• Обновено
Детска Четка ,Деца У Облик на Четка за заби, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби, U-Облик на четкичка за Заби за Деца, Заоблени Деца У Облик Toothbrushl, 360° Орална (C, 2-6 В

Детска Четка ,Деца У Облик на Четка за заби, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби, U-Облик на четкичка за Заби за Деца, Заоблени

Buyers rating:
DEN 23.76

Залиха

Прекрасна форма, децата ќе го сакам тоа, кои би можеле да се зголеми можноста за љубов четкање на забите внимателно, помагајќи им да развијат добра навика. ❤ Лесен за Употреба и Носат & Смешно : U-Облик на четкичка за Заби за Деца Тоа е навистина забавно четка за заби!мали и слатки цртан филм U-форма дизајн го прават деца заинтересирани за него и да се забавуваат со четкање.54 во✔ ЗАБЕЛЕШКА : 1.✔ ТОПЛО СОВЕТИ : 1.Стискаш на паста за заби и се тресат тоа во вашата уста да се исчисти забите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 парчиња Висока Брзина Материјали Класичен Клуч Тип на Метал Трупот Турбо Ниска Twirl Сандер Сетови,Вклучуваат Чување Кутија (4
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Висока Брзина Материјали Класичен Клуч Тип на Метал Трупот Турбо Ниска Twirl Сандер Сетови,Вклучуваат Чување Кутија (4

Долг животен век,ниска одржување.Клуч тип.Нерѓосувачки Челик Тело,Одличен изглед, ергономски облик.Ант�

DEN 287.04
2 парчиња Висока Брзина Материјали Класичен Притисни Тип на Метал Трупот Турбо Ниска Twirl Сандер Сетови,Вклучуваат Чување Кутија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 парчиња Висока Брзина Материјали Класичен Притисни Тип на Метал Трупот Турбо Ниска Twirl Сандер Сетови,Вклучуваат Чување Кутија

Долг животен век,ниска одржување.Притисни Тип.Нерѓосувачки Челик Тело,Одличен изглед, ергономски облик

DEN 959.76
Инстант Насмевка Удобност Одговара Flex Заби - Горниот и Долниот Соодветен Сет, Светла Бела Сенка! Поправи Вашиот Насмевка Дома За
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Инстант Насмевка Удобност Одговара Flex Заби - Горниот и Долниот Соодветен Сет, Светла Бела Сенка! Поправи Вашиот Насмевка Дома За

Целосно Да Се Трансформира Во Вашата Насмевка Во Приватноста На Вашиот Дом За Неколку Минути!.Светла бе�

DEN 2215.20
Домашно милениче Прст четкичка за Заби за Кучиња и Мачки, Отстранување забен камен & Stop Лош Здив, Куче Чистење на Забите, Куче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Домашно милениче Прст четкичка за Заби за Кучиња и Мачки, Отстранување забен камен & Stop Лош Здив, Куче Чистење на Забите, Куче

Мека и издржливи : овие прст четки за заби се направи на безбеден пластични материјали, мека, сигурна и у�

DEN 53.52