за транспорт и чување на бои, совршени за уметник на движење.БРЗО и ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ - Секоја палета фах има покритие за непосредно чување на сите пастелни бои во фах, подигнете го поклопецот за да започнете со цртање на Pan Pastel бои во фиоката веднаш.SECURE – Тави одговара безбедно во фах шуплини за добра заштита.КОМПАКТЕН – 10 и 20 боја опции.Се минимизира просторот за складирање е потребно.ПАЛЕТА ПОСЛУЖАВНИК – Има 10 Pan Pastel Бои 14 x 11.375 x 0.75" (356 х 290 х 19mm), бои не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Happyyami Мултифункционален Железо Торта Стојат Послужавник Натопи Серверот Удар Салата Ужинка Сад Кујна Партија Пикник Лента
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Happyyami Мултифункционален Железо Торта Стојат Послужавник Натопи Серверот Удар Салата Ужинка Сад Кујна Партија Пикник Лента

[Висок квалитет] торта екранот стојат е направен од високо квалитетни PP материјал, кој е безбеден и екол

DEN 575.76
Боја Палета, GUCTOP 6Pcs Премиум 7 Бунари Транспарентен Сликарски Палети Акрилик Масло Акварел Уметност Платно Сликарство Коцки Држачот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Боја Палета, GUCTOP 6Pcs Премиум 7 Бунари Транспарентен Сликарски Палети Акрилик Масло Акварел Уметност Платно Сликарство Коцки Држачот

【Склопот на Подарок】Овие акварел на палети може да бидат поставени за лесно складирање и се погодни за

DEN 335.76
KEDUODUO Мулти-Grid Палета, Акварел Палета, Боја, Уметност Студент, Боја Палета, Палета на Бои, Уметност Боја Палета, Бела Палета
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEDUODUO Мулти-Grid Палета, Акварел Палета, Боја, Уметност Студент, Боја Палета, Палета на Бои, Уметност Боја Палета, Бела Палета

Нашата палета е спремензакористење на палета дека може да се користи за било слика на проектот.Тонирање

DEN 403.20
Армијата Сликар Влажни Палета Премиум Четка Чување Палета со 50 Палета Листови & 2 Сунѓери Пакет со Quickshade Мие Поставите Минијатура
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Армијата Сликар Влажни Палета Премиум Четка Чување Палета со 50 Палета Листови & 2 Сунѓери Пакет со Quickshade Мие Поставите Минијатура

5cm и лесно да се донесе заедно, приложена еластична патување бенд обезбедување дека сè е во уредни и чист

DEN 1308.48
Пластични Палети и Пропадна, Складирање Полици Пластични Палети Лесни Палета Стоки Носат-Отпорни, Водоотпорен Дише Складирање Полици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пластични Палети и Пропадна, Складирање Полици Пластични Палети Лесни Палета Стоки Носат-Отпорни, Водоотпорен Дише Складирање Полици

Направени од високогустина богородица полиетиленски за долг живот.Мрежа дизајн : дише и вентилирани да

DEN 263.76
3Pcs Пластични Боја Фах Палети Уметник Боја Мешање Фах Палета за Дете, Возрасен, Уметник, Студент Овален Облик на Не-Стап Лесно Чистење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Пластични Боја Фах Палети Уметник Боја Мешање Фах Палета за Дете, Возрасен, Уметник, Студент Овален Облик на Не-Стап Лесно Чистење

????ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 12*8.3 инчи / 30.5*21 CM ????ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Боја фах направен од лиен пластични е со висо�

DEN 239.04
TBGTBS ликовната Уметност Боја Палета Помине Цртање Фах Палета на Бои за Нафта Watercolour Бела Сликарски Палети Уметност Резерви
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TBGTBS ликовната Уметност Боја Палета Помине Цртање Фах Палета на Бои за Нафта Watercolour Бела Сликарски Палети Уметност Резерви

★【Премиум Боја Палета】 Тоа е изработен од пластика со висок квалитет, цврсти, трајни.Нашите палети им�

DEN 250.56
Уметникот Бои Палета со Палецот Дупка Смола Мувла Овална Палета на Силиконски Калап Сликарска Палета Епоксидна Мувла Боја Коцки Јасно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Уметникот Бои Палета со Палецот Дупка Смола Мувла Овална Палета на Силиконски Калап Сликарска Палета Епоксидна Мувла Боја Коцки Јасно

Не се чисти со остар алатки како што тоа може да го изгребат површината.Nonstick Масло Палета : Нестап површи

DEN 1202.40
Garosa Акварел Палета Празен Празен Акварел Палета, Патување Преносни Виткање Палета Кутија со 24 Бунари Акварел Сликарство Микс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Garosa Акварел Палета Празен Празен Акварел Палета, Патување Преносни Виткање Палета Кутија со 24 Бунари Акварел Сликарство Микс

★ Трајни да го Користите : Ова акварел палета се состои од цврсти пластични материјали, не е лесно да се �

DEN 90.96
Speedball SPD-5778 Акварел Палета, 11-5/8 x 16-1/2 x 1
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Speedball SPD-5778 Акварел Палета, 11-5/8 x 16-1/2 x 1

2 големи мешање области и 24 длабоко пигмент велс.Држи се наслика влажна и разделени меѓу сликарство сеси

DEN 445.92
Маслото Палета Првенство Сликарство Снабдување, од не ' Рѓосувачки Челик Првенство, за DIY Уметнички Занает Сликарство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Маслото Палета Првенство Сликарство Снабдување, од не ' Рѓосувачки Челик Првенство, за DIY Уметнички Занает Сликарство

Лесен и компактен, тоа може да биде стегната во акрилик / дрво или тврда површина материјал палета, и ток�

DEN 2311.20
KEDUODUO Палета на Нафта Сликарство Навлажнувачки Палета на Училиште Цртање Плоча Скица на Цртеж Наслика Слика Акрилик Големи Почетник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEDUODUO Палета на Нафта Сликарство Навлажнувачки Палета на Училиште Цртање Плоча Скица на Цртеж Наслика Слика Акрилик Големи Почетник

★Палетата на бои можат да бидат брзо се чистат и мијат за следната употреба.На обновливи ликовната умет

DEN 1083.84
Г-дин Пен - Херметички Акварел Палета, 18 Бунари и 2 Мешање Области, Акварел Палета со Капак, Акварел Палета, Боја Палета со Капак,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Г-дин Пен - Херметички Акварел Палета, 18 Бунари и 2 Мешање Области, Акварел Палета со Капак, Акварел Палета, Боја Палета со Капак,

Пакетот вклучува 1 херметички акварел палета со 18 бунари за различни бои бои и 2 големи мешање области.Гд

DEN 436.80