• Обновено
Lovejoy 69790435105 Челик Hercuflex FXL Серија 2.5 Опрема Центар, 0.3125 x 0.625 Keyway, 3.03 Должина Преку Понесе, 2.75 се Роди, 4.49 OD, 4.49 вкупна Должина, 69300 во Lbs Максимален вртежен момент

Lovejoy 69790435105 Челик Hercuflex FXL Серија 2.5 Опрема Центар, 0.3125 x 0.625 Keyway, 3.03 Должина Преку Понесе, 2.75 се Роди,

Buyers rating:
DEN 4201.44

Залиха

Совршеност понесе и вртежен момент капацитет.Овозможува за 1.5 степен на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.Заменлив со стандардни AGMA страната интерфејс.Lovejoy Hercuflex 35105 FXL Серија 2.5 ОПРЕМА ЦЕНТАР Bore2-3/4" OD 4.49" Должина преку Понесе 3.03" 5/8" X 5/16" Keyway.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата