• Обновено
ToolUSA Јасно И Кафеава Пакување Лента Двојна Сет, Големина 48mm X 30mt Секој, Погоден За Рачни Диспензерот: ТА-99910-Z02 : (Пакување од 2 Пакети)

ToolUSA Јасно И Кафеава Пакување Лента Двојна Сет, Големина 48mm X 30mt Секој, Погоден За Рачни Диспензерот: ТА-99910-Z02 : (Пакување

Buyers rating:
DEN 2879.76

Залиха

2 Ролни На Лента Во Пакет. 1 Јасна Лента, 1 Кафена Лента. 48mm X 30мм.Идеален За Превозот.Вклучува 2 Пакети Од 2 Парче Сет.Сега Можете Да Имате Најдоброто Од Двата Светови Во Еден Пакет.Понекогаш Сакате Јасно Превозот Лента И Понекогаш Би Сакале Да Користите Браун.Кога Ќе Купите Оваа Двојна Лента Пакет, Добивате 1 Тркалаат На Секој. 48mm X 30mt Секој се Тркалаат.Ова Е Многу Лесен И Паметен Начин Да Го Купите Вашиот Лента. * 2 Ролни На Лента Во Пакет * 1 Јасна Лента, 1 Кафена Лента * 48mm X 30мм * Идеален За Превозот * Вклучува 2 Пакети Од 2 Парче Сет ЦРН ПЕТОК Промоции -Сајбер понеделник & Празник се Справи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Kraft на Хартиена Трака Запишување Kraft Хартија Gummed Лента самолепливи Tearable Запишување Рециклираат Пакување Лента Запишување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kraft на Хартиена Трака Запишување Kraft Хартија Gummed Лента самолепливи Tearable Запишување Рециклираат Пакување Лента Запишување

【САМОADHENSIVE СИЛНА ADHENSION】Gummed хартија kraft ленти се самолепливи, нема потреба за вода за да го активирате ле

DEN 145.92
PackageZoom Пакување Лента - Јасно 72 Ролни x 110 Yd. 2 Широк, 1.9 мили Голема Запечатување Лепило за Кутии, Превозот, се Движат,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PackageZoom Пакување Лента - Јасно 72 Ролни x 110 Yd. 2 Широк, 1.9 мили Голема Запечатување Лепило за Кутии, Превозот, се Движат,

PACKAGEZOOM ПАКУВАЊЕ ЛЕНТА : Јасно 72 Ролни x 110 Yd 2" Широк, 1.9 мили.БЕЗБЕДНО ИСПОРАКА НА ВАШИОТ ПРОИЗВОД и ЛЕСЕН З�

DEN 599.76
CYHO Мирис селотејп, Додатоци Комплет во за Безбедност;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Декорација;Училиштето;Салон,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Мирис селотејп, Додатоци Комплет во за Безбедност;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Декорација;Училиштето;Салон,

На производ со висока вискозност е лесно да се биде seperated.Лесно да се работи, поради тенок и лесен матери�

DEN 199.20
ELECRAT Colorfast Леплив Фластер, Кој Колекции На Десктоп Хардвер Продавница Простор за Складирање Пакет, 20000x45x0.22(MM), Црвено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ELECRAT Colorfast Леплив Фластер, Кој Колекции На Десктоп Хардвер Продавница Простор за Складирање Пакет, 20000x45x0.22(MM), Црвено

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Овој производ е не надразнување мирис.Производот може да се ко�

DEN 266.88
PackageZoom Пакување Лента - Јасно 36 Ролни x 55 Yd. 2 Широк, 2.7 мили Тешки Силна Запечатување Лепило за Кутии, Превозот, се Движат,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PackageZoom Пакување Лента - Јасно 36 Ролни x 55 Yd. 2 Широк, 2.7 мили Тешки Силна Запечатување Лепило за Кутии, Превозот, се Движат,

Тешки : ултрајасно пакување лента суперсилно лепило.Packagezoom лента стои во 2.7 милиони, што е совршен баланс

DEN 219.36
CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле

DEN 330.96
Виски Тешки Пакување Лента, 1.88 x 54.6 yd, Наменета за Пакување, Транспорт и Поштенски, Силен Печат на Сите Кутија Видови, 3 Core,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски Тешки Пакување Лента, 1.88 x 54.6 yd, Наменета за Пакување, Транспорт и Поштенски, Силен Печат на Сите Кутија Видови, 3 Core,

Удобен кабинет пакет на премиум јаснаданаcore пакување лента.Сплит, забрзано и влагаотпорни, за долготра�

DEN 1118.40
Пакување Лента (5 Ролни) Изолирање на Проѕирна Лента за Пакување Широка Лента 4.5/4.8/5.0/5.3/6cm Запечатување Лента Прифатлива (Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пакување Лента (5 Ролни) Изолирање на Проѕирна Лента за Пакување Широка Лента 4.5/4.8/5.0/5.3/6cm Запечатување Лента Прифатлива (Големина

Цврсто рана, ниско, јазот, кој се користи за пакување и затворање, со висок запечатување и силна цврстина

DEN 1680.00
Aviditi Лента Логика 3 Инчен x 110 Двор 1.6 Мили Јасно, Тешки Акрилик Пакување Лента, во 6 Пак, Совршен за Пакување, Транспорт, Движење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aviditi Лента Логика 3 Инчен x 110 Двор 1.6 Мили Јасно, Тешки Акрилик Пакување Лента, во 6 Пак, Совршен за Пакување, Транспорт, Движење,

Достапни во целосен случај и многу помалку од целосна случај количини.Секој се тркалаат доаѓа со 110 метр

DEN 1145.28
ZIPIT Пакување Премиум Јасно Пакување Лента | 2mil Тешки Лепило 110 Метри Должина По Тркалаат | Индустриски Депо Ленти за Движење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZIPIT Пакување Премиум Јасно Пакување Лента | 2mil Тешки Лепило 110 Метри Должина По Тркалаат | Индустриски Депо Ленти за Движење

УЛТРА ЛЕПИЛО & 10x ПОСИЛНИ : Добијат оптимални резултати со оваа супер лепило, ИЗДРЖЛИВИ јасно лента.Лента

DEN 431.76
Тешки Јасно Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Yds По Тркалаат (36 Ролни), Супер Дебела 3.5 Мили за Пакување, Испорака, се Движат и Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тешки Јасно Пакување Лента, 2 Инчен x 55 Yds По Тркалаат (36 Ролни), Супер Дебела 3.5 Мили за Пакување, Испорака, се Движат и Складирање

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Дебела лента е одлична за пакување, испорака, се движат, и складирање.Лепило костец доб�

DEN 1041.60
CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле

DEN 321.12