• Обновено
Lovejoy 69790436151 Челик Hercuflex FXL Серија М 6 Опрема Центар, 0.625 x 1.25 Keyway, 7.41 Должина Преку Понесе, 5.4375 се Роди, 11.55 OD, 11.55 вкупна Должина, 1050000 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790436151 Челик Hercuflex FXL Серија М 6 Опрема Центар, 0.625 x 1.25 Keyway, 7.41 Должина Преку Понесе, 5.4375 се Роди,

Buyers rating:
DEN 1572.00

Залиха

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Lovejoy Hercuflex 36151 FXL Серија М 6 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore5-7/16" OD 11.55" Должина преку Понесе 7.41" 1-1/4" x 5/8" Keyway.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата