• Обновено
Boekel Научни 281111-2 Научни Orbitron V 3-D Орбитал Бран за Движење Shaker, 230V

Boekel Научни 281111-2 Научни Orbitron V 3-D Орбитал Бран за Движење Shaker, 230V

Buyers rating:
DEN 671.52

Залиха

Моќ (hz) : 50/60. Тресење на аголот : од 0 до 12°.Тајмер : yes.Тајмерот опсег : 0 до 12 часа.Висина (inchshort) : 11. Оваа Shaker карактеристики се изедначи три-димензионални орбитал БРАН за движење да се меша преку било кој медиум.Од нежно да се енергични, на прилагодлива лента и променлива брзина ви овозможува да добиете соодветна агитација ви треба за вашата апликација.Фиоката може да се прилагоди од 0 до 12° во секунди со еден сет завртка.Прилагодете ја брзината од 5 до 120 ВРТЕЖИ во минута со еден едноставен чекор на бирање.Додадете дополнителна лента (се продава одделно) за да го наместите вашиот примероци.Тешки-должност послужавник може да се одржи до 20 lb пропадна-слободен гумени мат држи садови во соодветна позиција.Се кандидира континуирано или до 12 часа, со вграден тајмер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата