• Обновено
Monbedos Нерѓосувачки Челик Non-Пропадна Еден Миленичиња Вода за Храна за Хранење Сад за Куче и Мачка

Monbedos Нерѓосувачки Челик Non-Пропадна Еден Миленичиња Вода за Храна за Хранење Сад за Куче и Мачка

Buyers rating:
DEN 221.04

Залиха

Големина : 26×20×7cm; Материјал : не ' Рѓосувачки челик; Боја : Сребро; Тежина : 200g; Пакет : 1pcs милениче сад.Куче храната сад гума база можат ефикасно да се намали бучавата и лизгање додека вашите миленици јаде, исто така, може да се заштити тврдо кат од нула.Направени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, полиран, анти-корозија и' рѓа отпорни.Издржливи и санитарни.Погоден за влажно/сува храна и вода.Лесно за чистење, само исплакнете го во чиста вода или нежно чистење со мека крпа.НЕ чистење тешко од надвор да се избегне боја доаѓа надвор.Различни големина за вашиот избор, погоден за различни големина на куче и мачка.Големина : 26×20×7cm; Материјал : не 'Рѓосувачки челик; Боја : Сребро; Тежина : 200g; Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, полиран, анти-корозија и' рѓа отпорни.Издржливи и санитарни.Погоден за влажно/сува храна и вода.Силиконски стојат го задржува сад од лизгање на подот и не слајд сите над местото кога вашето куче јаде.Лесно за чистење, само исплакнете го во чиста вода или нежно чистење со мека крпа.НЕ чистење тешко од надвор да се избегне боја доаѓа надвор.Различни големина за вашиот избор, погоден за различни големина на куче и мачка.Забелешка : Поради светлината и слика резолуција, може да биде малку боја разликата во реалноста.Бидејќи производот е meassured со рака, може да има некои грешки разликата во големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Entatial Храна за Миленичиња Подлога, Водоотпорен Силикони Куче Пиење Подлога Практични Погодно Преносни за домашни Миленици за Кучиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Entatial Храна за Миленичиња Подлога, Водоотпорен Силикони Куче Пиење Подлога Практични Погодно Преносни за домашни Миленици за Кучиња

Користење на не‑токсични силиконска смола материјал, издржлив, висока температура и ниска температура

DEN 314.16
geneic Нерѓосувачки Челик домашно Милениче Мачка Сад, Мачка Храната Сад, Мачка Хранење Сад, Мачка Вода Сад, Мулти-цел Милениче Хранење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

geneic Нерѓосувачки Челик домашно Милениче Мачка Сад, Мачка Храната Сад, Мачка Хранење Сад, Мачка Вода Сад, Мулти-цел Милениче Хранење

Направени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, силна и безбедна,во Споредба со пластични материја

DEN 2364.00
GFNet Отстранлив Милениче Обезбедува Автоматско Вода Диспензерот Мачка Храна Јадење Заштита На ' Рбетот Мачки Сад Милениче Фидер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GFNet Отстранлив Милениче Обезбедува Автоматско Вода Диспензерот Мачка Храна Јадење Заштита На ' Рбетот Мачки Сад Милениче Фидер

Тип : Пет Чаши.Количина : 1set.Материјал : Пластика.Боја : Транспарентна.Големина : 31*19.5 cm.Шише Големина : 18*6.5

DEN 1164.00
Vxkbiixxcs-о Мачка Сад, Храна, Вода Бамбус Фидер со Стенд Не се Лизга Помогне На Стомакот се Вари Храната Заштита На домашно Милениче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Vxkbiixxcs-о Мачка Сад, Храна, Вода Бамбус Фидер со Стенд Не се Лизга Помогне На Стомакот се Вари Храната Заштита На домашно Милениче

7 инчи(Рек) Забелешка : 1.Кога не е во употреба, нозете може да биде лесно да се отстрани и подвиткано под х�

DEN 2160.96
Lnrueg Мачка Храната Сад Керамичка: Мало Куче Вода Сад Симпатична Миленичиња Хранење Јадење Мачка Уво Овошје Дизајн Маче Фидер Сад
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lnrueg Мачка Храната Сад Керамичка: Мало Куче Вода Сад Симпатична Миленичиња Хранење Јадење Мачка Уво Овошје Дизајн Маче Фидер Сад

Материјал : мачка сад е направен од керамички, квалитетни и издржливи да ја користите.Лесен за чистење : �

DEN 479.76
Gazechimp Анти-Гушење Куче, Мачка Чинии - домашни Миленици Вода Храната Сад 15° Поместување Храна за Хранење Сад во Собата со Автоматско
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Gazechimp Анти-Гушење Куче, Мачка Чинии - домашни Миленици Вода Храната Сад 15° Поместување Храна за Хранење Сад во Собата со Автоматско

Погодна за средни, мали големина кучиња, мачки, мачиња и други мали домашни миленици да се направи хране�

DEN 1516.80
Керамички Пет Чаши-Мачка Сад Покрена Навалена - Покачена Мачка Храна Чаши Вода-, Плитки Мачка Јадење Заштита на Мачката ' Рбет, Стрес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Керамички Пет Чаши-Мачка Сад Покрена Навалена - Покачена Мачка Храна Чаши Вода-, Плитки Мачка Јадење Заштита на Мачката ' Рбет, Стрес

ЗЕДОВ ЗА МАЧКИ И КУТРЕ хранењето сад димензии се 5.3" широк и 1.7 " длабоко.Плитки и широк облик го спречува

DEN 359.76
Миленичиња Куче Храни Сад Бавно Feederdog Сад Не се Лизга Милениче Бавно Feederdog Suppliessmall и Средни Кучиња Здрава Фидер-Зелена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Миленичиња Куче Храни Сад Бавно Feederdog Сад Не се Лизга Милениче Бавно Feederdog Suppliessmall и Средни Кучиња Здрава Фидер-Зелена

Нека куче се развие навиката на џвакање полека.Се хранат полека да се направи куче поздрав.Издржливи не

DEN 1375.20
SMLZV Мачка и Куче Чешма за Пиење, Вода Сад за Мачки и Кучиња Мачка Храната Сад Мачка кафез Милениче Сад Храната Сад Куче Храна Плоча
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SMLZV Мачка и Куче Чешма за Пиење, Вода Сад за Мачки и Кучиња Мачка Храната Сад Мачка кафез Милениче Сад Храната Сад Куче Храна Плоча

Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одгово�

DEN 252.00
Squishy Куче Сад Md 32oz Вар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Squishy Куче Сад Md 32oz Вар

Големина : 2.5" x 5.7" x 7.5" (СМ), 2.75" x 6.5" x 8.5" (MD), 3" x 7" x 9" (LG).Ова ново дизајнирани верзија на Squishy Чинии е совршена з

DEN 478.80
Не се лизга двојно мачка чинии, исхраната и пиење на чаша со 15° приклонуваат агол за мачки и кучиња, домашни миленици хранење материјали
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Не се лизга двојно мачка чинии, исхраната и пиење на чаша со 15° приклонуваат агол за мачки и кучиња, домашни миленици хранење материјали

1 Економски и практични : миленичиња сад е направен од 5 A храна одделение на КОМПЈУТЕР материјал и АБС ма�

DEN 278.16
RSTJVB Керамика Двојно Мачка храната Сад,Заштита на домашни Миленици Грлото на ' Рбетот, Монтажни Милениче Сад,Погоден за мачки puppies,Зелена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RSTJVB Керамика Двојно Мачка храната Сад,Заштита на домашни Миленици Грлото на ' Рбетот, Монтажни Милениче Сад,Погоден за мачки puppies,Зелена

Може да се користи како убаво завиткан подарок за пријатели.Зошто вашето домашно милениче треба милени�

DEN 1428.00