• Обновено
Lovejoy 69790442324 HERCUFLEX FX Серија 42324 FX 4S Челик Цврсти Центар, 2-1/4 се Роди, 8.10 OD, 1/2 x 1/4 Keyway, 4.75 Должина Преку Создаден

Lovejoy 69790442324 HERCUFLEX FX Серија 42324 FX 4S Челик Цврсти Центар, 2-1/4 се Роди, 8.10 OD, 1/2 x 1/4 Keyway, 4.75 Должина Преку

Buyers rating:
DEN 1077.60

Залиха

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата